Vylepšenie

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
83%
Hra - Happy Dessert
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, v ktorej budete mať vlastný podnik, kde budete hosťom pripravovať lahodné dezerty. Zo začiatku máte len jeden stôl, ale čím viac zlatiek zarobíte, tým viac vylepšení môžete nakúpiť. Dôležití pre vás sú vaši zberači, ktorí zháňajú potrebné suroviny na výrobu dezertov.

 
80%
Hra - Airport Rush Hour
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, v ktorej sa budete starať o leteckú prevádzku. Budete mať na starosti celé letisko a jeho personál. V každom kole navyše budete musieť plniť rôzne úlohy pre splnenie daného levelu. Každé lietadlo, ktoré priletí musíte naviesť k terminálu. Tam ho vyčistíte a naplníte cestujúcimi alebo ho budete musieť najprv dopraviť na preventívnu prehliadku. Dávajte si pozor, aby sa nestretla dve lietadlá, inak budete musieť povolať záchranný tím. Za získané peniaze môžete stavať nové budovy na letisku.

 
78%
Hra - Mad Digger
Video sa načíta

Máme tu super hru, v ktorej sa snažíte prekopať čo najhlbšie to pôjde. Hodiť sa vám bude aj lepšie vybavenie, ktoré získate tým, že budete pri dolovaní zbierať suroviny.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Plantera
Video sa načíta

Vytvorte si vlastné farmičku! Produkovať môžete ovocie a zeleninu. Za to budete získavať peniaze a nové druhy plodín.

 
78%
Hra - Bomb It TD
Video sa načíta

Zahrajte si super hru, v ktorej budete brániť cestu k cieľu. Okolo cesty budete stavať veže a pokladať bomby.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

75%
Hra - Drone Delivery
Video sa načíta

Staňte sa operátorom Drone a snažte sa doručiť do obchodu zásielku. Musíte si však dávať pozor na prekážky, inak dron rozbijete. Po ceste môžete tiež zbierať mince.

 
74%
Hra - Rio 2016: Swimming Pro
Video sa načíta

Zaplávajte si a vyhrajte zlatú medailu! V tejto hre budete závodne plávať. Vybrať si môžete aj dĺžku pretekov. Za každé miesto na debne získate medailu a peniaze na vylepšenie pretekára.

 
78%
Hra - I want to be a Billionaire 2
Video sa načíta

Pokračovanie parádnej hry, v ktorej si môžete postaviť celé mesto. Každú budovu však môžete kúpiť len raz. Zakúpením budovy sa tiež zvyšuje riziko, že vás zatknú. Pre zníženie tohto rizika stačí, keď budete stavať verejné budovy.

 
85%
Hra - Girl on Skates: Flower Power
Video sa načíta

V tejto hre budete vlastniť záhradníctvo, v ktorom budete pestovať kvety a predávať ich. V otváracej dobe prijmete objednávku, kvetinu vypestujete, zabalíte a následne odveziete k zákazníkovej. Za získané peniaze potom môžete nakúpiť rôzne vylepšenia do hry.

 
82%
Hra - Girl on Skates: Paper Blaze
Video sa načíta

V tejto hre povediete vlastnú firmu, ktorá sa zaoberá tlačou. Budete prijímať objednávky na tlač plagátov, krabíc, novín alebo časopisov. Všetky zákazky budete musieť následne doručiť. Za získané peniaze potom nakúpite veľa vylepšení.

 
70%
Hra - The Keeper of 4 Elements
Video sa načíta

Overte si svoje strategické myslenie hrou Tower Defense a pokorte svojho nepriateľa magickými vežami, ktoré musíte umiestniť na správne miesta. Vyhrávate práve vtedy, ak sa nepriateľ nedostane na koniec trate.

 
68%
Hra - Jetpack Master
Video sa načíta

Pomôžte hlavnému hrdinovi so zberom vzácnych mincí a vyhýbajte sa rôznym nástrahám. Zaujímavosťou je, že počas celej cesty môžete používať jetpack.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)