Postrehové

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
83%
Hra - Pro Gym
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru, v ktorej budete mať za úlohu zhodiť prebytočné kilá. Vybrať si môžete či budete hrať za ženu alebo muža. Cvičiť potom budete na posilňovacích strojoch a plniť rôzne úlohy. Za získanú odmenu môžete nakupovať nové prostredia alebo jedlo.

 
81%
Hra - Prank the Nanny: Moody Ally
Video sa načíta

Opäť sa budete snažiť napáliť svoju pestúnku. Tentoraz sa o to bude starať náladová Ally. Opatrovateľke tak budete môcť osviežiť deň pomocou vodnej pištole alebo osoliť kávu.

 
81%
Hra - Mushy Mishy
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, v ktorej budete spájať vždy minimálne 3 rovnaké objekty. S objekty možno ľubovoľné hýbať, avšak nezastaví sa, kým nemajú v ceste iný objekt. Akonáhle pohnete s jedným obrázkom, objaví sa nový.

 
82%
Hra - Halloween Cheating Ladybug
Video sa načíta

Slečna organizuje halloweensku párty a prišlo aj niekoľko hostí. Predtým však musíte slečnu upraviť a pripraviť dekorácie. Akonáhle dorazí prvý pár, budete s chlapcom na seba zamilovane pokukovať, ale pozor na jeho sprievod!

 
84%
Hra - Unicorn Kingdom
Video sa načíta

Vitajte v kráľovstve jednorožcov! Celkom na vás čakajú tri rôzne rozprávková kráľovstva, kde budete prekonávať jednotlivé úrovne. Vždy musíte pozbierať dva druhy drahokamov, ktoré vám otvoria cestu do ďalšieho levelu. Musíte si dávať pozor na prekážky, ktoré sú tak vo vzduchu tak aj na zemi.

 
81%
Hra - Colorgama
Video sa načíta

Máme tu veľmi zábavnú hru, v ktorej budete hľadať danej odtiene u každej farby. Celá hra je časovo obmedzená, ale keď správne kliknete, čas sa vám pridá. Tiež sa obtiažnosť s každým okolo zvyšuje. Čo sa týka pojmov, tak ak to po vás chce The Lightest, tak musíte hľadať najsvetlejší odtieň. Naopak pri The Darkest hľadáte odtieň najtmavšie.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

80%
Hra - Music Line V1

Super vnímanie, v ktorom budete mať na starosti udržanie modrej čiary pozdĺž cesty, ktorú budujete. Pokúste sa ísť čo najďalej a zbierať čo najviac drahokamov.

 
81%
Hra - Cat and Ghosts
Video sa načíta

Budete pomôcť panke užívať tichý spánok? Každú noc je zrušená viac a viac duchov, že musíte odísť s mačkou, ktorá je skutočne v pohode.

 
81%
Hra - Candy Match Saga
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou skombinovať tie isté sladkosti. Musíte vždy kombinovať najmenej tri rovnaké sladkosti.

 
80%
Hra - Animal Crush
Video sa načíta

V tejto hre sa pokúsite spojiť čo najviac zvierat a získať čo najviac bodov. Pripojte aspoň dve identické zvieratá, ale snažte sa ich čo najviac spojiť. Máte tiež obmedzený čas.

 
79%
Hra - Jelly Madness 2
Video sa načíta

Zahrajte si parádny postřehovka, v ktorej budete spájať farebné želé. V každom kole budete mať určitý počet nejakého želé, ktoré musíte spojiť. Tiež môžete využívať rôznych bonusov.

 
80%
Hra - Emmas lost toys
Video sa načíta

Emma stratila svoje hračky a nemôže ich nájsť. Pomôžete ju? Hračky sú všade po meste a vy budete prechádzať jednotlivé lokácie a hľadať ich. Skúste nájsť všetky stratené hračky.

 
80%
Hra - Ellie Love Trouble
Video sa načíta

Chlapec v tejto hre bude flirtovať s inou dievčinou, Ellie, ktorá rada flirtuje so zadanými chlapcov. Musíte si dávať pozor, aby ho priateľka nevidela.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)