Make-up

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

82%
Hra - Fashionista Real Makeover
Video sa načíta

Máme tu slečnu, ktorá potrebuje vašu pomôcť s líčením a čistením tváre. S čistením tváre začnete ihneď. Nanesiete nejakú tú masku a vytrháte obočie. Následne budete môcť zvoliť make up podľa ľubovôle. Na výber budete mať rúže, tiene, maskary alebo farebné šošovky. Nakoniec vyberiete vhodné šaty a doplnky.

 
80%
Hra - Sery Bride Dolly Makeup
Video sa načíta

V tejto hre budete pomáhať neveste s jej líčením. Podobné hry už poznáte, takže nikdy nebudete vedieť, v ktorej krabici sa čo ukrýva. Vždy budete mať na výber jednu z troch škatúľ. Akonáhle jednu otvoríte, dozviete sa, aký druh líčenie obsahuje.

 
80%
Hra - Jessie Rockstar Real Makeover
Video sa načíta

Jessie potrebuje vašu pomoc! Musíte ju pomôcť s vyčistením tváre a následným líčením. K dispozícii budete mať rúže, tiene, lícenky alebo riasy. Tiež ju budete musieť vybrať outfit, ktorý je vhodný pre rockovú hviezdu!

 
82%
Hra - Supermodels Unforgettable Vacation
Video sa načíta

Máme tu 3 kamošky, ktoré sú zároveň supermodelky. Tentoraz sú na zimnej dovolenke, kde sa chcú skvele pobaviť. Môžete si s nimi zahrať koulovanou, zakorčuľovať si alebo je vziať na párty na červenom koberci. Na každú príležitosť je však musíte vhodne obliecť. Nesmie im byť zima a na párty musia byť spoločensky oblečené.

 
82%
Hra - Vampire Girl Makeover
Video sa načíta

Máme tu super Parbat, kde budete pomáhať upírie slečne s jej premenou na halloweensku párty. Najskôr sa vrhnete na líčenie, kde vyberiete rúž, očné linky, tiene a lícenku. Potom budete môcť vybrať vhodný účes, podľa farby a strihu. Ďalej nesmiete zabudnúť na nejaký strašidelný kostým. Nakoniec pridáte vhodné halloweenskej doplnky.

 
79%
Hra - Princesses Room Face Painting
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru, v ktorej budete maľovať karnevalové masky pre tri dievčatá. Vybrať si môžete niekoľko masiek a doplnkov. Tiež môžete zvoliť ľahký make up.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - Harley Quinn
Video sa načíta

Máme tu hru s členkou samovražedného oddielu a komiksovú postavou Harley Quinn. Harley budete môcť vybrať rôzne odtiene pleti, make up alebo iný účes. Tiež môžete vybrať jeden z mnohých kostýmov, šiat alebo doplnkov. Všetko môžete ľubovoľne vyfarbiť.

 
83%
Hra - Jessie's Stylish Real Haircuts
Video sa načíta

Máme tu ďalší parádny hru, v ktorej sa vo svojom kaderníctvo budete starať o Jessie. K dispozícii budete mať fén, nožnice, strojček, žehličku alebo fén. Tiež budete môcť vybrať nejakú farbu ako preliv. Nakoniec zvolíte vhodný make up.

 
85%
Hra - Azaela's 1940s Fashion
Video sa načíta

Super hra, v ktorej si budete môcť obliecť slečnu ako zo 40. rokov z magazínu. K dispozícii budete mať veľa druhov šiat a doplnkov. Budete si taky môcť voliť vzory a farby. Zmeniť môžete aj účes alebo make up.

 
80%
Hra - Princess Aurora's Fashion Statement
Video sa načíta

Parádny hra, v ktorej môžete slečnu obliecť a nalíčiť podľa ľubovôle. Musíte však predtým nájsť všetky potrebné veci.

 
80%
Hra - Audrey Venice Carnival Fashion
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, v ktorej budete pomáhať Audrey s líčením. Tiež ju zvolíte nové oblečenie.

 
80%
Hra - Sleeping Princess Spa Day
Video sa načíta

V tejto hre budete mať za úlohu postarať sa o slečnu, ktorá navštívila kúpele. Musíte ju naniesť masku na tvár a na chrbát. Tiež ju budete musieť vyčistiť tvár. Akonáhle budete hotoví, tak vyberiete vhodný make up a oblečenie.

 
82%
Hra - Blonde Princess Spa Day
Video sa načíta

V tejto hre budete mať za úlohu postarať sa o krásnu blondínku. V kúpeľoch ju musíte vyčistiť tvár a naniesť masku. Potom použijete vhodný make up a vyberte slušivé oblečenie.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)