Hello Kitty

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

77%
Hra - Tribal Hello Kitty
Video sa načíta

Hello Kitty by chcela nový kostým, ktorý by si mohla vziať na oslavu a preto potrebuje Vás, aby ste jej so šitím a výberom farieb pomohli. Pomôžete jej?

 
76%
Hra - Hello Kitty Emojify My Party
Video sa načíta

Hello Kitty sa rozhodla, že zorganizuje oslavu a pozve na ňu svojich najlepších kamarátov. Pomôžte jej s výzdobou interiéru a zvyšných doplnkov.

 
80%
Hra - Hello Kitty And Mom Matching Outfits
Video sa načíta

Pomôžte mladej hello Kitty a jej maminke s premenou zovňajšku. najskôr sa vrhnete na vyčistenie tvárí a potom na výber oblečenia a doplnkov. Budú po premene vyzerať lepšie?

 
59%
Hra - Hello Kitty Room Cleanup
Video sa načíta

Pomôžte Hello Kitty s uprataním jej spálne, aby stihla ísť s kamarátmi von. Ak neupracete všetky veci tam kam partia bude veľmi smutná preto sa musíte snažiť. Oblečenie patrí do skrine a kozmetika a knihy na poličku. Nezabudnite na luxovanie!

 
83%
Hra - Hello Kitty Face Painting
Video sa načíta

Hello Kitty sa nudí a preto by sa chcela zabaviť s farbami na tvár. Pomôžte jej s jej výzdobou, aby vyzerala krásne. Bude spokojná s výsledkom?

 
69%
Hra - Hello Kitty Origami Class
Video sa načíta

Kto má rád oddychovky, tak si skúste túto hru, kde budete plniť rôzne úlohy. Dodržujte postup a nič nemôžete pokaziť.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
79%
Hra - Hello Kitty's New Boyfriend
Video sa načíta

Hello Kitty má na výber z troch partnerov, vašou úlohou je vybrať jedného z nich a podľa jeho štýlu ju aj obliecť. Hra začína až na rande, kedy musí Hello Kitty partnera získať. Dokážete jej pomôcť?

 
72%
Hra - Hello Kitty Bike Accident
Video sa načíta

Zvládnete ošetriť Hello Kitty, ktorá sa zranila pri jazde na bicykli? Bude len na vás, ako si s tým poradíte.

 
73%
Hra - Hello Kitty Memory
Video sa načíta

Kitty pre Teba má ďalšiu zábavu, pri ktorej si precvičíš aj pamäť. Zahraj si pexeso a nájdi vždy dva rovnaké obrázky na pozadí. Akonáhle nájdeš všetky, dokončíš úspešne celú hru.

 
69%
Hra - Color Girls Hello Kitty Desserts
Video sa načíta

Zvládnete si pripraviť jeden z troch receptov v tejto hre? Stačí len dodržiavať postup a nič nemôžete pokaziť.

 
74%
Hra - Hello Kitty Summer Break
Video sa načíta

Dokážete si poradiť s vytvorením nového image pre mačičku Kitty? Dôležité bude dávať si pozor na to, aby jednotlivé kúsky pekne ladili. Predsa nechcete, aby mala Kitty na pláži hanbu.

 
76%
Hra - Hello Kitty's Pink iPhone
Video sa načíta

Hello Kitty môže mať nový iphone, avšak jednotlivé časti sú rozdelené v 4 miestnostiach. Pomôžte jej s hľadaním, aby si ho mohla zložiť.

 
62%
Hra - Hello Kitty Prom Prep
Video sa načíta

Hello Kitty sa chystá na ples a potrebovala by vybrať nové pekne šaty. Pomôžte jej s výberom a kombináciou s doplnkami.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)