Testy a kvízy

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
100%
Hra - Which My Little Pony Character Are You?
Video sa načíta

Urobte si menší test a zistite, ktorý poníka sa vám povahovo najviac hodí. Vo výsledku nájdete, vaše charakteristické rysy. Tak smelo do toho.

 
93%
Hra - Disney High School Love
Video sa načíta

Rapunzel sa bezhlavo zamilovala do Flynna a jej kamarátky by ju v tom chceli podporiť. Oblečte si každú z nich, pomôžte jej s vytvorením zamilovaného listu a splniť test. Podarí sa vám ich spojiť?

 
66%
Hra - Hannah Montana Quiz
Video sa načíta

Hannah alebo milým? Kto to vlastne je? Hannah Montana je veľmi populárna speváčka po celom svete. A mýlia je obyčajná americká dievča. Obe dve dokonca hrajú aj v televíznom seriáli, ktorý pojednáva o ich spoločnom živote. Áno, Hannah aj milým je jedna a tá rovnaká dievča. Viete o svoje obľúbenkyne naozaj všetko? Poznáte jej skutočné meno? Alebo meno jej otca? Overte si svoje vedomosti v tejto, pre mnohých jednoduché, kvízové ​​hre.

 
Hra - Test lásky - love tester
Video sa načíta

Hra Test lásky je hrou, kde môžete otestovať, či sa k sebe vážne hodíte. Je vaša drahá polovička vážne tá pravá, alebo je to len omyl? To zistíte až po zadaní vašich mien a následnom kliknutí na kalkuláciu lásky. Potom uvidíte v dúhovom podania, ako moc veľkú má vaša láska nádej. Neváhajte a otestujte sa.

 
48%
Hra - Love Tester
Video sa načíta

V tejto hre si môžete vyskúšať, ako veľmi sa hodíte k svojmu partnerovi. Do prvej kolónky zadajte svoje meno a do druhej meno partnera a potom spustite test. Tento test Vám vyhotoví percenta, ktorá Vám ukážu, ako veľmi ste si súdení.

 
76%
Hra - All for Girls Love Tester
Video sa načíta

Nasledujúci hra je vhodná pre všetky zaľúbené dievčatá. Po kliknutí na tlačidlo Play sa objaví obrázok dievčatá a chlapcov a vedľa nich musíte vpísať meno dvierka a meno chlapca. Potom kliknite na položku Test It a hra vám ukáže percentuálne vyjadrenie kompatibility dvojice mien. Potom kliknite na Next a vyberiete znamení zverokruhu.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

60%
Hra - Your Love Test
Video sa načíta

Otestujte veľkoleposť svojej lásky. Hra Your Love Test vám ponúka testovanie lásky na základe zhody mien (name match) a na základe znamení zverokruhu (zodiac match). Musíte napísať mená alebo zvoliť znamenie a potom stačí kliknúť na možnosť Check Compatibility. Objaví sa vám výsledná hodnota vyjadrená v percentách.

 
80%
Hra - Outfits Tonight
Video sa načíta

Chcela by si na večierku vyzerať čo najlepšie, ale nie si si istá, čo si máš vziať na seba? V tejto hre si postupne vyberieš medzi desiatimi dvojicami obrázkov ten, ktorý sa ti páči viac. Na konci dostaneš tip na oblečenie. Ale pozor, hrať môžeš len raz denne!

 
77%
Hra - The Tattoo Quiz
Video sa načíta

Tento test má za úlohu pomôcť ti, ak by si sa rozhodla nechať si niečo vytetovať. Postupne budeš odpovedať na rôzne otázky či vyberať z obrázkov a na konci sa dozvieš, aké tetovanie a kam by sa ti hodilo. Otázky si môžeš preložiť pomocou slovníka pod hrou.

 
76%
Hra - 60 Second Quiz
Video sa načíta

V hre 60 Second Quiz si preveríte dokonale svoj ​​postreh aj znalosti. Test je veľmi dobrý a preukáže Vaše kompletné znalosti. Samozrejme nemáte veľa času na premýšľanie, pretože ste limitovaní 60 sekundami. Dokážete odpovedať na všetko dobre?

 
72%
Hra - What is your Angel?
Video sa načíta

Premýšlali ste niekedy nad tým, aký typ anjela vás stráži a ovplyvňuje? Zistiť to môžete s hrou What is your Angel?, kde budete nie len skladať puzzle, ale dostanete aj niekoľko otázok, na ktoré musíte odpovedať. Na konci zistíte aký typ anjela sa k vám hodí a jeho stručnú charakteristiku Príjemnú zábavu.

 
71%
Hra - Best Love Test Ever
Video sa načíta

V hre Best Love Test Ever sa môžete presvedčiť, kto je Vám súdený v láske. Stačí napísať iba dve mená a počas chvíľky Vám bude vypočítaná percentuálna šanca, ako Vám to spolu pôjde. V prípade, že Ti vyjde nízke číslo, tak nezúfaj a iné meno rýchlo vyhľadaj.

 
63%
Hra - My Perfume Quiz
Video sa načíta

Zistite prostredníctvom hry My Perfume kvíz, aká sa k vám hodí vôňa a parfém, stačí odpovedať na pár otázok. Príjemnú zábavu.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)