Logické

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 62
Video sa načíta

Máme tu parádne diel opičiek, v ktorom budete musieť pre beduínov nájsť celkom 20 zlatých mincí. Mince sú prevažne ukryté v hrobke, ktorá má niekoľko komnát a do ktorej sa musíte dostať. Budete pritom musieť vyriešiť veľa hádaniek.

 
77%
Hra - Candy Time
Video sa načíta

Máme tu parádny hru v štýle Candy Crush. Vašou úlohou je spájať rovnaké sladkosti. Pre spojenie musí byť vždy minimálne tri rovnaké. Ak ich spojíte viac na jeden ťah, dostanete lepšie sladkosti.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 61
Video sa načíta

Pomôžete smutné opičke nájsť cestu do ďalšej miestnosti a získať všetky 4 kamene. Vďaka kameňom potom budete môcť nájsť stratenú sochu.

 
81%
Hra - DUCKS!
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej budete ovládať tri kačičky. Najprv budete hrať s jednou, ale postupom zachránite aj ďalšie dve. Všetky kačičky sa navzájom potrebujú, pretože každá má iné vlastnosti. Zelená kačička vie plávať a pľuje vodu. Červená kačička nevie plávať, ale môže fungovať ako barikáda proti strelám. Modrá kačička vie lietať a prekoná tak veľa nebezpečných prekážok.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 60
Video sa načíta

Máme tu už 60. diel smutných opičiek! Tentoraz budete hľadať hromadu zlata, ktorá je ukrytá v opustenom bani. Než sa do bane však dostanete, musíte nájsť pre kartárku celkom 15 kariet. Od nej potom získate drahokam, ktorý použijete na odomknutie skrinky v karavane.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 59
Video sa načíta

Pomôžte opičke nájsť niekoľko kostí, ktoré musia priniesť smrtce. Nebude to však jednoduché, pretože kosti sú rôzne poschovávané. Tak budete musieť nájsť kus mäsa pre hladného obra, inak vám neuvoľní cestu ďalej.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 58
Video sa načíta

Pomôžte opičke nájsť zvon, ktorý niekto schoval. Tento zvon potom musíte umiestniť do prázdnej zvonica. Predtým však budete musieť nájsť nejaké víno a olivy pre dve postavičky. Tiež budete musieť nájsť dva predmety, ktoré potrebujete pre umiestnenie na sochy.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 57
Video sa načíta

Pomôžte opičke získať modrý kryštál, ktorý ju pomôže otvoriť tajomný sejf a získať jeho obsah. Krystal však stráži pirát, ktorý sa ho nevzdá lacno. Budete mu musieť zohnať niekoľko zlatých mincí. Tiež budete musieť zohnať šatku pre námorníka alebo uhasiť oheň v kachliach. Samozrejmosťou je aj niekoľko hádaniek, ktoré budete musieť rozlúštiť.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 56
Video sa načíta

Máme tu ďalší parádny diel opičiek, v ktorom budete pomáhať postavičkám v sladkom svete. Budete hlavne musieť zohnať srdiečka pre prasiatka. Tiež budete musieť zohnať polevu pre bonbónik alebo čerešničku na tortu.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 55
Video sa načíta

Ďalšie parádny diel, v ktorom sa snažíte rozosmiať smutnú opičku. Opička je tentoraz v krajine bojovníkov! Vašou úlohou bude umlčať nebezpečne vyzerajúce príšeru. Predtým však budete musieť získať tyč pre avatara, helmu pre bojovníka a hviezdice pre ninju. Tiež budete musieť vylúštiť nejaké hádanky.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 53
Video sa načíta

Máme tu ďalší parádny hru, v ktorej musíte pomôcť smutné opičke. Tentoraz je opička uväznená v strašidelnom hradu a vy ju musíte pomôcť von. Hlavnou úlohou je zbaviť sa šaša, ktorému musíte priniesť kartu s žolíkom. Tiež budete musieť vyriešiť niekoľko hádaniek a dostať sa cez ostatné príšery.

 
80%
Hra - Lighty Bulb 3
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, v ktorej bude vašou úlohou rozsvietiť smutnú žiarovku a tým ju aj zároveň rozosmiať. Hra obsahuje niekoľko levelov a ich obtiažnosť sa neustále zvyšuje. Podarí sa vám vždy rozsvietiť žiarovku?

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 52
Video sa načíta

Podarí sa vám u domorodcov nájsť helmu pre vtáčieho letcov? Predtým však budete musieť pomôcť aj ostatným domorodcom. Musíte nájsť luk pre lovcov, aby pre vás zostrelil včelí hniezdo so sladkým medom. Tiež budete musieť nájsť štipce pre ženu, ktorá musí zavesiť bielizeň.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)