Barbie

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

76%
Hra - Barbie Class Slacking
Video sa načíta

Barbie sa nudí a na vás bude ju zabaviť, tak aby ju nevidela učiteľka. Takže si dávajte pozor, bude vás tlačiť čas.

 
70%
Hra - Baby Barbie Sisters Surprise
Video sa načíta

Barbie chce pripraviť darček pre svoju mamu ku dňu matiek. Takže vyberte sušienky a vyrobte pekný balík.

 
80%
Hra - Barbie & Ken Dream House
Video sa načíta

Barbie a Ken si kúpili dom, ktorý potrebuje niekoľko úprav, aby sa mohli nasťahovať. Pomôž im, aby dom vyzeral ako nový a páčil sa im v novej podobe.

 
84%
Hra - Super Barbie Injured Doctor
Video sa načíta

Postarajte sa o Barbie, ktorá narazila do strechy a naučte ju lepšie lietať, aby sa tento incident nezopakoval. Pomôžete jej?

 
76%
Hra - Baby Barbie Hairdresser
Video sa načíta

Malá Barbie má dlhé vlásky a preto sa musí ostrihať. Problém je však v tom, že ju musíte neustále zamestnávať hračkami, aby nezačala plakať. Dokážete ju ostrihať a obliecť bez toho, aby bola nešťastná?

 
81%
Hra - Barbie's Make-up Fiasco
Video sa načíta

Barbie bola v módnom salóne, ale jej predstavy neboli splnené a vyzerá príšerne a preto to chce zamaskovať tím, že sa upraví a nalíči sama, predtým než ju uvidí jej kamarátka. Pomôžte jej s touto úlohou.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
82%
Hra - Super Barbie Super Nails
Video sa načíta

Super Barbie potrebuje urobiť manikúru, aby sa cítila lepšie. Vezmite si ju do parády a vytvorte z jej nechtov krásne umelecké dielo.

 
75%
Hra - Elsa vs Barbie Fashion Show
Video sa načíta

Barbie a Elsa sa nevedia dohodnúť na tom, ktorá z nich sa oblieka lepšie. Pomôžte každej z nich s výberom oblečenia a vypočujte si verdikt, ktorá z nich má lepší módny vkus.

 
70%
Hra - Baby Barbie Disney Bag
Video sa načíta

Barbie chce nový batôžtek a bude len na vás, ako si s tým poradíte. Budete jej ho zdobiť tak, ako uznáte za vhodné.

 
86%
Hra - Barbie in Diet
Video sa načíta

Barbie sa rozhodla, že musí nejaké to kilo zhodiť a preto chce jesť zdravšie jedlá. Pomôžte jej s prípravou šalátu a s výberom športového úboru.

 
79%
Hra - Baby Barbie School Morning
Video sa načíta

Postarajte sa o malú Barbie pred odjazdom do školy a pomôžte jej so všetkymi úlohami, ktoré ju čakajú. Pripravte jej chutné raňajky, postarajte sa o jeho psíka a pomôžte jej s výberom oblečenia. Splňte všetky úlohy!

 
76%
Hra - Baby Barbie Flower Shop Slacking
Video sa načíta

Malá Barbie pracuje v kvetinárstve, kde pracuje ako brigádnička a z času na čas by chcela splniť úlohu, ktorú by v rámci pracovnej doby nemala robiť. Pomôžte jej, aby ich vykonala a nik ju u týchto úloh nevidel.

 
83%
Hra - Barbie and Kelly Matching Bags
Video sa načíta

Kelly a jej staršia sestra barbie by si chceli vylepšiť svoje tašky. Pomôžte im s výberom krásnych nových farieb a dekorácií a oživte ich nudné tašky.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)