Make-up

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

83%
Hra - Superhero Doll Real Makeover
Video sa načíta

Krásna superhrdinka potrebuje rýchlo makeup! Pomôžete ju? Najskôr ju musíte tvár vyčistiť a naniesť pleťovú masku. Potom môžete využiť rôzne druhy makeupu.

 
82%
Hra - Kendal Beauty Salon
Video sa načíta

Kendal má vlastný kozmetický salón a keď ho navštívite, tak vám nalakuje nechty podľa vašej predstavy. Tiež si môžete vybrať makeup a plno ďalších doplnkov.

 
82%
Hra - Dove Trendy Dolly Makeup
Video sa načíta

Slečna si môže vybrať vždy z troch škatúľ. Každá krabica ukrýva iné farby a štýl makeupu. Akonáhle si jednu krabicu zvolíte, budete mať k dispozícii niekoľko možností.

 
82%
Hra - Halloween Cheating Ladybug
Video sa načíta

Slečna organizuje halloweensku párty a prišlo aj niekoľko hostí. Predtým však musíte slečnu upraviť a pripraviť dekorácie. Akonáhle dorazí prvý pár, budete s chlapcom na seba zamilovane pokukovať, ale pozor na jeho sprievod!

 
82%
Hra - Gothic Princess Real Makeover
Video sa načíta

Tentoraz tu máme slečnu, čo miluje trochu temný štýl. Vašou úlohou bude slečnu namaľovať a obliecť tak, aby to bol čo najviac gothic štýl. Čierna určite musí byť všade!

 
85%
Hra - Superhero Girl Maker
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej si vytvoríte vlastný super hrdinku! Meniť môžete kompletne vzhľad jej tváre a make up. Tiež môžete meniť zostrih, oblečenie a doplnky. U všetkého si môžete zvoliť vlastnú farbu!

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
82%
Hra - Dotted Girl Halloween Makeup
Video sa načíta

Pomôžte slečne s prípravou jej halloweenske masky! Najskôr ju budete musieť vyčistiť tvár a následne zvoliť nejaký ľahký makeup. Potom môžete vyberať masku podľa chuti. K dispozícii budete mať masky pre 3 časti tváre.

 
82%
Hra - Ice Princess Real Makeover
Video sa načíta

Najskôr sa budete musieť u slečny postarať o vyčistenie jej pleti. Tiež budete musieť vytrhať obočie a použiť pleťové masky. Akonáhle budete mať hotovo, môžete zvoliť nejaký pekný makeup.

 
81%
Hra - Faerie Queen of Fire
Video sa načíta

Malá víla potrebuje vašu pomoc! Potrebuje pomôcť s líčením a výberom tých správnych farieb a odtieňov. Nakoniec pomôžete aj s výberom vhodného oblečenia a doplnkov.

 
82%
Hra - Mia's Real Makeover
Video sa načíta

Mia je mačička, čo práve navštívila kozmetický salón. Vy ju musíte pomôcť s vyčistením tváre a úpravou obočia. Následne vyberiete vhodný makeup a doplnky.

 
82%
Hra - Barbie The Voice
Video sa načíta

Barbie sa chystá na svoj prvý koncert vo svojej profesionálnej kariére! Vy ju musíte pomôcť s jej účesom a líčením. Tiež musíte vybrať ten najlepší outfit, ktorý bude na koncert vhodný.

 
82%
Hra - Equestria Girls Avatar Maker
Video sa načíta

Skvelá hra, kde môžete obliecť toľko, koľko chcete. Môžete si vybrať ľubovoľnú farbu pleti. Samozrejme dochádza k zmene tvaru tváre, očí, úst alebo dojčenstva.

 
81%
Hra - Underwater Make Up Salon
Video sa načíta

Pod vodou môžete tiež nájsť kozmetický salón. Postarajte sa o krásne morské panny, ktoré tiež potrebujú doplniť. Vyberte si zo širokej škály rúk, lícnej kosti alebo očného tieňa.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)