Nové

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 194
Video sa načíta

V ďalšom dieli logickej hry Monkey Go Happy sa pozrieš do domčeka vnútri stromčeka, kde na teba už čaká lesný mužík, ktorý potrebuje, aby si mu vyrobila okuliare. Okrem toho sa bude musieť v priestore zorientovať pomôcť svetových strán a nakoniec budeš musieť opäť nájsť 10 opičiek.

 
85%
Hra - Monkey Go Happy Stage 195
Video sa načíta

V tomto pokračovaní skvelej logickej hry Monkey Go Happy sa vydáš do opustených krajín, kde v kamennom bunkri budeš riešiť zložitú úlohu dešifrovania hŕby pák. A ako to už býva v každom dieli, aj tu budeš musieť nájsť všetkých 10 opičiek.

 
88%
Hra - Monkey Go Happy Stage 196
Video sa načíta

Je tu ďalšie pokračovanie logickej hry Monkey Go Happy a tentoraz sa pozrieš do nočného mesta a tajuplnej veže. Tak ako vždy, aj tu sa budeš musieť prepracovať levelom pomocou logiky, všímavosti a kreatívneho myslenia.

 
85%
Hra - Judy's Throat Doctor
Video sa načíta

V hre Judy 's Throat Doctor budeš liečiť mladé mačiatko, ktoré chytilo škaredý bacil. Pomôžeš mu vyčistiť ústa, pozabíjať všetky vírusy a baktérie, ktoré tam nemajú čo robiť a dáš mu medicínu, nech sa uzdraví čo najrýchlejšie.

 
69%
Hra - High School Romance
Video sa načíta

V hre High School Romance bude tvojou úlohou pomôcť Else a jej priateľovi obliecť sa tak, aby sa jeden druhému páčili, ale zároveň, aby sa to hodilo do školy. Pomôžeš im?

 
80%
Hra - Princess As Los Vegas Showgirls
Video sa načíta

V hre Princess As Los Vegas Showgirls bude tvojou úlohou pomôcť Elze, Anne a Rapunzel vybrať skvelé oblečenie na predstavenie vo fiktívnom mestečku Los Vegas. Budú vystupovať v jednom z najlepších klubov, takže potrebujú tvoji profesionálnu radu.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

85%
Hra - Bffs Graduation Selfie
Video sa načíta

V hre Bffs Graduation Selfie bude tvojou úlohou pomôcť trom najlepším kamarátkam vybrať perfektné oblečenie na promóciu. Kamarátky si chcú odfotiť selfie na oslavu úspešného zloženia skúšok.

 
80%
Hra - BFF Princess Vote For Fifa 2018
Video sa načíta

V hre BFF Princess Vote For Fifa 2018 bude tvojou úlohou pomôcť Else, Rapunzel a Moane nájsť správny dres, šortky, potom topánky a nakoniec vyberieš krásny účes. Nakoniec vyberieš na akom štadióne sa budú fotiť, urobíš fotku a zistíš, kto vyhrá.

 
78%
Hra - Summer Fun
Video sa načíta

Summer Fun je skvelá letná hra, v ktorej budeš mať za úlohu pomôcť Rapunzel a Else vybrať plavky a oblečenie k plavkám. Potom im môžeš vybrať štýlové slnečné okuliare a nakoniec už môžu ísť do akvaparku a užiť si zábavu vo vode.

 
80%
Hra - Princess Pride Day
Video sa načíta

Princess Pride Day je skvelá obliekačka, v ktorej sa štyri princezné pripravujú na Pride Day. Pomôžeš im vybrať žiarivé a farebné oblečenie? Či už pôjdu v šatách alebo v tričku a šortkách, musí ich byť poriadne vidieť.

 
70%
Hra - Instagirls Dress Up
Video sa načíta

V hre Instagirls Dresss Up budeš pomáhať tvoriť dizajnový instagramový profil. V telefóne budeš mať vždy zadania a podľa nich budeš musieť obliecť modelku, následne ju vyfotiť a potom vložiť na instagramový profil.

 
72%
Hra - Princess Mermaid Parade
Video sa načíta

V hre Princess Mermaid Parade bude tvojou úlohou obliecť 4 princezné tak, aby mohli ísť na prehliadku morských panien. Budeš ich tu musieť obliecť a ozdobiť tak, ako si myslíš, že sa obliekajú morské panny.

 
88%
Hra - Legendary Fashion: Marie Antoinette
Video sa načíta

Je tu ďalší diel Legendary Fashion tentoraz s Máriou Antoinettou. S ňou sa pozrieš do Francúzska a pomôžeš ju nazdobiť a obliecť sa do vtedajšieho štýlu. K tomu patrí ladný make-up, niekoľko vrstiev šiat a ako doplnok napríklad dáždnik.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)