Make-up

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
81%
Hra - Underwater Make Up Salon
Video sa načíta

Pod vodou môžete tiež nájsť kozmetický salón. Postarajte sa o krásne morské panny, ktoré tiež potrebujú doplniť. Vyberte si zo širokej škály rúk, lícnej kosti alebo očného tieňa.

 
82%
Hra - Crazy Mommy Beauty Salon
Video sa načíta

Dokonca aj matky potrebujú čas od času starostlivosť. Budete jednou z tých, ktorí sú v tejto hre. Najprv ju vezmeš na manikúru. Po dokončení musíte navštíviť kaderníctvo. Nakoniec navštívite kozmetický salón a ošetrujte svoju tvár a tvár.

 
81%
Hra - Blonde Princess Fall Trends
Video sa načíta

Prichádza jeseň a nové módne trendy s ním. Pomôžete peknej blonde s výberom správneho make-upu a potom výberom oblečenia a doplnkov?

 
82%
Hra - Jessie's Van Gogh Couture
Video sa načíta

Pomôžte pre Jessie vybrať ten najlepší make up. K dispozícii budete mať rúže, očné tiene, tvárenky alebo farebné kontaktné šošovky. Následne môžete vybrať vhodné doplnky.

 
80%
Hra - Princess Summer Tans
Video sa načíta

Vyberte si jednu zo 4 krásnych princezien a pripravte ju na opaľovanie. Hlavne ju musíte poriadne namazať.

 
82%
Hra - Natalie Real Makeover
Video sa načíta

Natálie sa chystá von a potrebuje vašu pomoc s vyčistením tváre, úpravou rias a následným mejkapom. Na maľovanie môžete prejsť ihneď potom, čo odstránite z tváre všetky vady a nanesiete niekoľko masiek. Nakoniec budete môcť vybrať vhodné doplnky.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

80%
Hra - Beauty's Rock Baroque Real Makeover
Video sa načíta

Pomôžete krásne slečne s vyčistením jej tváre? Najprv nanesiete rôzne pleťové masky, vytrháte obočie a zbavíte sa nechceného akné. Následne môžete zvoliť nejaký pekný makeup.

 
80%
Hra - Ice Queen Mommy Real Makeover
Video sa načíta

Ľadová kráľovná a jej dcéra si užívajú spoločných chvíľ. Najprv si nanesú pleťové masky a následne vytrhajú obočie a zbaví sa akné. Akonáhle budú mať obe slečny čisté tváre, vyberiete pre mamičku ten najlepší makeup.

 
80%
Hra - Ice Queen Real Makeover
Video sa načíta

Slečna potrebuje nový make up a tak prišla do vášho salónu, kde ju určite pomôžete. Najprv ju vyčistíte tvár a následne vyberiete aj pleťové masky. Ako budete hotoví s tvárou, môžete začať s make upom.

 
81%
Hra - Ice Princess Geek Fashion
Video sa načíta

Pomôžte krásne slečne s líčením a oblečením. K dispozícii budete mať veľa farieb ako rúžov, tak i očných tieňov, šošoviek alebo tváreniek. Akonáhle budete vyberať oblečenie, môžete zladiť jednotlivé kúsky s doplnkami. Vybrať môžete večerné šaty alebo oblečenie len tak na lietačky.

 
82%
Hra - Kitty Mommy Real Makeover
Video sa načíta

V tejto hre budete robiť makeup mačacie mamičke a jej mačiatku. Obom musíte prvýkrát vyčistiť tvár a vytrhať obočie. Mačiatko je na maľovanie ešte malé, ale pre mamičku môžete vybrať rôzne odtiene rúžu alebo tieňov. Obom mačičkám potom môžete vybrať vhodný outfit.

 
83%
Hra - Ice Queen Mountain Resort Spa
Video sa načíta

Postarajte sa o Elsu a doprajte ju tú najlepšiu starostlivosť, aké sa ju vo vašom wellnes môže dostať. Vyčistíte ju tvár a namasírujete chrbát, na ktorá tiež použijete masku. Nakoniec vyberiete vhodný makeup.

 
82%
Hra - Werewolf Girl Real Makeover
Video sa načíta

Clawdeen potrebuje vašu pomoc s vyčistením tváre a následným make upom. Najskôr využijete niekoľko tvárových masiek, zbavíte sa akné a vytrháte obočie. Potom budete môcť použiť rúžu, tvárenky alebo očné tiene.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)