Stredovek

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Legends of Honor
Video sa načíta

Parádna budovateľská hra, v ktorej si budete môcť postaviť vlastné kráľovstvo a vládnuť ako pravá kráľovná! Vytvorte si vlastnú armádu a dobývajte iné kráľovstvá! Stavať môžete tiež mnoho budov, ktoré do kráľovstva patria.

 
90%
Hra - Goodgame Shadow Kings - Dark Ages
Video sa načíta

Shadow Kings - Dark Ages je nová hra, od spoločnosti Goodgame. V týchto temných časoch je potrebné, aby ste sa postavili na stranu dobra a postavili veľkú pevnosť. Musíte sa ubrániť pred útočiacimi škriatkami a orkami. Rozvíjajte mesto, stavajte vojská a trénujte hrdinov.

 
81%
Hra - Knightmare Tower
Video sa načíta

Ako odvážny rytier musíš robiť veľa vecí - nechať sebou strieľať z dela, bojovať proti nepriateľom a pri tom všetkom zachrániť desať princezien, ktoré niekto uniesol. Aby si sa zvládla dostať až na vrchol veže, budeš k tomu potrebovať veľa vylepšení.

 
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru, v ktorej budete vylepšovať postavu a zabíjať nepriateľov. Keď budete plniť úlohy, tak môžete získavať veľa skúseností a úrovne pre svoju postavu.

 
83%
Hra - Takeover
Video sa načíta

Zahraj si strategickú hru menom Takeover, v ktorej sa staneš veliteľkou armády. Spravuj pevnosť, ktorú môžeš vylepšovať, bojuj s tvojou armádou a tiež využívaj kúzla, ktorá časom dostaneš. Vitaj v magickom stredoveku!

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

65%
Hra - The Black Knight
Video sa načíta

Ako čierny rytier sa pustíš do vyberania daní od neposlušných obyvateľov. Po ceste musíš zničiť čo najviac vecí, a tým získať peniaze. V každom kole musíš získať určitý počet peňazí, ak to nesplníš, nepotěšíš kráľa a hra pre teba končí.

 
79%
Hra - History Middle Ages
Video sa načíta

Pre milovníkov stredoveku, máme tu pre vás obliekačku, ktorá vás nadchne. Zistite, ako sa ľudia obliekali. Budete mať na výber z niekoľkých tradičných účesov a oblečenia tej doby. Od prostej dedinčanky po mešťanku alebo šľachtičnú. Je len na vás ako ju oblečiete.

 
81%
Hra - History Viking Age
Video sa načíta

V tejto hre budete mať možnosť obliecť vikingskú ženu. Urobte z nej tradičnú gazdinku alebo naozajstnú bojovníčku!

 
65%
Hra - War Elephant
Video sa načíta

Vysielanie jednotiek musí byť dobre premyslené z taktického hľadiska. To je jeden z predpokladov, ktorý budete musieť ukázať aj v hre War Elephant. Vaša hlavná jednotka je obrnený slon, odkiaľ sa vydávajú aj všetky rozkazy. Nezabúdajte využívať aj šípy, či už jednoduché alebo aj zápalné. Malá rada na záver - nikdy nevysielaj lukostrelcov pred Vikingov.

 
96%
Hra - Jacksmith
Video sa načíta

V tejto netradičnej stratégii sa staneš výrobcom zbraní. Postupne budú k tebe prichádzať vojaci s náročnými požiadavkami, a ty ich musíš plniť čo najrýchlejšie. Aby boli spokojní, je potrebné postupovať rýchlo a presne. Vďaka kvalitným zbraniam potom môžeš vyhrať každú bitku.

 
67%
Hra - Battle Cry: Ashes of Berhyte
Video sa načíta

Vojenská hra Battle Cry preverí tvoje strategické schopnosti. Množstvo rôznych nepriateľov útočí na tvoje kráľovstvo a ty sa ho snažíš ubrániť. V tom ti pomáha veľká armáda, do ktorej postupne dokupuješ ďalšie jednotky. Najdôležitejšie ale nie je množstvo jednotiek, ale ich rozmiestnenie na bojovom poli.

 
87%
Hra - Battle Panic
Video sa načíta

Zahrajte si túto výbornú stratégiu, ktorá pobaví nielen chlapcov, ale aj dievčatá. Battle Panic prináša veľa možností. Hra má jednoduché ovládanie, stačí myšou nabehnúť na budovu a začne sa stavať a potom vyrábať vojakov. To isté platí, keď ťažíte drevo alebo zlato v baniach. Cieľom hry je ubrániť pevnosť pred vlnami krvežíznivými Orkov. Těžte zlato a drevo, vylepšujte hlavnú budovu (má potom väčšiu výdrž). Keď ponecháte kurzor nad vašimi vojakmi, tak ich môžete liečiť. Hra tiež prináša veľa vylepšení, ktoré si po hre môžete zadať. Odporúčame vyskúšať! Ubránite pevnosť pred nájazdmi neľútostných Orkov?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)