Zalúbené

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Ice Queen Wedding Kiss
Video sa načíta

Elsa sa chce pobozkať so svojím můžem, avšak okolo je plno očí, ktoré vás pozorujú. So svojím mužom sa musíte bozkávať tak, aby vás nikto nevidel. Dávajte si na to veľký pozor.

 
82%
Hra - Miraculous Hero Kiss
Video sa načíta

Dva superhrdinovia sa chcú bozkávať, však nie sú v parku sami. Sú tam ďalšie dve slečny, ktoré vás pozorujú. Vy sa musíte bozkávať zrovna, keď sa ani jedna zo slečien nepozerá. Hra má niekoľko levelov.

 
82%
Hra - Mermaid Princess Mistletoe Kiss
Video sa načíta

Ariel a jej milovaný by sa chceli bozkávať, ale je tam zlá čarodejnica a krab, ktorí ich pozorujú. Preto musí využiť momentu, kedy sa nikto z nich nepozerá.

 
79%
Hra - Tom And Angela Wedding
Video sa načíta

Pekná hra, kde môžete pomôcť Angele vybrať vhodné šaty a doplnky na jej svadbu. Akonáhle je vyberiete, budete môcť vybrať aj dekorácie a ozdoby na svadobný obrad.

 
75%
Hra - Jasmine & Aladdin Kissing
Video sa načíta

Aladin a Jasmína by sa chceli bozkávať, ale nechcú, aby ich ich priatelia videli. Pomôžeš im toto tajomstvo uchrániť?

 
70%
Hra - Nick and Judy Kissing
Video sa načíta

Judy a Nick k sebe prechovávajú city a nechcú, aby sa o nich dozvedeli priatelia. Pomôž im, aby sa mohli bozkávať, ale nikto ich zároveň nevidel.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

74%
Hra - Princess Elsa in the Nightclub
Video sa načíta

Elsa chce ísť prvýkrát do nočného podniku a preto potrebuje vás, aby ste jej poradili s výberom oblečenia a doplnkov. Pustia ju do klubu a nájde si nového chlapca? Zariadíte to tak, aby na tento večer nezabudla?

 
84%
Hra - Disney High School Love
Video sa načíta

Rapunzel sa bezhlavo zamilovala do Flynna a jej kamarátky by ju v tom chceli podporiť. Oblečte si každú z nich, pomôžte jej s vytvorením zamilovaného listu a splniť test. Podarí sa vám ich spojiť?

 
82%
Hra - Monster High After School Party
Video sa načíta

Draculaura sa zamilovala do nového chlapca a nechce, aby o tom jej kamaráti vedeli. Pomôžte jej toto tajomstvo udržať a varujte ich pred pohľadmi kamarátov. Podarí sa vám to?

 
89%
Hra - Love Percentage
Video sa načíta

Neviete či sa k vám partner hodí? Overte si to týmto malým testom a ziste, či sú k vám hviezdy naklonené. Na koľko percent sa k sebe hodíte?

 
72%
Hra - The Naughty Cheerleader Candy
Video sa načíta

Jason chce získať roztlieskavačku Cindy avšak, aby sa k nej dostal a mohol jej vyjadriť city musí sa zbaviť ostatných spolužiakov, ktorí mu v tomto pláne prekážajú. Dostaňte ich preč, za pomoci rôznych predmetov, ktoré sú umiestnené v triede. Podarí sa vám dať Jasona a Cindy dohromady?

 
70%
Hra - Miraculous Ladybug And Cat Noir Kiss
Video sa načíta

Pomôžte dvom zamilovaným, aby sa mohli bozkávať a jan verejnosti. Problém je však v tom, že ich nesmú vidieť priatelia. Zabezpečíte im to?

 
72%
Hra - Beauty and the Beast Kissing
Video sa načíta

Bella a Zviera sa veľmi milujú a preto by si chceli láskou prejavovať bozkami. problém je však v tom, že pred svadbou ich nesmie nikto vidieť. Dokážete im pomôcť?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)