Make-up

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Secret BFF
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto novej hre je urobiť dievčatám obľúbený make-up, vybrať trendy oblečenie a dokončiť štýl roztomilým doplnkom. Potom je čas na perfektnú hru pre vás! Odpovedzte na otázky a kliknite na krištáľovú guľu. Páči sa vám vaše nové BFF?

 
76%
Hra - Winter Makeup
Video sa načíta

Zima je stále tu a okrem snehu je aj obdobím rôznych plesov a večierkov. Vašou úlohou v tejto hre je vytvoriť jedinečný vzhľad tým, že budete kombinovať veľa rôznych štýlových možností aby sa dievča mohla stať hviezdou na nadchádzajúcom večierku!

 
90%
Hra - Blondie Wedding Prep
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre je pripraviť blondínku na svadbu. Najprv jej musíte vytvoriť svadobný make up, potom vybrať a obliecť najlepšie svadobné šaty a všetko dotiahnuť k dokonalosti perfektnou manikúrou. Potom už bude pripravená na svoj dôležitý deň. Užite si hranie hry Blondie Wedding Prep!

 
80%
Hra - Happy Pony
Video sa načíta

Po hraní vonku je roztomilý malý poník celý špinavý a jeho kamaráti prídu čoskoro na párty! Pomôžte mu odstrániť všetku špinu a vykúpte ho. Akonáhle si po kúpeli odpočinie, je čas pripraviť sa na párty - sfarbí mu hrivu, aplikujte make-up a vytvorte jedinečný vzhľad vášho poníka. Dokončite jeho štýl zodpovedajúcimi doplnky a nakoniec vyzdobte záhradu. Teraz je váš poník pripravený na večierok!

 
86%
Hra - Harley Quinn Villain Princess
Video sa načíta

Harley Quinn je známa záporačka z Suicide Sqaad od DC. Vašou úlohou v tejto perfektnej hre je pomôcť jej obliecť sa inak - tak, aby vyzerala ako princezná. Musíte jej pomôcť nielen s výberom najlepšieho oblečenia, ale aj s líčením. Len tak môže Harley získať späť svoju stratenú lásku. Bavte sa pri hraní hry názvom Harley Quinn Villain Princess.

 
85%
Hra - Cover Girl Real Makeover
Video sa načíta

Vytvorte jedinečné štýly oblečenia pre ikonu módy, ktorá sa objaví na obálke módneho časopisu! Zahrajte si s rôznymi kombináciami oblečenia, vytvorte krásny make-up, ktorý bude ladiť s oblečením. Nakoniec, ako odborný grafik, vyberte finálny vzhľad nového čísla módneho časopisu!

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

82%
Hra - Little Doctor Cute Makeover
Video sa načíta

Vitajte v modernom kúpeľnom salóne. Naším klientom dnes je doktorka McStuffinsová, ktorá potrebuje relaxáciu a tvárovú liečbu akné. Liečba začína umytím tváre zvláštnym mydlom, ktoré otvorí póry a očistí nečistoty. Po vyčistení tváre môžete zničiť akné špeciálnym nástrojom. Pokračujte v liečbe aplikácií dvoch tvárových masiek, ktoré vyživujú a regenerujú pokožku.

 
83%
Hra - Exotic Princess Makeup
Video sa načíta

Krásny ostrov je perfektné miesto pre život, ale vysoká vlhkosť môže spôsobiť problémy s kožou. Pomôžte princeznej Vaiano zbaviť sa akné aplikáciou make-upu, jej tvár musí byť bezchybná! Potom môžete kombinovať rôzne očné tiene, rúže a baviť sa farebnými maskami.

 
84%
Hra - Miss World Contest
Video sa načíta

Princezné Locika, Popoluška a Anna sa prihlásili do súťaže Miss World. Vy im musíte pomôcť, aby v nej uspeli čo najlepšie. Vašou úlohou je vybrať im to najlepšie oblečenie a doplnky - šaty, plavky, make-up a šperky. Zahrajte si novú perfektnú hru Miss World Contest!

 
85%
Hra - Gigi and Kendall BFFs
Video sa načíta

Ako supermodelky majú Kendall Jenner a Gigi Hadid veľmi veľa povinností. Zúčastnia sa spoločne mnohých rôznych akcií. Pomôžte týmto dvom kamarátkam pripraviť sa čo najlepšie. Vyberte perfektný make-up, najlepšie oblečenie a účes pre tri rôzne úžasné párty, na ktoré sa chystajú: hudobný festival Coachella, večera s priateľmi v New Yorku a módna prehliadka.

 
80%
Hra - Elsa New Year Makeup
Video sa načíta

Pripravte sa na oslavu nového roka s vašou obľúbenou kráľovnou Elsou! Použite kúpeľné procedúry, aby ste získali bezchybnú pokožku. Potom je potrebné urobiť Else bezvadný čas make-up! Máte k dispozícii rôzne očné tiene a ďalšie pomôcky, z ktorých si môžete vybrať.

 
81%
Hra - Wedding Perfect MakeUp

Svadobný deň je pre dievča najdôležitejším dňom. Anna aj vy chcete, aby bolo všetko perfektné. Pomôžte Anne vytvoriť ten najkrajší svadobný make-up. Použite rúž a uistite sa, že k nej kombinujete krásne oblečenie. Dávajte pozor aj na riasy a nenechajte si ujsť rumenec, pretože ten urobí tento svadobný makeup ideálne.

 
86%
Hra - Rosie's New Look

Rosie potrebuje nový vzhľad a spolieha sa na Teba, že jej s tým pomôžeš! Pripojte sa k tejto krásnej dievke a môžete tak predviesť svoju kreativitu. Zmena začína make-upom, takže sa hrajte s trblietkavými farbami nech Rosie vyzerá úžasne. Potom môžete skúsiť krásny účes a novú farbu vlasov. Nakoniec oblečte túto krásnu devu do perfektného oblečenia.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)