Princezná

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
88%
Hra - Debutante Disney Princesses
Video sa načíta

Elza, Merida, Snehulienka a Bella sa chystajú na svoj debutanský ples. Pomôžte im sa naň čo najlepšie pripraviť. Každá zo štyroch princezien potrebuje nádherné nové šaty a slušný účes. Môžete im pomôcť módnou radou a skvelými nápadmi. Uistite sa, že štyri princezny vyzerajú úžasne v hre Debutante Disney Princesses!

 
80%
Hra - Princess Curse
Video sa načíta

Princezná sa prechádzala v lese. Našla osamelý dom, pozrela sa do neho a prevrhla čarodejnícky kotol. Čarodejnica, ktorá videla, čo princezná urobila, sa nahnevala a prekliala princeznú. Vašou úlohou je zlomiť prekliatie a pomôcť princeznej vyzerať krásne ako predtým. Skúste hru Princess Curse.

 
80%
Hra - Snow White Nails
Video sa načíta

Pripravte Snehulienku na kráľovský ples, k tomu potrebuje perfektné nechty, ktoré jej urobíte vy. Vyberte jej pekné farby a dekorácie.

 
81%
Hra - GoldBlade
Video sa načíta

Dokonca aj princezné môžu byť bojovníci! S jedným z nich budete skúmať nebezpečné krajiny a bojovať s rôznymi príšerami. Musíte tiež zbierať drahokamy a dávajte si pozor na prekážky.

 
81%
Hra - Princess Red Carpet Collection
Video sa načíta

Módna návrhárka už dokončila celú kolekciu a musíte ju pomôcť s prípravami na show. Budete hlavne obliecť modely. Musíte sa pokúsiť, aby každý model vyzeral najlepšie, a nie to isté oblečenie alebo príslušenstvo ako iný model.

 
78%
Hra - Sleeping Princess Swimming Pool
Video sa načíta

Máme tu parádny hru s princeznou, ktorá sa chystá k bazénu. Predtým si však chce dať kúpeľ. Vy ju môžete vybrať penu do kúpeľa a rôzne doplnky. Tiež môžete vybrať aký použije šampón alebo mydlo. Pri bazéne si potom môže dať lahodný kokteil a následne si ísť zaplávať alebo sa pohrať s loptou.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

81%
Hra - Sleeping Princess Real Haircuts
Video sa načíta

Máme v salóne ďalšej princeznú! Vytvoríte ju úplne nový zostrih alebo len odfarbíte existujúce? Využiť môžete žehličky alebo natáčok. Tiež môžete vlasy skrátiť alebo predĺžiť. K dispozícii máte aj širokú škálu farieb.

 
81%
Hra - Warrior Princess Hospital Recovery
Video sa načíta

Mladá bojovníčka zrovna trénovala jazdu na koni, keď sa ju kôň splašil a princeznú zhodil. Tá nedopadla práve mäkko a veľmi sa zranila. V nemocnici ju musíte ošetriť rany, z ktorých trčia veľké triesky. Tiež ju budete musieť ošetriť veľa zlomených kostí.

 
81%
Hra - Toddler Princesses Slumber Party
Video sa načíta

Tri malé princezné majú parádne přespávací párty. Aby však párty bola dokonalá, musíte vybrať vhodné dekorácie. Akonáhle vyberiete tú najlepšiu, môžete každé princeznej vybrať krásne pyžamo.

 
82%
Hra - Princess Maker 3
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej si môžete vytvoriť akúkoľvek rozprávkovú princeznú alebo vlastné, podľa svojich predstáv. U slečny môžete meniť tvar pier, očí alebo obočie, tak ako make up. Tiež môžete zmeniť tvar vlasov a ich farbu. Na výber je aj niekoľko druhov šiat a doplnkov. Pri všetkých môžete tiež meniť farbu.

 
80%
Hra - Arabian Princess Swimming Pool
Video sa načíta

Krásna arabská princezná sa rozhodla, že si zaplávať v bazéne. Než do neho však vlezie, musí si dať kúpeľ. Môžete ju vybrať penu do kúpeľa, kytice alebo aj mydlo a šampón. Následne sa môže vydať k bazénu, kde si môže dať niečo na pitie a zablbnúť si s kruhom alebo loptou.

 
81%
Hra - Mermaid Princess Hospital Recovery
Video sa načíta

Malá Ariel sa snažila utiecť pred veľkým nebezpečným žralokom. Vo vraku lode sa však pritom zamotala do rybárskej siete a škaredo sa pritom poranila. Vy ju musíte zo siete vystríhať a ošetriť. Najskôr budete musieť vyťahať veľké kúsky dreva z rán. Rany potom ošetriť. Budete tiež musieť urobiť röntgen končatín a zlomené kosti dať do sadry.

 
78%
Hra - Little Princess Surprise
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru, kde budete hľadať kinder vajíčka. V každom vajíčku je potom ukrytá nejaká hračka.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)