Rapunzel

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

84%
Hra - Rapunzel Rebel Times
Video sa načíta

Rapunzel sa rozhodla, že radikálne premení svoj vzhľad. Z obyčajného dievčaťa sa tak stane rebelka. Pomôžeš jej s tým? Najskôr jej vyberieš správne šaty, potom jej urobíš make-up a nakoniec pridáš aj rebelský piercing.

 
78%
Hra - Fashionista On The Go
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, v ktorej budete pomáhať slečne s výberom oblečenia na rôzne udalosti. Najprv začnete výberom vhodného oblečenia pre návštevu umeleckej školy. Potom sa slečna chystá na párty, takže musíte tiež vybrať vhodný outfit. Nakoniec sa organizuje kráľovský ples, na ktorom musí slečna zažiariť. Vyberte ju tie najkrajšie šaty a vhodné doplnky.

 
80%
Hra - Find Rapunzel's Ball Outfit
Video sa načíta

V každej izbe budete mať za úlohu nájsť 6 kúskov puzzle. Akonáhle ich nájdete a poskladáte dokopy, tak dostanete nejaký kus oblečenia.

 
78%
Hra - Rapunzel Princess Idol
Video sa načíta

Parádny hra, v ktorej sa princezná chystá do televíznej súťaže. Vy ju musíte pomôcť s líčením a oblečením. Tiež môžete vybrať vhodné doplnky.

 
80%
Hra - Princess Dentist
Video sa načíta

Parádny hra, kde sa budete starať o chrup hneď niekoľkých princeznám. Musíte zuby vždy vyčistiť o zubného kameňa a od kazov. Tiež sa musíte postarať o baktérie v ústach.

 
84%
Hra - Princesses Royals Vs Hipsters
Video sa načíta

Máme tu super hru, v ktorej napadlo tri princezné urobiť si fotky, ako by mohli vyzerať v hispter oblečneí. Tieto fotky potom porovnajú s fotkami, kde majú svoje princeznovské šaty. Na výber budete mať v šatníku veľa druhov kúskov.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Rapunzel And Flynn Happy Family
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru a pomôžte Rapunzel s jej šatníkom. Na výber má veľa kusov oblečenia. Tiež môžete využiť vybrať pekné dekorácie pre detskú izbičku.

 
78%
Hra - Rapunzel Tower
Video sa načíta

Zahrajte si super hru s princom, ktorému sa snažíte vyskákať čo najviac to pôjde. Po ceste si musíte dávať pozor na nebezpečné prekážky a pritom sa snažiť pozbierať čo najviac hrebeňov. Za hrebene môžete nakúpiť rôzne vylepšenia.

 
62%
Hra - Rapunzel's Crafts
Video sa načíta

Postupujte podľa postupu a pomôžte Rapunzel vytvoriť niečo pekné. Čo to bude, tak to sa nechajte prekvapiť.

 
79%
Hra - Once Upon a Zombie Princess Rapunzel Dress Up
Video sa načíta

Prezlečte Rapunzel za strašidelnú zombie a vyberte jej oblečenie a doplnky, aby mohla vyľakať svojich kamarátov.

 
86%
Hra - Modern Rapunzel Rainbow Trends
Video sa načíta

Rapunzel by chcela nový letný účes, ktorý by sa na toto ročné obdobie hodilo. Pomôžte jej s farbením vlasov, aby jej všetky princezné závideli.

 
76%
Hra - Disney Princess Wedding Models
Video sa načíta

Elsa a Anna by potrebovali pomôcť s výberom šiat na svadbu. Vyberte pre každú z nich tie najkrajšie šaty, ktoré by si mali vziať na svadbu.

 
85%
Hra - Princesses Bike Trip
Video sa načíta

Rapunzel a Bella majú ísť na spoločný výlet, aby si užili pekné počasie. Pomôž každej z nich s výberom šiat a doplnkov, aby si výlet na bicykloch spoločne užili.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)