Logické

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
78%
Hra - Mahjong Flowers
Video sa načíta

Mahjong Flowers má 150 levelov rôznych typov hier Mahjong. Levely sú rozdelené do 3 kategórií podľa obtiažnosti a v každej kategórii je 50 levelov. Potom čo si vyberiete kategóriu musíte ísť postupne od prvého levelu a odomykať ďalšie. Koľko levelov sa vám podarí vyriešiť?

 
85%
Hra - Animal Connection
Video sa načíta

V hre Animal Connection bude vašou úlohou spájať rovnaké obrázky a týmto spôsobom vyčistiť hernú plochu. Môžete si vybrať medzi rýchlou hrou, ktorá má 3 obtiažnosti a alebo si môžete vybrať levely, ktoré idú od jednoduchých postupne k ťažkým.

 
85%
Hra - Sweet Baby
Video sa načíta

Sweet Baby je skvelá logická postrehovka, kde musíte s malým dieťaťom prejsť izbu plnú nástrah, pozbierať všetky sladkosti a nakoniec zaľahnúť do postieľky. Dieťaťu budete pomáhať tak, že mu vždy nakreslíte trasu, po ktorej má ísť. Ale budete to musieť aj dobre načasovať, aby ho nezrazila lopta alebo strážca medveď.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 151
Video sa načíta

V sérii logických hier Monkey Go Happy budete musieť riešiť najrôznejšie hádanky a logické úlohy. Vždy je vašim cieľom nájsť 10 opičiek a často pri tom budete musieť niekomu pomôcť. V tomto pokračovaní na vás čakajú 3 miestnosti plné rúrok, ozubených kolies a hádaniek.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 150
Video sa načíta

Ďalší diel Monkey Go Happy z Vás urobí automechanika a budete tak pomáhať robotovi opraviť jeho auto, aby mohol odísť. Na aute budete musieť vymeniť koleso, ale veci k oprave budú rôzne schované a vy budete musieť riešiť rôzne hádanky, aby ste sa ku všetkým veciam dostali.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 149
Video sa načíta

V ďalšom pokračovaní Monkey Go Happy sa pozriete do komplexu najrôznejších miestností a chodbičiek. Budete musieť správne rozlúštiť hádanky, aby ste sa dostali ku všetkým desiatim opičkám. Dôležitým prvkom bude tiež odpálenie delobuchov.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 148
Video sa načíta

Ďalší diel Monkey Go Happy sa bude hodiť všetkým deťom, ktoré zabudli Santovi prichystať mlieko a sušienky. Ak sa Vám totiž podarí vyriešiť všetky hádanky, podarí sa Vám napiecť sušenky a naliať mlieko, tak príde Santa s darčekmi a všetky opičky sa opäť stretnú.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 147
Video sa načíta

Ďalší diel Monkey Go Happy Vás vezme do továrne na plyšáky. Bohužiaľ sa pokazil baliaci automat a tak budete musieť prísť na to, ako ho zase opraviť. Budete riešiť rôzne hádanky a až sa Vám podarí baliareň opraviť, nájdete aj všetkých 10 opičiek.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 145
Video sa načíta

V ďalšom dieli hry Monkey Go Happy sa ocitnete v rozprávkovej krajine, kde musíte víle pomôcť pozbierať snehové vločky, škriatkovi pomoct zabaliť darček a vyriešiť rôzne hádanky, aby ste našli všetkých 10 opičiek. Nezabudnite si zapísať nápovedu.

 
86%
Hra - Monkey Go Happy Stage 143
Video sa načíta

V ďalšej časti Monkey Go Happy sa vydáte na severný pól, kde je vašim cieľom vytiahnuť sochu Santa Clausa a samozrejme pozbierať všetkých 10 opičiek. Budete potrebovať trochu zemepisných vedomostí a vyriešiť zopár hádaniek, ale by to pre Vás nemal byť problém, však?

 
78%
Hra - Monkey Go Happy Stage 146
Video sa načíta

Ďalšia epizóda Monkey Go Happy je posledná epizóda na tému Vianoce a celkom nám dala zabrať. Budete musieť použiť logické uvažovanie a pamäť na vyriešenie všetkých hádaniek. Tiež budete musieť nájsť sane, stromček a ozdoby na stromček. Potom sa Vám podarí dať opičky dohromady.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 144
Video sa načíta

Ďalší diel Monkey Go happy nás zavedie do dedinky, kde býva Santa Claus. Budete musieť jemu a jeho škriatkom pomoct pozbierať sladkosti, nájsť hračku a rozlúštiť farebnou hádanku, aby ste našli všetkých desať opičiek.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 142
Video sa načíta

Ďalšie pokračovanie Monkey Go Happy vás potrénuje v matematike. Budete musieť prísť na to, ako čítať, či násobiť čísla, aby vyšiel správny výsledok. Okrem toho budete napríklad musieť pomôcť s presťahovaním autá do garáže. Ak všetko úspešne vyriešite, zapíšte si nápovedu.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)