Make-up

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

82%
Hra - Mermaid Kitty Maker
Video sa načíta

Mermaid Kitty Maker je rozkošnáhra, kde sa budete starať o morské mačiatko. Mačičku si budete môcť prispôsobiť úplne podľa seba. Môžete jej meniť účes, farbu očí, uší, tela alebo napríklad plutvy. A ak sa vám výsledok nebude páčiť, môžete kedykoľvek začať odznova.

 
80%
Hra - Galaxy Girl Real Makeover
Video sa načíta

Galaxy Girl opäť priletela a tentoraz bude potrebovať úplne nový vzhľad. Koniec koncov aj vo vesmíre sa trendy menia a vy teraz rozhodnete o ďalšom trende. Najprv začnete s revitalizáciou tváre pomocou rôznych krémov a pleťových masiek, potom sa pustíte do makeupu, oblečenia a nakoniec vyberiete najlepšieho spolucestujúceho.

 
92%
Hra - Princess Tinder Wars
Video sa načíta

3 Princezné urobili súťaž, ktorá z nich získa najviac lajkov v aplikácií Tinder. Pomôžeš každej princeznej urobiť 3 fotky tak, aby vyhrala? Najprv si vyberieš z 6 situácií a potom vyberieš vhodné oblečenie, talent alebo filter.

 
80%
Hra - Audrey's Beauty Makeup Vlogger Story
Video sa načíta

Pomôžte Audrey s make-upom a vyskúšajte si, aké to je určovať trendy. Audrey vloguje a má veľa faniniek, ktoré chcú vyzerať ako ona. Preto musí vyzerať dokonale. Zvládneš to?

 
84%
Hra - Kitty Beach Makeup
Video sa načíta

Kitty Beach Makeup je hra, kde sa budete musieť postarať aby toto mačiatko vyzeralo pekne. Najprv jej urobíte masáž tváre, v ktorej jej skrášlite tvár. Potom jej pomôžete s makeupom a nakoniec jej nakreslíte na tvár tiene.

 
91%
Hra - Barbara and Friends Fairy Party
Video sa načíta

Čoskoro začne veľká a skvelá párty. Barbara je naozaj nadšená, že ju tiež pozvali a chce vyzerať skvelo. Pomôžte jej prosím získať správny make-up, oblečenie, účes a ďalšie doplnky, aby vyzerala skvele na večierku.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
62%
Hra - Red Carpet Couple
Video sa načíta

V hre Red Carpet Couple môžete poznať, aký je to pocit prejsť sa po červenom koberci. Najprv ale budete musieť pomôcť Else s obliekaním a namaľovať ju tak, aby ladila k Jackovi a neurobila si na koberci hanbu.

 
85%
Hra - Secret BFF
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto novej hre je urobiť dievčatám obľúbený make-up, vybrať trendy oblečenie a dokončiť štýl roztomilým doplnkom. Potom je čas na perfektnú hru pre vás! Odpovedzte na otázky a kliknite na krištáľovú guľu. Páči sa vám vaše nové BFF?

 
76%
Hra - Winter Makeup
Video sa načíta

Zima je stále tu a okrem snehu je aj obdobím rôznych plesov a večierkov. Vašou úlohou v tejto hre je vytvoriť jedinečný vzhľad tým, že budete kombinovať veľa rôznych štýlových možností aby sa dievča mohla stať hviezdou na nadchádzajúcom večierku!

 
80%
Hra - Happy Pony
Video sa načíta

Po hraní vonku je roztomilý malý poník celý špinavý a jeho kamaráti prídu čoskoro na párty! Pomôžte mu odstrániť všetku špinu a vykúpte ho. Akonáhle si po kúpeli odpočinie, je čas pripraviť sa na párty - sfarbí mu hrivu, aplikujte make-up a vytvorte jedinečný vzhľad vášho poníka. Dokončite jeho štýl zodpovedajúcimi doplnky a nakoniec vyzdobte záhradu. Teraz je váš poník pripravený na večierok!

 
90%
Hra - Blondie Wedding Prep
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre je pripraviť blondínku na svadbu. Najprv jej musíte vytvoriť svadobný make up, potom vybrať a obliecť najlepšie svadobné šaty a všetko dotiahnuť k dokonalosti perfektnou manikúrou. Potom už bude pripravená na svoj dôležitý deň. Užite si hranie hry Blondie Wedding Prep!

 
86%
Hra - Harley Quinn Villain Princess
Video sa načíta

Harley Quinn je známa záporačka z Suicide Sqaad od DC. Vašou úlohou v tejto perfektnej hre je pomôcť jej obliecť sa inak - tak, aby vyzerala ako princezná. Musíte jej pomôcť nielen s výberom najlepšieho oblečenia, ale aj s líčením. Len tak môže Harley získať späť svoju stratenú lásku. Bavte sa pri hraní hry názvom Harley Quinn Villain Princess.

 
85%
Hra - Cover Girl Real Makeover
Video sa načíta

Vytvorte jedinečné štýly oblečenia pre ikonu módy, ktorá sa objaví na obálke módneho časopisu! Zahrajte si s rôznymi kombináciami oblečenia, vytvorte krásny make-up, ktorý bude ladiť s oblečením. Nakoniec, ako odborný grafik, vyberte finálny vzhľad nového čísla módneho časopisu!

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)