Barbie

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Barbie Fairy vs Mermaid vs Princess
Video sa načíta

S prichádzajúcou jarou prišla aj najdôležitejšia udalosť roka. Jarný ples! Barbie je z toho veľmi nervózna, pretože potrebuje vyzerať skvele. A pretože je ples tematický, rozhoduje sa Barbie medzi lesnou vílou, morskou pannou a princeznou. Pomôž jej vyskúšať všetky 3 štýly a vyber ten najlepší.

 
84%
Hra - Barbie Squad Goals
Video sa načíta

Tereza a Christie sú najlepšie kamarátky s barbie. Aby ste sa o Tereze a Christie niečo dozvedeli, budete najskôr musieť v Terezinej izbe nájsť jej obľúbené veci, potom budete musieť priradiť tieto veci do dotazníka. Potom zistíte informácie o Christie a keď poskladáte puzzle a nakonec všetky oblečiete - založíte skupinový chat.

 
84%
Hra - Cutezee And Super Barbie BFF Night
Video sa načíta

Najlepší kamarátky majú málo spoločných fotiek a tak sa rozhodnú, že si niekam vyrazia a vy im musíte pomôcť s oblečením. Najprv sa pôjdu odfotiť do fotobúdky, potom pôjdu na pizzu a nakoniec do kina. Pomôžeš im vybrať to najlepšie oblečenie na akcie?

 
80%
Hra - Barbie, Rapunzel and Cinderella College Divas
Video sa načíta

3 kamarátky idú prvýkrát na vysokú školu a pretože chcú určovať módu, musia vyzerať božsky. Pomôž im s výberom správneho oblečenia, okuliarov a doplnkov. Keď to budeš mať hotové, môžeš vyskúšať hrať znovu a vybrať iné oblečenie a kombinácie.

 
81%
Hra - Girls Power Style Challenge
Video sa načíta

Dve vaše obľúbené hrdinky - Barbie a Harley Quinn sú prihlásené do súťaže. Témy sú smaragdovo zelená a tmavá kvetinová. Kto z oboch dám má viac štýlu? To záleží len na vás. Užite si hranie novej hry s názvom Girls Power Style Challenge!

 
85%
Hra - Barbie Joins Ever After High
Video sa načíta

Barbie má obľúbenú televíznu šou Ever After High. Jej snom je, že s tejto šou bude účinkovať. Jej sen sa splnil a ona konečne dostala list o prijatí do šou. Vašou úlohou je pomôcť Barbie sa na túto šou vhodne obliecť a pripraviť. Užite si veľa zábavy s touto novou perfektnou hrou!

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

83%
Hra - Barbie Winter Getaway
Video sa načíta

Barbie a Ken plánujú spoločnú zimnú dovolenku. Pomôžte Barbie sa na ňu pripraviť a zbaliť. Vyberte pre ňu niekoľko sád vhodného oblečenia pre rôzne príležitosti, ozdobte kufor, aby k nej perfektne ladil a môžete vyraziť. Užite si hranie nové hry s názvom Barbie Winter Getaway!

 
83%
Hra - Barbie and Ken Lazy Weekend
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre je, ako obvykle, vybrať pre Barbie vhodné oblečenie. K akej príležitosti to bude tentoraz? Dnes Barbie nikam nejde. S Kenom sa totiž rozhodli, že víkend strávi doma. Barbie tak bude chcieť niečo čo jej pristane, ale pritom aj veľa pohodlného. Zahrajte si novú perfektnú hru s názvom Barbie and Ken Lazy Weekend.

 
82%
Hra - Barbie Perfume Designer
Video sa načíta

Zahrajte túto perfektnú hru Barbie Perfume Designer a vytvorte, ako odborník na parfumy, osobné parfum pre Barbie. Prechádzajte ponuku v rôznych kategóriách, ktoré vám ponúkajú citrusy, kvety, cukríky a ďalšie ingrediencie. Užite si svoj čas s hrou a vyberajte, aká kombinácia sa vám najviac páči z troch kategórií parfumov. Barbie rozhodne bude obdivovať vašu voľbu!

 
80%
Hra - Barbie And Ken Pin My Outfit
Video sa načíta

V tejto novej hre musíte pomôcť Barbie a Kenovi vyzdobiť ich bundy pestrými špendlíkmi, pätkami a gombíky, aby boli v škole čo najviac in. Potom si môžete vybrať Barbie a vyskúšať si najnovšie trendy. Zahrajte si hru Barbie And Ken Pin My Outfit a uistite sa, že majú oblečenie čo najviac funky.

 
86%
Hra - Barbie Coachella
Video sa načíta

Prichádza Coachella, najviac očakávaný hudobný festival roka! Barbie sa na neho veľmi tešia, ale zároveň sa na neho musí perfektne pripraviť, aby urobila dobrý dojem. Vyberte jej očné tiene, vodotesnú riasenku a výrazný rúž. Potom prejdite na ďalšiu stránku hry a vyberte super oblečenie.

 
83%
Hra - Barbie Vintage Florals
Video sa načíta

Zahrajte si novú hru s názvom Barbie Vintage Florals! Barbie zbožňuje tento nový trend a je pozvaná na večierok. Pomôžte jej vybrať niečo z jej šatníka, aby získala perfektné oblečenie a účes!

 
80%
Hra - Barbie Coming Home For Christmas
Video sa načíta

Barbie sa potrebuje vrátiť z vysokej školy späť domov na Vianoce, aby bola so svojou rodinou a priateľmi. Vašou úlohou je pomôcť jej sa na túto cestu čo najlepšie pripraviť. Musíte jej vybrať čo najlepšie a najvhodnejšie oblečenie a doplnky. Bavte sa u hraní úplne novej hry Barbie Coming Home For Christmas!

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)