Vedenie podniku

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
90%
Hra - Café Panic
Video sa načíta

Práca čašníka nieje len taká jednoduchá. V novej hre Café Panic si vyberiete za akú postavu chcete hrať a skúsite si na 40 dní/levelov aké to je. Ponáhľajte sa aby nikto dlho nečakal a zarobte čo najviac peňazí.

 
83%
Hra - Crystal's Sweets Shop
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej budete predávať zákusky vo svojom obchode. Zo začiatku však regály zívajú prázdnotou. Najskôr si musíte vytočiť ingrediencie v automate, z ktorých následne získate zákusok.

 
83%
Hra - Happy Dessert
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, v ktorej budete mať vlastný podnik, kde budete hosťom pripravovať lahodné dezerty. Zo začiatku máte len jeden stôl, ale čím viac zlatiek zarobíte, tým viac vylepšení môžete nakúpiť. Dôležití pre vás sú vaši zberači, ktorí zháňajú potrebné suroviny na výrobu dezertov.

 
81%
Hra - Diner Chef 4
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov vo vlastnej reštaurácii! Každý zákazník má iné chute a každé jedlo budete pripravovať inak. Všetky jedlá nájdete v chladničke a niektorá z nich možno pripraviť tepelnou úpravou a niektoré stačí len ako studená. Každý spokojný zákazník vám zanechá sprepitné.

 
82%
Hra - Emilys Cook and Go
Video sa načíta

V tejto hre budete vašou úlohou pomôcť Emily s jej obchodom na pláži. Predávať budete doplnky, ale hlavne jedlo.

 
80%
Hra - Shop Empire Fable
Video sa načíta

Postavte si vlastné nákupné centrum! K dispozícii budete mať mnoho obchodov a reštaurácií. Tiež budete musieť stavať schodisko, výťahy alebo záchody. Všetky obchody budete môcť tiež vylepšovať.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

85%
Hra - Emilys Hopes And Fears
Video sa načíta

Jedno z mnohých obchodných dobrodružstiev slečny Emily je tu. Tentoraz povediete rýchle občerstvenie pri vode. Podávať budete osviežujúce nápoje, ovocie, dobroty alebo rýchle jedlo.

 
84%
Hra - Emilys Home Sweet Home
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru a pomôžte mladej slečne s vedením jej záhradného podniku. Budete obsluhovať prichádzajúce hostí a upratovať po nich riad. Snažte sa zákazníkmi obslúžiť čo najrýchlejšie.

 
85%
Hra - Emilys New Beginning
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru, kde pomáhate Emily s jej novým podnikom. Povediete reštaurácii, kde budete obsluhovať zákazníkov a následne ich kašírovať. Snažte sa ich obsluhovať čo najrýchlejšie.

 
85%
Hra - Girl on Skates: Flower Power
Video sa načíta

V tejto hre budete vlastniť záhradníctvo, v ktorom budete pestovať kvety a predávať ich. V otváracej dobe prijmete objednávku, kvetinu vypestujete, zabalíte a následne odveziete k zákazníkovej. Za získané peniaze potom môžete nakúpiť rôzne vylepšenia do hry.

 
82%
Hra - Girl on Skates: Paper Blaze
Video sa načíta

V tejto hre povediete vlastnú firmu, ktorá sa zaoberá tlačou. Budete prijímať objednávky na tlač plagátov, krabíc, novín alebo časopisov. Všetky zákazky budete musieť následne doručiť. Za získané peniaze potom nakúpite veľa vylepšení.

 
76%
Hra - Super Burger Shop
Video sa načíta

Podarí sa vám včas obslúžiť všetkých zákazníkov? Tí majú chuť buď na burger alebo na hot dog. Každý zákazník má navyše vlastné požiadavky na zloženie jedla.

 
81%
Hra - Oceanpark Manager
Video sa načíta

Pomôžte mladej ambicióznej slečne, ktorá si otvorila vlastný park s moskými zvieratkami. Aby sa mohla rozvíjať potrebuje peniaze a tie dostane od zákazníkov preto je vašou prioritou sa o ne postarať. Ak sa o ne dobre postaráte dostanete peniaze na chod parku, ale aj na nové vybavenie a zvieratá. Dokážete park rozvíjať a vylepšovať až do cieľa?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)