Barbie

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

85%
Hra - Barbie Joins Ever After High
Video sa načíta

Barbie má obľúbenú televíznu šou Ever After High. Jej snom je, že s tejto šou bude účinkovať. Jej sen sa splnil a ona konečne dostala list o prijatí do šou. Vašou úlohou je pomôcť Barbie sa na túto šou vhodne obliecť a pripraviť. Užite si veľa zábavy s touto novou perfektnou hrou!

 
83%
Hra - Barbie Winter Getaway
Video sa načíta

Barbie a Ken plánujú spoločnú zimnú dovolenku. Pomôžte Barbie sa na ňu pripraviť a zbaliť. Vyberte pre ňu niekoľko sád vhodného oblečenia pre rôzne príležitosti, ozdobte kufor, aby k nej perfektne ladil a môžete vyraziť. Užite si hranie nové hry s názvom Barbie Winter Getaway!

 
83%
Hra - Barbie and Ken Lazy Weekend
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre je, ako obvykle, vybrať pre Barbie vhodné oblečenie. K akej príležitosti to bude tentoraz? Dnes Barbie nikam nejde. S Kenom sa totiž rozhodli, že víkend strávi doma. Barbie tak bude chcieť niečo čo jej pristane, ale pritom aj veľa pohodlného. Zahrajte si novú perfektnú hru s názvom Barbie and Ken Lazy Weekend.

 
82%
Hra - Barbie Perfume Designer
Video sa načíta

Zahrajte túto perfektnú hru Barbie Perfume Designer a vytvorte, ako odborník na parfumy, osobné parfum pre Barbie. Prechádzajte ponuku v rôznych kategóriách, ktoré vám ponúkajú citrusy, kvety, cukríky a ďalšie ingrediencie. Užite si svoj čas s hrou a vyberajte, aká kombinácia sa vám najviac páči z troch kategórií parfumov. Barbie rozhodne bude obdivovať vašu voľbu!

 
80%
Hra - Barbie And Ken Pin My Outfit
Video sa načíta

V tejto novej hre musíte pomôcť Barbie a Kenovi vyzdobiť ich bundy pestrými špendlíkmi, pätkami a gombíky, aby boli v škole čo najviac in. Potom si môžete vybrať Barbie a vyskúšať si najnovšie trendy. Zahrajte si hru Barbie And Ken Pin My Outfit a uistite sa, že majú oblečenie čo najviac funky.

 
86%
Hra - Barbie Coachella
Video sa načíta

Prichádza Coachella, najviac očakávaný hudobný festival roka! Barbie sa na neho veľmi tešia, ale zároveň sa na neho musí perfektne pripraviť, aby urobila dobrý dojem. Vyberte jej očné tiene, vodotesnú riasenku a výrazný rúž. Potom prejdite na ďalšiu stránku hry a vyberte super oblečenie.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
83%
Hra - Barbie Vintage Florals
Video sa načíta

Zahrajte si novú hru s názvom Barbie Vintage Florals! Barbie zbožňuje tento nový trend a je pozvaná na večierok. Pomôžte jej vybrať niečo z jej šatníka, aby získala perfektné oblečenie a účes!

 
80%
Hra - Barbie Coming Home For Christmas
Video sa načíta

Barbie sa potrebuje vrátiť z vysokej školy späť domov na Vianoce, aby bola so svojou rodinou a priateľmi. Vašou úlohou je pomôcť jej sa na túto cestu čo najlepšie pripraviť. Musíte jej vybrať čo najlepšie a najvhodnejšie oblečenie a doplnky. Bavte sa u hraní úplne novej hry Barbie Coming Home For Christmas!

 
83%
Hra - Barbie is Having a Baby
Video sa načíta

Barbie má skvelú správu. Bude mať bábetko! Najprv túto správu musí povedať ockovi Kenovi. Potom si musí vybrať nové tehotenské oblečenie a k nemu mnoho rôznych doplnkov. Nakoniec treba zariadiť detskú izbu. To všetko budú vaše úlohy v novej perfektnej hre Barbie is Having Baby.

 
84%
Hra - Barbie And Elsa Wedding Crashers!
Video sa načíta

Kamarádky Barbie a Elza sa rozhodli prekaziť svadbu. Aby sa im to podarilo, musia perfektne vyzerať. Vy im s tým musíte pomôcť. Vyberte im elegantné šaty vhodné na svatbu, pridajte doplnky a nakoniec aj dokonalý účes. To všetko v noje výbornej hre Barbie And Elsa Wedding Crashers!

 
81%
Hra - Barbie's Reading Nook
Video sa načíta

Barbie má popri móde veľmi rada aj čitanie. Ibaže nemá kde v kľude čítať. Vašou úlohou v tejto hre je naprv jej čítací kútik pekne zariadiť, potom Barbie na čítanie správne obliecť a nakoniec jej aj vybrať čo bude čítať. Užite si veľa zábavy hraním novej perfektnej hry Barbie's Reading Nook!

 
79%
Hra - Barbie 4 Seasons Makeup
Video sa načíta

Barbie potrebuje nový makeup a vy jej máte pomôcť ho získať. Vytvorte jej nový, unikátny vzhľad pre každé ročné obdobie. Zahrajte si novú parádnu hru s názvom Barbie 4 Seasons Makeup a preskúmajte možnosti pre všetky štyri ročné obdobia v jednej hre!

 
72%
Hra - Elsa And Barbie Blind Date
Video sa načíta

Elza a Barbie sú najlepšie kamarátky a rozhodli sa, že spolu zažijú super zábavné dobrodružstvo. Čo by mohlo byť viac vrušujúcejšie než dvojité "rande naslepo"? Pomožte im pripraviť sa. Vyberte pre každú z nich nádherný make-up a pekné oblečenie s krásnym doplnkom!

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)