Simpsonovci

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
69%
Hra - Maggie Saw Game
Video sa načíta

Pomôžte tentoraz Maggie, ktorá túži za svojou rodinou. Počas jej cesty jej musíte pomáhať a logicky zneškodňovať nepriateľov. Pomôžete jej ?

 
71%
Hra - Homer Simpson Saw Game
Video sa načíta

V tejto hre trochu potrápite mozgové závity, ale hlavne si užijete zábavu s Homerom. Dokážete mu pomôcť dostať sa z domu a potom preskúmať okolie. Odomkne sa niekoľko lokácií. Nazbierané predmety použite na riešenie problémov.

 
66%
Hra - Marge Saw Game
Video sa načíta

Marge je pod tlakom pretože ju vydierajú, aby mohla splniť úlohu musíte jej pomôcť zbierať predmety v rôznych častiach miesta. Zároveň ich musíte vedieť využívať v pravú chvíľu. Podarí sa vám Marge pomôcť?

 
70%
Hra - Springfield Snow Fight
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Ďalšia skveláá seriálová hra je tu! Vašou úlohou bude trafiť snehovou guľou čo najviac obyvateľov zo seriálu Simpsonovci. Keď trafíte snehuliaka, tak dostanete gule navyše.

 
89%
Hra - Simpsons Jigsaw
Video sa načíta

Skvele spracované puzzle s námetom Simpsonovcov. na výber máš zo štyroch obtiažností, pričom tá najľahšia je naozaj jednoduchá a tá najťažšia naozaj ťažká. Popasuj sa s tým najlepšie ako vieš.

 
70%
Hra - Simpsons Puzzle
Video sa načíta

Dokážete poskladať obrázok rodiny Simpsonovcov vo všetkých obtiažnostiach, ktoré hra Simpsons Puzzle ponúka?

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

67%
Hra - Tiles Of The Simpsons
Video sa načíta

Logická hra na tému Simpsonovci. Odstraňuj obrázky s členmi rodiny, vždy minimálne dva rovnaké vedľa seba. Jednoduché to ale nebude, políčka sú na sebe v niekoľkých vrstvách. Ak sa ti ich podarí odstrániť všetky, uvidíš obrázok!

 
70%
Hra - Crazy Homer Simpson
Video sa načíta

Homerovi zo slávneho amerického seriálu úplne preskočilo. Klikajte na neho a sledujte jeho ksichty a prapodivné zvuky, ktoré pri tom vydáva.

 
72%
Hra - Dress Up Your Lisa
Video sa načíta

Ak máte radi Simpsonovcov, potom si hru Dress Up Your Lisa určite užijete.V nej musíte obliecť najinteligentnejšiu členku rodiny, Lisu. Na výber máte naozaj veľa typov oblečenia, ktoré môžete kombinovať medzi sebou.

 
71%
Hra - The Simpsonmaker
Video sa načíta

Vytvorte si ľubovoľné postavy v štýle Simpsonovcov alebo rovno Homera, vočka a ďalšie postavy. Voľba je len na vás.

 
69%
Hra - Marge Simpson
Video sa načíta

Pomôžte Marge Simpsonovej vybrať vhodné oblečenie. Môžete jej dať klasické šaty alebo skôr vybrať niečo nové. Je len na vás ako bude vyzerať.

 
69%
Hra - The Simpsons Movie Similarities
Video sa načíta

Nájdite 5 rozdielov a postupujte levelmi. Obrázky vám budú určite povedomé, pretože sú vystrihnuté s celovečerného filmu.

 
69%
Hra - Bart Simpson Saw Game 2
Video sa načíta

Utiecť zo školy bolo pre Barta jednoduché do okamihu, kým mu do cesty postavili mnoho prekážok. Medzi nimi sú aj filmové postavy s nadprirodzenými schopnosťami. Musíte preto hľadať nové cesty, ako ich prekonať. Jednou z nich je hľadanie predmetov, ktoré sa dajú kombinovať medzi sebou.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)