Princezná

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

92%
Hra - Princess Tinder Wars
Video sa načíta

3 Princezné urobili súťaž, ktorá z nich získa najviac lajkov v aplikácií Tinder. Pomôžeš každej princeznej urobiť 3 fotky tak, aby vyhrala? Najprv si vyberieš z 6 situácií a potom vyberieš vhodné oblečenie, talent alebo filter.

 
93%
Hra - Princess Tandem
Video sa načíta

Aj keď sa to nezdá, tak jar prichádza. A čo môžete byť na jari zábavnejšie, než ísť na bicykel so svojimi priateľmi? Slnko svieti, vtáci spievajú a všetko začína kvitnúť. Oblečte princezny na ich tandémové turné!

 
90%
Hra - Princess Punk Street Style Contest
Video sa načíta

Bola vyhlásená nová módna súťaž, a to v štýle punk street. Našej princezny bohužiaľ ako punkáčky vôbec nevyzerajú. Pomôžte im obliecť sa a namaľovať do tohto moderného štýlu a tým im vyhrať súťaž!

 
86%
Hra - Snow White Fairytale Dress Up
Video sa načíta

Viete vôbec ako vlastne vyzerá Snehulienka? Má modré alebo hnedé oči? Aký rúž používa? A aké nosí šaty? Povoľte uzdu svojej fantázií a vytvorte si Snehulienku podľa seba v novej hre Snow White Fairytale Dress Up!

 
86%
Hra - Teen Princesses Nightlife
Video sa načíta

Dve princezné majú ísť na večierok a potrebujú sa na to pripraviť. Najprv im pomôžeš s účesom, potom vyberieš dobrý make-up a nakoniec ich oblečieš. Zvládneš to? A nezabudni, že možno budú chcieť aj tancovať.

 
89%
Hra - Elsa Time Travel Game
Video sa načíta

Elsa má stroj času. Sa týmto strojom môže navštíviť niekoľko rôznych storočí. Pozrite sa na stáročia, ktoré sa vám najviac páčia. Len je potrebné sa pre pobyt v ňom patrične obliecť a upraviť.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
91%
Hra - 2018 New Fashion Look
Video sa načíta

Princezné chcú zmeniť svoj vzhľad pre rok 2018. Pomôcť im vytvoriť krásne oblečenie a možno si v tomto roku nájdu lásku svojich snov! Bavte sa hraním novej perfektné hry s názvom 2018 New Fashion Look!

 
89%
Hra - Dream Careers for Princesses
Video sa načíta

Princezné majú rady šaty, módu a obliekanie. Každá princezná má rôzne možnosti, ako sa krásne obliecť. Ktorá bude nakoniec tá najkrajšia? Záleží len na vás. Užite si hranie perfektnej hry Dream Careers for Princesses!

 
88%
Hra - Princess Anti Fashion: Sporty + Classy
Video sa načíta

Mnoho ľudí hovorí, že športový a elegantný vzhľad nie je možné kombinovať? Ukážte im, že oba štýly môžu byť veľmi módne. Pozrite sa na šatník princezien a vyberte tie najlepšie kúsky!

 
87%
Hra - Princess Night out in Hollywood
Video sa načíta

Je vídend a čas ísť von. V Hollywoode je veľa zaujímavých miest, kde sa vydať. Nájdete pre túto jedunečnú priležitosť perfektné oblečenie pre princezné, aby si nočnú párty v Hollywoode mohli čo najviac užili!

 
82%
Hra - Ice Queen Vaccines Injection
Video sa načíta

Elsa, ľadová kráľovná je chorá a musí ísť k doktorovi. Tým lekárom ste vy a musíte jej dať injekciu vakcíny. Prosím, zachádzajte s ňou opatrne! Užijte si hranie novej hry s názvom Ice Queen Vaccines Injection!

 
88%
Hra - Annie Mermaid vs. Princess
Video sa načíta

Anna môže byť morskou pannou, ale tiež zároveň princeznou. Čomu dávate prednosť? Je pre vás Anna morská panna alebo je princezná? Oblečte ju pre obe varianty a vyberte tú lepšiu. Užite si veľa zábavy hraním hry Annie Mermaid vs. Princess!

 
86%
Hra - Princess Style Vlog: OMG WEDDING!
Video sa načíta

Aké prekvapenie! Princezná sa vydáva. Pomôžte jej a jej družičkám, aby sa obliekli a tiež s krásnym make-upom! Urobte princeznej tento deň najkrajší deň v jej živote. Ak máte radi obliekačky a princezien, potom je hra Princess Style Vlog: OMG WEDDING určená práve vám!

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)