Logické

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 70
Video sa načíta

V tomto diele musíte pomôcť opičke uniknúť z uzamknutej školy. Najprv však musíte získať mop pre školníka, ktorý vám dá nožnice na reťaz.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 69
Video sa načíta

Máme tu ďalší parádny diel opičiek, v ktorom musíte jednu malú opičku zachrániť z pyramídy. Najskôr sa však do pyramídy musíte dostať. Budete tak musieť vylúštiť niekoľko hádaniek.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 68
Video sa načíta

Musíte pomôcť smutné opičke znovu zapojiť starého robota. Budete k tomu potrebovať štartovaciu páčku. Tú musíte nájsť tak, že pre vandráka zoženiete všetky skrutky. Tiež musíte vyriešiť hádanku s potrubím.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 67
Video sa načíta

Pomôžete malé opičke nájsť zlatý poklad? Musíte však predtým nájsť jablká na koláč pre malého tlsťocha.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 66
Video sa načíta

Ďalšie super diel, v ktorom musíte pomôcť malé opičke. Vašou úlohou bude nájsť robota, ktorý je pokazený a sprevádzkovať ho. K tomu však budete musieť nájsť jeho hlavu. Aby sa vám to podarilo, musíte vyriešiť niekoľko hádaniek.

 
82%
Hra - Princess Tower Escape
Video sa načíta

Pomôžete zatvorené princeznej utiecť z veže? Najskôr sa musíte dostať z vrchného poschodia. Následne musíte nájsť kombináciu k sejfu a utiecť úplne.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

82%
Hra - Doodle God: Rocket Scientist
Video sa načíta

Máme tu ďalší parádny Doodle God Parbat! Tentoraz sa pozrieme do sveta modernej techniky a vynálezov. Z niekoľkých prírodných elementov tak budete musieť vytvoriť moderné technológie. Môžete hrať tiež výzvy a kvízy.

 
82%
Hra - Doodle God HTML5
Video sa načíta

Zahrajte si ďalší parádny doodle Parbat! Opäť budete spájať rôzne elementy, veci a materiály, z ktorých budete vytvárať úplne nové. Tentokrát si môžete vybrať z dvoch herných režimov, príbehové úlohy alebo ľahké skladačky.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 65
Video sa načíta

Opica musí pomôcť nájsť všetko potrebné zariadenie na adresu. Takže musíte nájsť prikrývku, postroj a temnotu. Potrebuje tiež niekoľko zlatých mincí.

 
80%
Hra - Mastermind
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou umiestniť farebné loptičky do prázdnych riadkov. Cieľom hry je vyplniť miesta v riadku tak, aby farebné gule boli na správnom mieste. Nezabudnite nájsť loptu na správnom mieste umiestnením čiernej bodky vedľa nej. Ale neviete, ktorá farba je na správnom mieste. Obtiažnosť hry sa neustále zvyšuje.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 64
Video sa načíta

Môžete nájsť zlatý poklad pre smutnú opicu? Môžete získať poklad iba tým, že vezmete všetky štyri listy pre leprikon a predovšetkým musíte nájsť všetky drahokamy.

 
81%
Hra - Little Alchemy 2
Video sa načíta

Máme ďalšiu časť logickej hry, v ktorej musíte vytvoriť materiály z dostupných prvkov. Musíte vytvoriť základné materiály, z ktorých vytvoríte zložitejšie a modernejšie veci.

 
80%
Hra - Piggy Bank
Video sa načíta

Podarí sa vám dostať zlatú mincu do prasiatka a pritom pozbierať čo najviac hviezdičiek? Musíte si však dávať pozor na prekážky, ktoré vám stoja v ceste.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)