Seriálové

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
82%
Hra - Crystal Gem: Amethyst Dress Up
Video sa načíta

Ametyst je členom superhrdiny skupiny Crystal Gem. Toto je séria produkcií Cartoon Network. V tejto hre sa Ametyst bude môcť obliekať podľa vašej fantázie. Môžete si tiež vybrať tvar tváre a farbu jednotlivých častí tela.

 
82%
Hra - Ariana Grande World Tour
Video sa načíta

Ariana má turné po celom svete a vždy potrebuje iný a jedinečný outfit. Vyberať môžete z mnohých druhov oblečenia a doplnkov.

 
83%
Hra - Real Pokemon Trainer
Video sa načíta

Podarí sa vám v tejto hre pochytať všetky pokemonmi? Vybrať si môžete jedného z troch trénerov. Následne s ním budete prechádzať mesto a chytať pokemonmi. Dávajte si pozor, pretože niektorí sa snažia utiecť.

 
82%
Hra - Elsa Pokemon Go
Video sa načíta

Elsa sa vydala do mesta chytať pokemonmi. Niekoľko ich je schovaných a vy ich musíte nájsť. Akonáhle pokemona nájdete, tak na neho hodíte Pokéball a chytíte ho. Kliknutím na Pokéball sa potom môžete pozrieť na svoju zbierku.

 
85%
Hra - Ever After High Daughter Of Snow Apple White
Video sa načíta

Apple White pôjde so svojimi spolužiačkami na chatu do hôr a preto potrebuje teplejšie oblečenie a krásny make-up. Pomôžete jej s výberom?

 
89%
Hra - Monster High Sweet Screams Abbey Bominable
Video sa načíta

Abbey potrebuje krásne šaty pretože bude mať rande so svojim priateľom a ten by ju rád vzal na zmrzlinu. Pomôžte jej vybrať ten najlepší outfit.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

77%
Hra - Tribal Hello Kitty
Video sa načíta

Hello Kitty by chcela nový kostým, ktorý by si mohla vziať na oslavu a preto potrebuje Vás, aby ste jej so šitím a výberom farieb pomohli. Pomôžete jej?

 
87%
Hra - Monster High Sweet Screams Ghoulia Yelps
Video sa načíta

Ghoulia by potrebovala nový outfit do školy. Pomôžte jej s výberom a celkovou kombináciou vecí, aby vyzerala krásne.

 
84%
Hra - Winx Club Bloom Season 6 Outfits
Video sa načíta

Bloom potrebuje poradiť vo výbere oblečenia a preto ste tu vy, aby ste jej poradili, ktorý outfit sa k nej hodí najviac. Príjemnú zábavu.

 
86%
Hra - Ever After High Daughter Of Cinderella Ashlynn Ell
Video sa načíta

Ashlynn sa chystá na školskú akciu a preto si chce vybrať zo šatníka najkrajšie šaty a make-upu. Poradíte jej s výberom, aby bola z neho nadšená?

 
76%
Hra - Winx Club Aisha Season 5 Outfits
Video sa načíta

Aisha by potrebovala pomôcť s výberom nového outfitu do školy pre víly. Pomôžete jej?

 
82%
Hra - Ever After High Daughter of the Little Mermaid High Meeshell Mermaid
Video sa načíta

Vyberte pre malú mosrkú pannu krásne oblečenie na školskú akciu, ktorej sa má zúčastniť. Bude sa ostatným páčiť?

 
72%
Hra - Masha Spring Allergy
Video sa načíta

Pomôžete sa Mashi uzdraviť? Bude to len na vás, takže robte všetko, čo sa po vás žiada.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)