Make-up

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

80%
Hra - Ice Queen Real Makeover
Video sa načíta

Slečna potrebuje nový make up a tak prišla do vášho salónu, kde ju určite pomôžete. Najprv ju vyčistíte tvár a následne vyberiete aj pleťové masky. Ako budete hotoví s tvárou, môžete začať s make upom.

 
81%
Hra - Ice Princess Geek Fashion
Video sa načíta

Pomôžte krásne slečne s líčením a oblečením. K dispozícii budete mať veľa farieb ako rúžov, tak i očných tieňov, šošoviek alebo tváreniek. Akonáhle budete vyberať oblečenie, môžete zladiť jednotlivé kúsky s doplnkami. Vybrať môžete večerné šaty alebo oblečenie len tak na lietačky.

 
82%
Hra - Kitty Mommy Real Makeover
Video sa načíta

V tejto hre budete robiť makeup mačacie mamičke a jej mačiatku. Obom musíte prvýkrát vyčistiť tvár a vytrhať obočie. Mačiatko je na maľovanie ešte malé, ale pre mamičku môžete vybrať rôzne odtiene rúžu alebo tieňov. Obom mačičkám potom môžete vybrať vhodný outfit.

 
83%
Hra - Ice Queen Mountain Resort Spa
Video sa načíta

Postarajte sa o Elsu a doprajte ju tú najlepšiu starostlivosť, aké sa ju vo vašom wellnes môže dostať. Vyčistíte ju tvár a namasírujete chrbát, na ktorá tiež použijete masku. Nakoniec vyberiete vhodný makeup.

 
82%
Hra - Werewolf Girl Real Makeover
Video sa načíta

Clawdeen potrebuje vašu pomoc s vyčistením tváre a následným make upom. Najskôr využijete niekoľko tvárových masiek, zbavíte sa akné a vytrháte obočie. Potom budete môcť použiť rúžu, tvárenky alebo očné tiene.

 
82%
Hra - Ice Princess Mommy Real Makeover
Video sa načíta

Mamička a jej dcéra sa rozhodli, že si urobia dievčenské deň. Najskôr si vyčistí tvár, nanesú si masky a potom si vytrhajú obočie. Keď budú hotové s maskami, tak si vyskúša nejaké pekné oblečenie a doplnky.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Lolita Maker
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej budete môcť obliecť slečnu podľa vlastnej predstavivosti. Môžete zvoliť ľubovoľnú farbu pleti a make up. Tiež môžete vybrať tvar tváre, účes a jeho farbu. Môžete vybrať aj farbu všetkého oblečenia a doplnkov.

 
82%
Hra - Princess Maker 3
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej si môžete vytvoriť akúkoľvek rozprávkovú princeznú alebo vlastné, podľa svojich predstáv. U slečny môžete meniť tvar pier, očí alebo obočie, tak ako make up. Tiež môžete zmeniť tvar vlasov a ich farbu. Na výber je aj niekoľko druhov šiat a doplnkov. Pri všetkých môžete tiež meniť farbu.

 
80%
Hra - Gwen Winter Real Makeover
Video sa načíta

Pomôžete Gwen s s jej líčením na zimu? Najskôr ju však budete musieť vyčisti tvár od akné, naniesť pleťovú masku a vytrhať obočie. Akonáhle bude mať pleť krásne čistú a jemnú, môžete Gwen nalíčiť.

 
80%
Hra - Mermaid Princess 80s Diva
Video sa načíta

Máme tu morskú vílu Ariel a jej šatník a líčenie z 80. rokov. Najskôr ju vyberiete vhodný make up, rúže, tiene, lícenky a podobne. Nakoniec vyberiete nejaké oblečenie a doplnky.

 
80%
Hra - Snow White Mommy Real Makeover
Video sa načíta

V tejto hre máme Snehulienku a jej dcéru. Obe prišli navštíviť váš kozmetický salón. Obe potrebujú pleťovú masku a zbaviť sa akné. Tiež budete môcť pre obe zvoliť make up, oblečenie a vhodné doplnky.

 
81%
Hra - Boho Princesses Real Makeover
Video sa načíta

Dve slečny potrebujú vašu pomoc s kompletným make upom a čistením tváre. Najskôr slečnám nanesiete masky na vyčistenie tváre a následne odstránite akné a prebytočné obočie. V druhej fáze môžete vybrať pre každú slečnu make up. Nakoniec vyberiete vhodné oblečenie a doplnky.

 
80%
Hra - NY Fahionista Real Makeover
Video sa načíta

Slečna prišla do vášho salónu na starostlivosť o pleť. Najskôr použijete masku na jej tvár a následne i na chrbát. Akonáhle slečnu zbavíte akné a prebytočného obočie, prejdete na jej líčenie. Nakoniec pridáte nejaké oblečenie a doplnky.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)