Logické

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 65
Video sa načíta

Opica musí pomôcť nájsť všetko potrebné zariadenie na adresu. Takže musíte nájsť prikrývku, postroj a temnotu. Potrebuje tiež niekoľko zlatých mincí.

 
80%
Hra - Mastermind
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou umiestniť farebné loptičky do prázdnych riadkov. Cieľom hry je vyplniť miesta v riadku tak, aby farebné gule boli na správnom mieste. Nezabudnite nájsť loptu na správnom mieste umiestnením čiernej bodky vedľa nej. Ale neviete, ktorá farba je na správnom mieste. Obtiažnosť hry sa neustále zvyšuje.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 64
Video sa načíta

Môžete nájsť zlatý poklad pre smutnú opicu? Môžete získať poklad iba tým, že vezmete všetky štyri listy pre leprikon a predovšetkým musíte nájsť všetky drahokamy.

 
81%
Hra - Little Alchemy 2
Video sa načíta

Máme ďalšiu časť logickej hry, v ktorej musíte vytvoriť materiály z dostupných prvkov. Musíte vytvoriť základné materiály, z ktorých vytvoríte zložitejšie a modernejšie veci.

 
80%
Hra - Piggy Bank
Video sa načíta

Podarí sa vám dostať zlatú mincu do prasiatka a pritom pozbierať čo najviac hviezdičiek? Musíte si však dávať pozor na prekážky, ktoré vám stoja v ceste.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 63
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre bude dostať sa do jaskyne a otvoriť vstup do skaly. Ak sa vám to podarí, opička bude opäť šťastná. Budete však musieť vylúštiť niekoľko hádaniek, zohnať kamienky pre príšerku alebo letecké okuliare pre muchu.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
79%
Hra - Jewel Journey
Video sa načíta

Podarí sa vám v každom kole nazbierať všetky hviezdičky? V každom kole máte však obmedzený počet ťahov. Pre získanie bodov musíte spojiť minimálne tri rovnaké drahokamy. Ak ich spojíte viac, získate väčšie množstvo bodov a tiež bonusový drahokam.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 62
Video sa načíta

Máme tu parádne diel opičiek, v ktorom budete musieť pre beduínov nájsť celkom 20 zlatých mincí. Mince sú prevažne ukryté v hrobke, ktorá má niekoľko komnát a do ktorej sa musíte dostať. Budete pritom musieť vyriešiť veľa hádaniek.

 
77%
Hra - Candy Time
Video sa načíta

Máme tu parádny hru v štýle Candy Crush. Vašou úlohou je spájať rovnaké sladkosti. Pre spojenie musí byť vždy minimálne tri rovnaké. Ak ich spojíte viac na jeden ťah, dostanete lepšie sladkosti.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 61
Video sa načíta

Pomôžete smutné opičke nájsť cestu do ďalšej miestnosti a získať všetky 4 kamene. Vďaka kameňom potom budete môcť nájsť stratenú sochu.

 
81%
Hra - DUCKS!
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej budete ovládať tri kačičky. Najprv budete hrať s jednou, ale postupom zachránite aj ďalšie dve. Všetky kačičky sa navzájom potrebujú, pretože každá má iné vlastnosti. Zelená kačička vie plávať a pľuje vodu. Červená kačička nevie plávať, ale môže fungovať ako barikáda proti strelám. Modrá kačička vie lietať a prekoná tak veľa nebezpečných prekážok.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 60
Video sa načíta

Máme tu už 60. diel smutných opičiek! Tentoraz budete hľadať hromadu zlata, ktorá je ukrytá v opustenom bani. Než sa do bane však dostanete, musíte nájsť pre kartárku celkom 15 kariet. Od nej potom získate drahokam, ktorý použijete na odomknutie skrinky v karavane.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 59
Video sa načíta

Pomôžte opičke nájsť niekoľko kostí, ktoré musia priniesť smrtce. Nebude to však jednoduché, pretože kosti sú rôzne poschovávané. Tak budete musieť nájsť kus mäsa pre hladného obra, inak vám neuvoľní cestu ďalej.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)