Multiplayerové

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

81%
Hra - Massivematch.io
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej budete spájať vždy minimálne tri rovnaká zvieratká. Hrať však budete proti ostatným oline hráčom. V každom kole budete mať za úlohu plniť iné úlohy a ciele. Vyhráva ten hráč, ktorý má čo najviac bodov.

 
82%
Hra - Sushi Battle
Video sa načíta

Skvelá hra, ktorú môžete hrať aj proti iným hráčom! Vašou úlohou je obsluhovať zákazníkov a pripravovať im lahodné sushi pokrmy. Avšak protihráči majú za úlohu to rovnaké a preto musíte byť oveľa rýchlejší. Za každú vyhranú objednávku získate peniaze. Vyhráva ten hráč, ktorý budete mať najviac peňazí.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
76%
Hra - Slither.io
Video sa načíta

Zahrajte si super hru, v ktorej budete kŕmiť hada farebnými guličkami. Ten sa vďaka tomu zväčšuje. Ak do vás narazí iný had, tak môžete zjesť jeho pozostatky. Nesmiete však naraziť do iného hada.

 
74%
Hra - 5-Dice
Video sa načíta

Kocky, v ktorých sa snažíte nahádzať čo najviac bodov. Môžete ich hrať s viacerými hráčmi online. V každom kole môžete miešať kocky trikrát. Počas toho sa snažíte dosiahnuť najlepšie kombinácia. Za každú kombináciu však dostanete body iba raz.

 
74%
Hra - Agar.io
Video sa načíta

Dokážte, že ste v tejto hre najlepší a porazte všetkých ostatných nepriateľov. Spočiatku bude hra náročná pretože vás budú ohrozovať väčšie gule, ale časom sa môžete vypracovať na väčšiu veľkosť a ohrozovať ostatných hráčov. Prekvapí ich napríklad delenie alebo strieľanie. Dokážte, že ste najlepší.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
95%
Hra - Bad Eggs Online
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu skvelú hru, kde proti sebe budú stáť dve vajcia a snaží sa trafiť jeden druhého. Vajcia stojí na opačných stranách mapy a musíte dobre mieriť, aby ste trafili súpera. Vybrať si môžete z niekoľkých zbraní.

 
94%
Hra - Goodgame Farmer
Video sa načíta

POZOR!

GoodGame Farmer prešiel viacerými vylepšeniami a zmenou názvu. Po novom sa volá BigFarm a na našom webe si ho môžete zahrať kliknutím na nasledujúci odkaz.

Zahrajte si Goodgame BigFarm TU!
Postavte tú najväčšiu a najviac prosperujúce farmu v okolí! V tejto online hre od borcov z Goodgames budete mať naozaj veľký výber. Od pestovania poľnohospodárskych rastlín až po zvieratá a vyrábanie vašich produktov, ktoré môžete predávať. Samozrejmosťou budú aj vylepšenia, ktorá vám pomôžu. Hra je v real time čase, takže neskôr môže trvať všetko o niečo dlhšie. Dokážete viesť tú najlepšiu farmu všetkých čias?

 
84%
Hra - ShellShock Live 2
Video sa načíta

Máme tu parádne Parbat, ktorú môžete hrať s kamošom na jednom PC alebo po nete. Je to tanková bitka, kedy tanky stoja proti sebe v 2D režime. Svoj tank môžete vylepšovať alebo kúpiť nový.

 
65%
Hra - Crash Drive 2 Christmas!
Video sa načíta

Sú závodné hry tvoje obľúbené? Ak áno, táto sa ti bude páčiť! Hneď na začiatok si kúp auto, najlepšie je nákladiak. Potom s autom rob rôzne triky a vyhrávaj všemožné preteky! Tvoje schopnosti overí zamrznuté a zasnežené cesty.

 
96%
Hra - Bad Eggs Online 2
Video sa načíta

Ďalšie pokračovanie tejto hry, na ktorú ste sa tak tešili! Rovnako ako v prvom dieli budete hrať za ostrieľané vajíčko. Hra je kompletne online, takže môžete hrať ako hosť alebo sa zaregistrovať a tvoriť aliancie a bojovať bok po boku s priateľmi. Keď budete dobrým strelcom, môžete rýchlo nabrať nové levely. Stanete sa tým najlepším bojovníkom?

 
90%
Hra - Goodgame Mafia
Video sa načíta

Zaregistruj sa a zahraj si ďalšie Goodgame hru - tentokrát menom Mafia. Tá ťa zavedie do temného podsvetia plného zločinu a násilia. Tvojou úlohou je prežiť a zároveň si vybudovať čo najlepšiu pozíciu medzi zločincami. K tomu ti môže pomôcť veľmi prepracovaný príbeh alebo aj ďalšie reálni hráči. Čaká ťa prevažne slobodné rozhodovanie.

 
90%
Hra - Balloono Plus
Video sa načíta

Balloon Plus patrí medza rozsiahlejšie online hry. Dostaneš k dispozícii malú opičku, s ktorou si zahráš na ničiteľa okolia. Musíš za pomoci explozívnych balónikov vyhadzovať do vzduchu rôzne prekážky. Musíš zlikvidovať všetkých nepriateľov. Niektoré prekážky nemožno odstrániť, iné môžeš zničiť úplne jednoducho.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)