Budovanie

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Diner City
Video sa načíta

Dokážete zmazať konkurenciu a zarobiť čo najviac peňazí v tejto strategickej hre? Musíte si dobre premyslieť všetky ťahy, aby ste získali peniaze a mohli kúpiť aj ostatné pozemky. Rozšírte svoj vplyv a dostaňte sa až do posledného levelu.

 
78%
Hra - Build a Planet
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto logickej hre bude vytvoriť vlastnú planétu. Aby ste mohli planétu rozširovať a vytvárať nové prvky, musíte vhodne spájať predmety, ktoré sa nachádzajú vo vašom okolí.

 
90%
Hra - Goodgame Shadow Kings - Dark Ages
Video sa načíta

Shadow Kings - Dark Ages je nová hra, od spoločnosti Goodgame. V týchto temných časoch je potrebné, aby ste sa postavili na stranu dobra a postavili veľkú pevnosť. Musíte sa ubrániť pred útočiacimi škriatkami a orkami. Rozvíjajte mesto, stavajte vojská a trénujte hrdinov.

 
68%
Hra - Castle Lite
Video sa načíta

Staňte sa staviteľom a budujte v každom kole rozličné hrady, pevnosti a stavby. Každú stavbu musíte zložiť z už pripravených častí, ktoré je potreba len správne na plochu naukladať. V obchode si môžete kupovať rozličné užitočné predmety, ktoré vám pomôžu prekonať nepriaznivé udalosti.

 
82%
Hra - WorldCraft
Video sa načíta

Vybudujte si čokoľvek, čo vás napadne. Stačí si z inventára vybrať jednu z kociek a položiť ju na miesto. Ako stavanie, tak búranie je veľmi jednoduché. Hra obsahuje 3 svety a každý má inak vyzerajúce bloky.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
88%
Hra - Jack Of All Tribes
Video sa načíta

Oddychová stavebné stratégie, kde ťa v každom kole čakajú nové úlohy. Budeš stavať dedinu, pestovať a potom žať úrodu, vylepšovať všetky budovy, obchodovať, rúbať stromy, plniť rôzne úlohy. Myslíš si, že sa sama dokážeš postarať o dedinu?

 
80%
Hra - Leap Day
Video sa načíta

Zábavu aj napínavé okamihy prinesie hráčom hra Leap Day. Musíte dostatočne rýchlo vybudovať infraštruktúru mesta, ktorá je veľmi dôležitá pre jeho správny chod. Stavajte domy, ktoré zaistia nových pracovníkov aj budovy, ktoré slúžia k obrane či skladovaniu zásob.

 
85%
Hra - Block Story
Video sa načíta

Ďalšia skvelá hra zo sveta "Minecraftu"! Tentoraz má hra peknú 3d grafiku a ponúkne ako klasický príbeh, v ktorom sa naučíte veľa vecí, tak i obyčajné objavovanie sveta! V tejto hre môžete vyrábať čokoľvek, na čo máte práve suroviny.

 
75%
Hra - Mine Blocks
Video sa načíta

V tejto obdobe Minecraftu ťa čaká takmer všetko - ťažba, stavanie i bojovanie s príšerkami, ktoré na teba budú útočiť. Ak máš rada kockovaný svet, uričitě ťa táto hra bude baviť.

 
75%
Hra - Santa Ville
Video sa načíta

Ak sa tešíš na Vianoce, môžeš si zahrať túto budovaciu hru so Santom. Pretože Santa chce rovnako ako každý rok rozdávať darčeky, potrebuje ich najskôr veľa vyrobiť. Kvôli tomu postavil dedinu plnú elfov. Aby elfovia dobre pracovali, potrebujú mať kde bývať, čo jesť a čo je hlavné - musia byť šťastní. Nájdi kompromis medzi týmto všetkým a počas piatich rokov vyrob čo najviac darčekov!

 
89%
Hra - All My Gods
Video sa načíta

Prinášame vám skvelú stratégiu, v ktorej staviate novú rímsku osadu. Hra vás zo začiatku prevedie potrebnými vecami, takže sa nemusíte báť. Akonáhle bude mať postavenú hlavnú budovu, stany pre robotníkov, pílu, rybárov, školu a krčmu, tak už nebudete dostávať žiadne rady, len úlohy. Takže začnite určite tým, že postavíte nové školy, pretože z nich vám idú výskumné body, za ktoré môžete skúmať. Hra ponúka široké spektrum výskumu technológií, bankovníctva, poľnohospodárstva, ťažby a pod. Je dobré mať aj viac píl a rybárov, neskôr začnete stavať a obrábať aj polia. Je dôležité, aby ste tieto budovy vylepšovali, pretože si tak zvýšite produktivitu. Plnte úlohy od bohov a postavte si nádherné rímske mesto.

 
80%
Hra - Roads Of Rome 2
Video sa načíta

Roads Of Rome 2 je super budovateľská stratégia, v ktorej bude vašou hlavnou úlohou vystavať cesty. Těžte suroviny, stavajte cesty, budovy ako napríklad píla a farma. Keď staviate, tak sa vždy pozrite, koľko vás to bude stáť surovín. Level končí až, postavíte hlavnú cestu, najlepšie aj všetky budovy. Hlavne, toto všetko musíte splniť do západu slnka.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)