Make-up

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

80%
Hra - Mermaid Princess 80s Diva
Video sa načíta

Máme tu morskú vílu Ariel a jej šatník a líčenie z 80. rokov. Najskôr ju vyberiete vhodný make up, rúže, tiene, lícenky a podobne. Nakoniec vyberiete nejaké oblečenie a doplnky.

 
80%
Hra - Snow White Mommy Real Makeover
Video sa načíta

V tejto hre máme Snehulienku a jej dcéru. Obe prišli navštíviť váš kozmetický salón. Obe potrebujú pleťovú masku a zbaviť sa akné. Tiež budete môcť pre obe zvoliť make up, oblečenie a vhodné doplnky.

 
81%
Hra - Boho Princesses Real Makeover
Video sa načíta

Dve slečny potrebujú vašu pomoc s kompletným make upom a čistením tváre. Najskôr slečnám nanesiete masky na vyčistenie tváre a následne odstránite akné a prebytočné obočie. V druhej fáze môžete vybrať pre každú slečnu make up. Nakoniec vyberiete vhodné oblečenie a doplnky.

 
80%
Hra - NY Fahionista Real Makeover
Video sa načíta

Slečna prišla do vášho salónu na starostlivosť o pleť. Najskôr použijete masku na jej tvár a následne i na chrbát. Akonáhle slečnu zbavíte akné a prebytočného obočie, prejdete na jej líčenie. Nakoniec pridáte nejaké oblečenie a doplnky.

 
81%
Hra - Fashionista Maldives Real Makeover
Video sa načíta

Slečna odišla na dovolenku na Maldivy, ale aj tam potrebuje starať o svoj tvár. Pomôžete ju ho vyčistiť a naniesť pleťovú masku? Tiež ju budete musieť pomôcť s líčením a vybraním oblečenia či doplnkov.

 
82%
Hra - Blonde Princess Real Makeover
Video sa načíta

Blonďavá kráska potrebuje vašu pomoc s odlíčením a odstránením akné či vytrhať obočie. Tiež potrebuje pomôcť s pleťovou maskou. Nakoniec vyberiete líčenie, podľa svojej predstavivosti a hlavne, ktoré k nej bude ladiť.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Ice Queen Art Deco Couture
Video sa načíta

Pomôžete ľadovej kráľovnej s výberom toho správneho makeupu, oblečenia a doplnkov? K dispozícii budete mať rúže, očné tiene, lícenky alebo obočie. Akonáhle budete s líčením hotoví, môžete prejsť k oblečeniu. Kráľovná má vo svojom šatníku mnoho super kúskov, ktoré môžete zladiť s ďalšími doplnkami.

 
81%
Hra - Ice Princess Geek Fashion
Video sa načíta

Pomôžte krásne slečne s líčením a oblečením. K dispozícii budete mať veľa farieb ako rúžov, tak i očných tieňov, šošoviek alebo tváreniek. Akonáhle budete vyberať oblečenie, môžete zladiť jednotlivé kúsky s doplnkami. Vybrať môžete večerné šaty alebo oblečenie len tak na lietačky.

 
80%
Hra - Snow White Hollywood Glamour
Video sa načíta

Vašou úlohou bude pomôcť Snehulienke s jej make-upom. Na výber budete mať niekoľko rúžov rôznych farieb, očných tieňov alebo tváreniek. Akonáhle budete hotoví s touto časťou, prejdete na oblečenie. Opäť budete mať niekoľko kúskov, ktoré môžete použiť. Tiež budete mať k dispozícii rôzne doplnky.

 
82%
Hra - Victoria Retro Real Makeover
Video sa načíta

Victoria potrebuje pomôcť s líčením a oblečením. Ako prvý ju však musíte vyčistiť tvár, vytrhať obočie a zbaviť ju vyrážok. Následne budete môcť vybrať makeup a tiež pekné retro oblečenia. Keď už sme pri retro, hrá v hre aj pekná retro hudba.

 
82%
Hra - Fashionista Real Makeover
Video sa načíta

Máme tu slečnu, ktorá potrebuje vašu pomôcť s líčením a čistením tváre. S čistením tváre začnete ihneď. Nanesiete nejakú tú masku a vytrháte obočie. Následne budete môcť zvoliť make up podľa ľubovôle. Na výber budete mať rúže, tiene, maskary alebo farebné šošovky. Nakoniec vyberiete vhodné šaty a doplnky.

 
80%
Hra - Sery Bride Dolly Makeup
Video sa načíta

V tejto hre budete pomáhať neveste s jej líčením. Podobné hry už poznáte, takže nikdy nebudete vedieť, v ktorej krabici sa čo ukrýva. Vždy budete mať na výber jednu z troch škatúľ. Akonáhle jednu otvoríte, dozviete sa, aký druh líčenie obsahuje.

 
80%
Hra - Jessie Rockstar Real Makeover
Video sa načíta

Jessie potrebuje vašu pomoc! Musíte ju pomôcť s vyčistením tváre a následným líčením. K dispozícii budete mať rúže, tiene, lícenky alebo riasy. Tiež ju budete musieť vybrať outfit, ktorý je vhodný pre rockovú hviezdu!

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)