Pizza

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

80%
Hra - Pizza Realife Cooking
Video sa načíta

V tejto novej perfektné hre bude vašou úlohou upiecť skvelú pizzu. Najprv musíte vybrať, nakrájať a pripraviť všetky potrebné ingrediencie, potom urobiť cesto, suroviny na neho umiestniť a nakoniec to všetko dať do rúry upiecť dokiaľ nebude pizza hotová. Užite si pečenie pizze v novej hre Pizza Realife Cooking!

 
80%
Hra - Pizza Party HTML5
Video sa načíta

Tentokrát budete slúžiť zákazníkom, ktorí majú radi skvelú pizzu. Každý zákazník má iný vkus a musíte si pamätať všetky recepty. Čím rýchlejšie pripravíte pizzu, tým viac bodov dostanete.

 
81%
Hra - Pizza Cafe
Video sa načíta

Ste vlastníkom menšie pizzérie, ale robíte výbornú pizzu to hneď niekoľko druhov! Každá zákazník bude chcieť inú a na vás je, aby ste ju z ingrediencií pripravili. Ak vám ingrediencie dôjdu, musíte ich nakúpiť. V každom kole musíte zarobiť určitú čiastku.

 
60%
Hra - Cooking Candy Pizza
Video sa načíta

Jedli ste už niekedy sladkú pizzu? Tak si skúste jednu pripraviť, stačí keď budete robiť všetko podľa postupu a nič nemôžete pokaziť.

 
76%
Hra - Pizza Cooking With Grandma
Video sa načíta

Upečte si chutnú pizzu za pár minút za pomoci rád starej mamy. Stačí sa držať jej rád a určite sa vám pizza podarí.

 
82%
Hra - Girl on Skates: Pizza Mania
Video sa načíta

Rozbehnite vlastný rozvoz a pizzeriu. Môžete prijímať objednávky a čo najrýchlejšie ich doručiť k zákazníkom. Môžete tiež nakúpiť nové vybavenie pre reštauráciu alebo doručovateľa.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
70%
Hra - Pizza Treat
Video sa načíta

Zvládnete zarobiť čo najviac peňazí? Dokážete obslúžiť všetkých vašich zákazníkov čo najrýchlejšie? Tak sa ukážte čo vo vás je a skúste si to na vlastnej koži.

 
84%
Hra - Mama's Pizza
Video sa načíta

Postarajte sa o vašich hladných zákazníkov, ktorí chcú maximálnu kvalitu! Snažte sa a urobte im jedlo tak, ako ho majú radi.

 
71%
Hra - Barbie Special Hot Pizza
Video sa načíta

Keďže Barbie nie je úplne zbehlá v kuchyni, bude potrebné jej pomôcť aj s prípravou pizze. Dokážete si poradiť? Vkladajte a miešajte spolu jednu ingredienciu po druhej a možno sa Vám podarí pripraviť skvelú pizzu.

 
74%
Hra - Baby Barbie Pizza Maker
Video sa načíta

Urobiť naozaj dobrú pizzu môže byť niekedy zložité. Dokážete si poradiť s touto úlohou? Najprv je potrebné sa obliecť na varenie, potom nachystať všetky ingrediencie a nakoniec sa dať do prípravy.

 
33%
Hra - Chicago Deep Dish Pizza
Video sa načíta

Pomôžte šéfkucharovi s výzdobou typickej americkej pizze Chicago. Na vechu chýbajú ingrediencie, ktoré by ju ozvláštnili. Vyberieš správne?

 
76%
Hra - Dora Pizza Delivery
Video sa načíta

Pokúste sa prekonať všetky nástrahy nerovného terénu a doručte kamarátovi pizzu. Najprv pre ňu musíte prísť a potom môžete ísť za kamarátom. Držte rovnováhu, pretože pri skokoch hrozí prevrátenie.

 
51%
Hra - Jennifer Rose Pizzeria Love
Video sa načíta

Rosy sa zamestnala ako čašníčka v novej reštaurácii. Jej úlohou je obsluha hostí, avšak zároveň sa musí venovať svojmu priateľovi. Dokážete všetko stihnúť?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)