Barbie

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Barbie The Voice
Video sa načíta

Barbie sa chystá na svoj prvý koncert vo svojej profesionálnej kariére! Vy ju musíte pomôcť s jej účesom a líčením. Tiež musíte vybrať ten najlepší outfit, ktorý bude na koncert vhodný.

 
76%
Hra - Barbie Class Slacking
Video sa načíta

Barbie sa nudí a na vás bude ju zabaviť, tak aby ju nevidela učiteľka. Takže si dávajte pozor, bude vás tlačiť čas.

 
70%
Hra - Baby Barbie Sisters Surprise
Video sa načíta

Barbie chce pripraviť darček pre svoju mamu ku dňu matiek. Takže vyberte sušienky a vyrobte pekný balík.

 
80%
Hra - Barbie & Ken Dream House
Video sa načíta

Barbie a Ken si kúpili dom, ktorý potrebuje niekoľko úprav, aby sa mohli nasťahovať. Pomôž im, aby dom vyzeral ako nový a páčil sa im v novej podobe.

 
84%
Hra - Super Barbie Injured Doctor
Video sa načíta

Postarajte sa o Barbie, ktorá narazila do strechy a naučte ju lepšie lietať, aby sa tento incident nezopakoval. Pomôžete jej?

 
76%
Hra - Baby Barbie Hairdresser
Video sa načíta

Malá Barbie má dlhé vlásky a preto sa musí ostrihať. Problém je však v tom, že ju musíte neustále zamestnávať hračkami, aby nezačala plakať. Dokážete ju ostrihať a obliecť bez toho, aby bola nešťastná?

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

81%
Hra - Barbie's Make-up Fiasco
Video sa načíta

Barbie bola v módnom salóne, ale jej predstavy neboli splnené a vyzerá príšerne a preto to chce zamaskovať tím, že sa upraví a nalíči sama, predtým než ju uvidí jej kamarátka. Pomôžte jej s touto úlohou.

 
82%
Hra - Super Barbie Super Nails
Video sa načíta

Super Barbie potrebuje urobiť manikúru, aby sa cítila lepšie. Vezmite si ju do parády a vytvorte z jej nechtov krásne umelecké dielo.

 
75%
Hra - Elsa vs Barbie Fashion Show
Video sa načíta

Barbie a Elsa sa nevedia dohodnúť na tom, ktorá z nich sa oblieka lepšie. Pomôžte každej z nich s výberom oblečenia a vypočujte si verdikt, ktorá z nich má lepší módny vkus.

 
70%
Hra - Baby Barbie Disney Bag
Video sa načíta

Barbie chce nový batôžtek a bude len na vás, ako si s tým poradíte. Budete jej ho zdobiť tak, ako uznáte za vhodné.

 
86%
Hra - Barbie in Diet
Video sa načíta

Barbie sa rozhodla, že musí nejaké to kilo zhodiť a preto chce jesť zdravšie jedlá. Pomôžte jej s prípravou šalátu a s výberom športového úboru.

 
79%
Hra - Baby Barbie School Morning
Video sa načíta

Postarajte sa o malú Barbie pred odjazdom do školy a pomôžte jej so všetkymi úlohami, ktoré ju čakajú. Pripravte jej chutné raňajky, postarajte sa o jeho psíka a pomôžte jej s výberom oblečenia. Splňte všetky úlohy!

 
76%
Hra - Baby Barbie Flower Shop Slacking
Video sa načíta

Malá Barbie pracuje v kvetinárstve, kde pracuje ako brigádnička a z času na čas by chcela splniť úlohu, ktorú by v rámci pracovnej doby nemala robiť. Pomôžte jej, aby ich vykonala a nik ju u týchto úloh nevidel.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)