Náučné

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Sunset Sudoku
Video sa načíta

Sunset Sudoku je klasická verzia sudoku, pri ktorej sa môžete započuť do relaxačnej hudby. V hre sú dostupné 3 úrovne: ľahká, stredná a ťažká. Ak by ste si náhodou nevedeli rady, môžete vždy hru požiadať o radu.

 
73%
Hra - Little Shop of Treasures 2
Video sa načíta

Podarí sa vám nájsť všetky požadované predmety? Predmety sa nachádzajú v obchodoch, ktoré budete prechádzať. Ak niektorý predmet nebudete môcť nájsť, tak využijete nápovedu.

 
73%
Hra - Little Shop of Treasures
Video sa načíta

Super postřehovka, v ktorej budete mať za úlohu nájsť všetky predmety, ktoré sú napísané v spodnom riadku. Ak nebudete moc nájsť nejaký predmet, môžete využiť nápovedu.

 
76%
Hra - Words Search Classic Edition
Video sa načíta

Máme to parádny hru, v ktorej budete hľadať slová medzi písmenami. Slová, ktoré máte nájsť nájdete vždy v spodnom riadku. Dávajte si pozor na utekajúci čas.

 
73%
Hra - Numeric
Video sa načíta

Super pařba, v ktorej budete zoraďovať čísla od najmenšieho po najväčšie. Musíte však zoraďovať rýchlo, pretože vás tlačí čas. V každom kole si môžete vyzdvihnúť hodiny, ktoré vám čas pridajú.

 
70%
Hra - Word Search Animals
Video sa načíta

Potrápte si pamäť touto osemsmerovkou a nájdite všetky zvieratká v osemsmerovke. Dokážete prejsť všetky úrovne?

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

79%
Hra - Royal School
Video sa načíta

Elsa si otvorila škulu pre princezné, aby sa stali pre princov viac atraktivné. Staň sa aj ty jej žiačkou a odpovedz na všetky jej otázky, ktoré sa budú týkať matematiky, biológie a zemepisu.

 
72%
Hra - Salazar the Alchemist
Video sa načíta

Máme tu parádnu hru, kde budete zostavovať z troch predmetov predmety lepšie. Vždy za to dostanete mince, ktoré môžete použiť na nákup bonusov. Dávajte si pozor, aby vám nedošli ťahy.

 
70%
Hra - Princess Adventure
Video sa načíta

Princezné by chceli ísť na cestu okolo sveta, avšak predtým, než sa na ňu vydajú musia spoznať všetky kontinenty. Pomôžte im ich nájsť na mape a priraďte k nim aj typické zvieratá, aby sa na cestu mohli vydať.

 
76%
Hra - Samantha Plum: The Globetrotting Chef 2
Video sa načíta

V tejto hre budete mať za úlohu nájsť všetky predmet, ktoré sú na zozname. Snažte sa hľadať čo najrýchlejšie, aby ste získali dôležité veci pre vašu reštauráciu.

 
77%
Hra - Samantha Plum: The Globetrotting Chef
Video sa načíta

V tejto hre budete hľadať v rôznych krajinách vopred dané objekty. Ak sa vám to úspešne podarí, tak môžete získať potrebné veci pre svoju reštauráciu.

 
80%
Hra - Math War
Video sa načíta

Parádna matematická hra, v ktorej sa zobrazujú príklady a vašou úlohou je určiť, či sú správne, alebo nie. Navyše vám uteká čas a ak sa netrafíte, tak sa vám čas výrazne skráti.

 
76%
Hra - Trivia Cracked
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej budete mať niekoľko sád s otázkami. Hádať budete značky, logá, celebrity alebo zvieratá. Každá otázka má obmedzený čas na odpoveď. Pre odomknutie ďalších sád s otázkami musíte nazbierať potrebný počet hviezd.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)