Vedenie podniku

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

81%
Hra - Diner Chef 4
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov vo vlastnej reštaurácii! Každý zákazník má iné chute a každé jedlo budete pripravovať inak. Všetky jedlá nájdete v chladničke a niektorá z nich možno pripraviť tepelnou úpravou a niektoré stačí len ako studená. Každý spokojný zákazník vám zanechá sprepitné.

 
82%
Hra - Emilys Cook and Go
Video sa načíta

V tejto hre budete vašou úlohou pomôcť Emily s jej obchodom na pláži. Predávať budete doplnky, ale hlavne jedlo.

 
80%
Hra - Shop Empire Fable
Video sa načíta

Postavte si vlastné nákupné centrum! K dispozícii budete mať mnoho obchodov a reštaurácií. Tiež budete musieť stavať schodisko, výťahy alebo záchody. Všetky obchody budete môcť tiež vylepšovať.

 
85%
Hra - Emilys Hopes And Fears
Video sa načíta

Jedno z mnohých obchodných dobrodružstiev slečny Emily je tu. Tentoraz povediete rýchle občerstvenie pri vode. Podávať budete osviežujúce nápoje, ovocie, dobroty alebo rýchle jedlo.

 
84%
Hra - Emilys Home Sweet Home
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru a pomôžte mladej slečne s vedením jej záhradného podniku. Budete obsluhovať prichádzajúce hostí a upratovať po nich riad. Snažte sa zákazníkmi obslúžiť čo najrýchlejšie.

 
85%
Hra - Emilys New Beginning
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru, kde pomáhate Emily s jej novým podnikom. Povediete reštaurácii, kde budete obsluhovať zákazníkov a následne ich kašírovať. Snažte sa ich obsluhovať čo najrýchlejšie.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - Girl on Skates: Flower Power
Video sa načíta

V tejto hre budete vlastniť záhradníctvo, v ktorom budete pestovať kvety a predávať ich. V otváracej dobe prijmete objednávku, kvetinu vypestujete, zabalíte a následne odveziete k zákazníkovej. Za získané peniaze potom môžete nakúpiť rôzne vylepšenia do hry.

 
82%
Hra - Girl on Skates: Paper Blaze
Video sa načíta

V tejto hre povediete vlastnú firmu, ktorá sa zaoberá tlačou. Budete prijímať objednávky na tlač plagátov, krabíc, novín alebo časopisov. Všetky zákazky budete musieť následne doručiť. Za získané peniaze potom nakúpite veľa vylepšení.

 
76%
Hra - Super Burger Shop
Video sa načíta

Podarí sa vám včas obslúžiť všetkých zákazníkov? Tí majú chuť buď na burger alebo na hot dog. Každý zákazník má navyše vlastné požiadavky na zloženie jedla.

 
81%
Hra - Oceanpark Manager
Video sa načíta

Pomôžte mladej ambicióznej slečne, ktorá si otvorila vlastný park s moskými zvieratkami. Aby sa mohla rozvíjať potrebuje peniaze a tie dostane od zákazníkov preto je vašou prioritou sa o ne postarať. Ak sa o ne dobre postaráte dostanete peniaze na chod parku, ale aj na nové vybavenie a zvieratá. Dokážete park rozvíjať a vylepšovať až do cieľa?

 
82%
Hra - Girl on Skates: Pizza Mania
Video sa načíta

Rozbehnite vlastný rozvoz a pizzeriu. Môžete prijímať objednávky a čo najrýchlejšie ich doručiť k zákazníkom. Môžete tiež nakúpiť nové vybavenie pre reštauráciu alebo doručovateľa.

 
72%
Hra - Coffee Day
Video sa načíta

Pomôžte reštaurácii, aby sa vylepšila a zarobila, čo najviac peňazí. K tomu musíte správne viesť čašníčky a starať sa, aby bol v reštaurácii neustále poriadok. Za zarobené peňiaze môžete reštauráciu vylepšovať a taktiež zakúpiť nové jedlá, ktoré zákazníci budu chcieť konzumovať. Jedlo nájdete v oddelní Shop.

 
78%
Hra - Cinema Panic
Video sa načíta

Vedeli by ste viesť kino a obsluhovať zákazníkov? Overte si to v tejto hre, kde budete mať na hromadu práce. Po konci jedného dňa si svoje kino môžete vylepšiť dekoráciami alebo novými prístrojmi. Dokážete ho dostať až na samotnú špičku?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)