Zalúbené

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

79%
Hra - Tom And Angela Wedding
Video sa načíta

Pekná hra, kde môžete pomôcť Angele vybrať vhodné šaty a doplnky na jej svadbu. Akonáhle je vyberiete, budete môcť vybrať aj dekorácie a ozdoby na svadobný obrad.

 
75%
Hra - Jasmine & Aladdin Kissing
Video sa načíta

Aladin a Jasmína by sa chceli bozkávať, ale nechcú, aby ich ich priatelia videli. Pomôžeš im toto tajomstvo uchrániť?

 
70%
Hra - Nick and Judy Kissing
Video sa načíta

Judy a Nick k sebe prechovávajú city a nechcú, aby sa o nich dozvedeli priatelia. Pomôž im, aby sa mohli bozkávať, ale nikto ich zároveň nevidel.

 
74%
Hra - Princess Elsa in the Nightclub
Video sa načíta

Elsa chce ísť prvýkrát do nočného podniku a preto potrebuje vás, aby ste jej poradili s výberom oblečenia a doplnkov. Pustia ju do klubu a nájde si nového chlapca? Zariadíte to tak, aby na tento večer nezabudla?

 
84%
Hra - Disney High School Love
Video sa načíta

Rapunzel sa bezhlavo zamilovala do Flynna a jej kamarátky by ju v tom chceli podporiť. Oblečte si každú z nich, pomôžte jej s vytvorením zamilovaného listu a splniť test. Podarí sa vám ich spojiť?

 
82%
Hra - Monster High After School Party
Video sa načíta

Draculaura sa zamilovala do nového chlapca a nechce, aby o tom jej kamaráti vedeli. Pomôžte jej toto tajomstvo udržať a varujte ich pred pohľadmi kamarátov. Podarí sa vám to?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
89%
Hra - Love Percentage
Video sa načíta

Neviete či sa k vám partner hodí? Overte si to týmto malým testom a ziste, či sú k vám hviezdy naklonené. Na koľko percent sa k sebe hodíte?

 
72%
Hra - The Naughty Cheerleader Candy
Video sa načíta

Jason chce získať roztlieskavačku Cindy avšak, aby sa k nej dostal a mohol jej vyjadriť city musí sa zbaviť ostatných spolužiakov, ktorí mu v tomto pláne prekážajú. Dostaňte ich preč, za pomoci rôznych predmetov, ktoré sú umiestnené v triede. Podarí sa vám dať Jasona a Cindy dohromady?

 
70%
Hra - Miraculous Ladybug And Cat Noir Kiss
Video sa načíta

Pomôžte dvom zamilovaným, aby sa mohli bozkávať a jan verejnosti. Problém je však v tom, že ich nesmú vidieť priatelia. Zabezpečíte im to?

 
72%
Hra - Beauty and the Beast Kissing
Video sa načíta

Bella a Zviera sa veľmi milujú a preto by si chceli láskou prejavovať bozkami. problém je však v tom, že pred svadbou ich nesmie nikto vidieť. Dokážete im pomôcť?

 
81%
Hra - Elsa Valentine's Day Kiss
Video sa načíta

Jack pozval Elsu na večeru, aby si užili Valentín. Nanešťastie sa k nim pridali aj Anna a Kristoff. Pomôž im, aby si tento užili aj tak za pomoci dlhých bozkov. Podarí sa vám im pomôcť?

 
88%
Hra - Barbie Be My Valentine
Video sa načíta

Ken, Flynn a Hiccup sa zaujímajú o Barbie, avšak víťazom môže byť len jeden. Pomôž každému z nich s výberom darčeka pre Barbie a nechajte ju nech si vybere toho najlepšieho.

 
80%
Hra - Elsa's Valentine's Little Cupid
Video sa načíta

Elsa by chcela, aby sa Anna a Kristoffer dali dohromady. Pomôžte jej so zamilovaným plánom, ktorý si pre nich prichystala. Podarí sa vám ho splniť?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)