Náučné

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

73%
Hra - Little Shop of Treasures 2
Video sa načíta

Podarí sa vám nájsť všetky požadované predmety? Predmety sa nachádzajú v obchodoch, ktoré budete prechádzať. Ak niektorý predmet nebudete môcť nájsť, tak využijete nápovedu.

 
73%
Hra - Little Shop of Treasures
Video sa načíta

Super postřehovka, v ktorej budete mať za úlohu nájsť všetky predmety, ktoré sú napísané v spodnom riadku. Ak nebudete moc nájsť nejaký predmet, môžete využiť nápovedu.

 
76%
Hra - Words Search Classic Edition
Video sa načíta

Máme to parádny hru, v ktorej budete hľadať slová medzi písmenami. Slová, ktoré máte nájsť nájdete vždy v spodnom riadku. Dávajte si pozor na utekajúci čas.

 
73%
Hra - Numeric
Video sa načíta

Super pařba, v ktorej budete zoraďovať čísla od najmenšieho po najväčšie. Musíte však zoraďovať rýchlo, pretože vás tlačí čas. V každom kole si môžete vyzdvihnúť hodiny, ktoré vám čas pridajú.

 
70%
Hra - Word Search Animals
Video sa načíta

Potrápte si pamäť touto osemsmerovkou a nájdite všetky zvieratká v osemsmerovke. Dokážete prejsť všetky úrovne?

 
79%
Hra - Royal School
Video sa načíta

Elsa si otvorila škulu pre princezné, aby sa stali pre princov viac atraktivné. Staň sa aj ty jej žiačkou a odpovedz na všetky jej otázky, ktoré sa budú týkať matematiky, biológie a zemepisu.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
72%
Hra - Salazar the Alchemist
Video sa načíta

Máme tu parádnu hru, kde budete zostavovať z troch predmetov predmety lepšie. Vždy za to dostanete mince, ktoré môžete použiť na nákup bonusov. Dávajte si pozor, aby vám nedošli ťahy.

 
70%
Hra - Princess Adventure
Video sa načíta

Princezné by chceli ísť na cestu okolo sveta, avšak predtým, než sa na ňu vydajú musia spoznať všetky kontinenty. Pomôžte im ich nájsť na mape a priraďte k nim aj typické zvieratá, aby sa na cestu mohli vydať.

 
76%
Hra - Samantha Plum: The Globetrotting Chef 2
Video sa načíta

V tejto hre budete mať za úlohu nájsť všetky predmet, ktoré sú na zozname. Snažte sa hľadať čo najrýchlejšie, aby ste získali dôležité veci pre vašu reštauráciu.

 
77%
Hra - Samantha Plum: The Globetrotting Chef
Video sa načíta

V tejto hre budete hľadať v rôznych krajinách vopred dané objekty. Ak sa vám to úspešne podarí, tak môžete získať potrebné veci pre svoju reštauráciu.

 
80%
Hra - Math War
Video sa načíta

Parádna matematická hra, v ktorej sa zobrazujú príklady a vašou úlohou je určiť, či sú správne, alebo nie. Navyše vám uteká čas a ak sa netrafíte, tak sa vám čas výrazne skráti.

 
76%
Hra - Trivia Cracked
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej budete mať niekoľko sád s otázkami. Hádať budete značky, logá, celebrity alebo zvieratá. Každá otázka má obmedzený čas na odpoveď. Pre odomknutie ďalších sád s otázkami musíte nazbierať potrebný počet hviezd.

 
78%
Hra - History Of Beauty
Video sa načíta

Nájdite a označte všetky predmety, ktoré potrebujete. Pozrite sa na zoznam a podľa neho ich hľadajte. Stačí sa len dobre pozerať a nájdete ich všetky.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)