Logické

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 43
Video sa načíta

Vitajte na severnom póle, kde býva samotný Santa! Hlavným cieľom opičky je nájsť ozubené koliesko, páku a rozpohybovať mašinku. Než sa k tomu dostanete, budete musieť nájsť lízanky, čokoládu alebo čiapočku pre elfku. Tiež budete musieť vylúštiť niekoľko náročných hádaniek.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 42
Video sa načíta

Opička potrebuje nájsť zlatú hviezdu na korunu vianočného stromu, ak sa vám to podarí, bude opäť šťastná. Predtým však budete musieť získať svetielka na ozdobenie stromčeka. Tiež budete musieť zohnať snehové vločky pre ľadovú kráľovnú alebo korčule pre smutného chlapca na ľade. Diabol po vás zase bude požadovať vidly!

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 41
Video sa načíta

Ak budete chcieť rozosmiať opičku, musíte nájsť tajomnú masku, ktorú po vás chce domorodý cudzinec. Pre masku sa musíte vydať do tajomnej jaskyne, kde musíte prekonať dva vchody. Jeden ide ľahko. O druhom sa však musíte presekať mačetou, ktorú získate od piráta. Akonáhle sa prosekáte k v chode, musíte zadať správnu kombináciu symbolov. Nakoniec zvolíte správny vzhľad bojovníka a dostanete sa k maske.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 40
Video sa načíta

Hlavnou úlohou pre opičku je nájsť stratenú lampu, ktorá zase rozsvieti maják. Akonáhle bude maják svietiť, tak bude opička zase šťastná. Musíte sa však k majáku prvýkrát dostať, čo znamená, že musíte naje pádlo a kľúč k loďke. U majáku potom musíte zohnať pre námorného kapitána ďalekohľad a pre dieťa nejaké kamene.

 
85%
Hra - Fireboy and Watergirl: New Adventures
Video sa načíta

Zahrajte si ďalšie super diel hry z veľkej série! Opäť budete ovládať panáčikov Oheň a Vodu. Hra je opäť pre dvoch hráčov, ktorí musia spolupracovať, aby sa dostali do cieľa. Voda má modrú farbu a môže sa pohybovať všade, kde sa táto farba objavuje. Tiež môže zbierať modré drahokamy. Oheň je zase červený, zbiera červené drahokamy a pohybuje sa všade, kde sa červená objavuje.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 39
Video sa načíta

Máme tu ďalší parádny hru so smutnou opičkou. Musíte ju samozrejme rozosmiať a to tak, že nájdete seno pre moriaka, ktorý ho potrebuje do svojho hniezda. Najskôr sa však do hniezda musíte vyšplhať a budete k tomu potrebovať vetvy. Tiež budete potrebovať vidly od chlapíka, ktorý zase potrebuje nejaké listy. Nakoniec musíte zabaviť znudenú líšku.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 38
Video sa načíta

Máme tu už 38 diel tejto opičkovské série. Tentoraz sa budete pohybovať po vojenskej základni a hľadať spolu 16 nábojov pre vojaka na hliadke. Aby ste ich našli všetky, musíte tiež nájsť armádne vlajku alebo jedlo pre chorého vojaka. Tiež budete musieť nájsť výbušninu na otvorenie hangári, niekoľko číselných kódov a tiež čiapku pre dôstojníka.

 
80%
Hra - Bobo's Trouble
Video sa načíta

Bob bol kedysi dobre platený robotník na kontajnerové lode. Keď mal peniaze, mal aj peknú ženu. Teraz toľko nezarába a jeho žena nemá peniaze na skrášľovacie procedúry. Pomôžte mu zarobiť potrebné peniaze! Vašou úlohou je v každom kole dostať všetky debny zo spodnej plochy do vrchnej. V každom kole máte obmedzený počet pokusov. Akonáhle tento počet prekročíte, už nedostanete všetky dostupné mince.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 37
Video sa načíta

Už 37. diel smutných opičiek je tu! V tejto hre bude vašou úlohou nájsť stratenú helmu pre bezhlavého rytiera. Aby ste sa k nej dostali, budete musieť nájsť tri kamene. Tiež budete musieť nájsť palicu pre čarodejnicu a rozlúštiť, čo sa skrýva pod tajomnou kombináciou čísel.

 
81%
Hra - Cut the Rope: Experiments
Video sa načíta

Ďalší diel super série Cut the Rope je tu! Tentoraz sa volá Experiments. Čo je v tejto hre vašou úlohou? Musíte dostať bonbónik k žabke, aby si na ňom mohla pochutnať. Pritom sa však snažíte pozbierať všetky hviezdičky. Bonbónik je väčšinou priviazaný na lane, ktoré musíte prerezať. Niekedy tých lán je aj viac a môže sa objaviť aj bublina alebo vetrák. Hra obsahuje niekoľko desiatok levelov.

 
79%
Hra - PlainChess
Video sa načíta

Máme tu super šach, ktoré si môžete zahrať s kamoškou na jednom PC alebo aj online. Ak budete chcieť hrať online, musíte založiť miestnosť za biele figúrky. Zvolené meno miestnosti potom pošlite druhému hráčovi a ten sa prihlási za čierne figúrky. Offline hru môžete hrať na jednom počítači.

 
76%
Hra - Jigsaw Palace
Video sa načíta

Parádna logická hra, v ktorej musíte všetky objekty umiestniť do hracie pole. Objekty musia potom vyplniť všetky voľné políčka. Niektoré objekty však nebudú pasovať a tak ich musíte otočiť, posunúť alebo napríklad rozdeliť.

 
79%
Hra - Silly Ways To Die: Party
Video sa načíta

Postavičky zo série Silly Ways To Die majú disko párty! Vašou úlohou je priviesť čo najviac klientov. To budete robiť tak, že úspešne budete klikať na farebné pole v ten moment, kedy nimi prechádza farebné body. Získajte čo najviac bodov!

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)