Zalúbené

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

81%
Hra - Jennifer Rose Flirting Fashionista
Video sa načíta

V hre s Jennifer ťa čaká hneď niekoľko náročných úloh. Jennifer je päťkrát pozvaná na rande, zakaždým niekam inam. Vždy sa musí obliecť podľa danej príležitosti - snaž sa získať 100% za outfit, ktorý jej vyberieš. Potom je potrebné v neporiadku v izbe nájsť päť vecí, ktoré chce Jennifer so sebou. A na koniec nastáva klasická flirtovacia hra, flirtuj s chalanom bez toho, aby ťa ktokoľvek videl.

 
64%
Hra - Be My Valentine
Video sa načíta

Je 14. februára, Valentín, a vy svojim dvom postavičkám musíte vybrať ten pravý outfit na večerné rande. Vyberte tričko, nohavice, sukňu, topánky a doplnky pre obe. Skúšajte rôzne kombinácie oblečenia, kým nebudete spokojní. Všetko si potom môžete pohodlne vytlačiť priamo z hry stlačením tlačidla Print vpravo hore.

 
75%
Hra - Bozkávanie v škole
Video sa načíta

V škole by sme sa mali predovšetkým učiť a dávať pozor. Tento zamilovaný pár má ale iný názor. Chcú sa bozkávať zrovna pri hodine. Myslíš, že im dokážeš pomôcť, aby si ich bozkov nikto nevšimol?

 
Hra - Test lásky - love tester
Video sa načíta

Hra Test lásky je hrou, kde môžete otestovať, či sa k sebe vážne hodíte. Je vaša drahá polovička vážne tá pravá, alebo je to len omyl? To zistíte až po zadaní vašich mien a následnom kliknutí na kalkuláciu lásky. Potom uvidíte v dúhovom podania, ako moc veľkú má vaša láska nádej. Neváhajte a otestujte sa.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
69%
Hra - Good Night Kiss
Video sa načíta

V tejto hre hráte za zamilovaný pár, ktorý sa bozkáva pred domom. Musíte si dávať pozor, aby Vás nepristihol rodičia. Vždy keď vylezú budete musieť rýchlo odskočiť. Inak je po Vašom priateľovi.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - Kiss Chemistry
Video sa načíta

Ovládajte bozky dvoch milencov. Vašou úlohou je klikať na rôzne druhy fľaštičiek a tým im dodávať akýsi zmysluplný zážitok. Akonáhle sa dotknete vrcholku postúpite do ďalšieho kola.

 
73%
Hra - Cam Kissing
Video sa načíta

Vžite sa do úlohy dievčaťa na školskom tábore. Budete päť dní bez dohľadu rodičov. Konečne ste sami so svojím miláčikom zo školy a máte šancu sa pobozkať presne tak, ako ste o tom už dlho snívali. Dávajte ale pozor, aby vás pri bozkávaní nikto nenachatal, inak si zarobíme na poriadne problémy. Ak vás chytí, pošlú vás za trest domov.

 
70%
Hra - Casanova Kisser
Video sa načíta

Taliansky zvodca Giacomo Casanova sa preniesol strojom času do dnešných dní. Bude mať rovnaký úspech u žien rovnako ako kedysi? Máte možnosť to zistiť v hre Casanova Kisser. Hra má niekoľko úrovní, v ktorých musíte plniť cieľovej skóre, aby ste sa mohli pozrieť do ďalšieho kola. Každé koleso má časové obmedzený limit.

 
55%
Hra - Flying Kiss
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou posielať vzdušné bozky. Na začiatku si zvolíte svoju postavu - chlapec alebo dievča. Hra má niekoľko úrovní, musíte zvládnuť vždy tú aktuálnu, aby ste mohli postúpiť do ďalšej. Hru ovládate kliknutím ľavým tlačidlom a snažíte sa vzdušný bozk doručiť svojej drahej polovičke. Pozor na ostatných ľudí.

 
90%
Hra - Gym Love
Video sa načíta

Láska kvitne v každom veku a na akomkoľvek mieste. Takže sa nečudujte, že treba také zamilované stretnete iv sanuně, kam sa bežne chodí len relaxovať. Pozor si len dávajte na nepozvaných zvedavcov, ktorí Vám Vašu lásku neželajú. Preto sa vždy s partnerom bozkávajte len vtedy, keď sa nikto nepozerá. Na nepozvaných prichádzajúci upozorňuje čevenej výkričník.

 
50%
Hra - Kiss Call
Video sa načíta

Ach tie káble. Vašou úlohou v tejto hre bude spojiť telefónny prístroj krásne dámy s druhým prístrojom, u ktorého slúchadlá sedí slávny taliansky milovník Giacomo Casanova. Dokážete pripojiť rúrky telefónneho vedenia tak, aby sa Casanova dovolal dáme svojho srdca? Jeho úspech závisí len na vašich schopnostiach!

 
65%
Hra - Kiss Kiss Office
Video sa načíta

Dokážete sa rafinovane pobozkať, bez toho by to zistil váš šéf? Kliknite a držte ľavé tlačidlo myši pre začiatok bozkávanie. Až budete chcieť skončiť, tak jednoducho pustite ľavé tlačidlo myši. Uistite sa, že sa šéf nepozerá, inak by vás mohol vyhodiť z práce a to predsa nechcete! Takže veľa šťastia a pevné nervy!

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)