Postrehové

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

83%
Hra - Orange Ranch
Video sa načíta

Orange Ranch je skvelé pokračovanie klasickej Bubble Shooter Orange Bubbles. Vytvorte vlastný ranč, narežte pomaranče, zasaďte nové stromy a predávajte svoju úrodu, aby ste sa stali skutočným oranžovým farmárom. Upravte svoju plantáž a vytvorte úspešný oranžový ranč!

 
74%
Hra - New Jungle Gems
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto logickej a klikacej hre je vyplniť všetky pohyblivé rady rôznymi symbolmi. Ale pozor, čas beží a hra je čím ďalej zložitejšia. Užite si veľa zábavy s novou perfektnou hrou Jungle Gems!

 
84%
Hra - Ninja Run 2
Video sa načíta

Toto je hra, ktorá ti pomôže vyskúšať tvoju inteligenciu. Stanete sa nindžom a musíte zabiť všetky príšery, aby ste zachránili dedinu. Počas hrania je potrebné dávať si pozor na pasce. Ak zvolíte nesprávne tempo, budete okamžite mŕtvi. Vaša dedina je obklopená davy zombie. Ak chcete brániť dedinu, zabite všetky zombie - mečom a chytrosťou!

 
76%
Hra - Christmas Gift Mania

Elfovia pripravujú vianočné darčeky pre mnoho detí. Maju naozaj veľa práce a potrebujú Vašu pomoc s výberom darčeka a jeho balením. Pomôžete im vybrať a zabaliť barbie, medvedíky a lego? Skúste to! Aby deťom mohli poslať ten najlepší darček!

 
83%
Hra - Pro Gym
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru, v ktorej budete mať za úlohu zhodiť prebytočné kilá. Vybrať si môžete či budete hrať za ženu alebo muža. Cvičiť potom budete na posilňovacích strojoch a plniť rôzne úlohy. Za získanú odmenu môžete nakupovať nové prostredia alebo jedlo.

 
81%
Hra - Prank the Nanny: Moody Ally
Video sa načíta

Opäť sa budete snažiť napáliť svoju pestúnku. Tentoraz sa o to bude starať náladová Ally. Opatrovateľke tak budete môcť osviežiť deň pomocou vodnej pištole alebo osoliť kávu.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
81%
Hra - Mushy Mishy
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, v ktorej budete spájať vždy minimálne 3 rovnaké objekty. S objekty možno ľubovoľné hýbať, avšak nezastaví sa, kým nemajú v ceste iný objekt. Akonáhle pohnete s jedným obrázkom, objaví sa nový.

 
82%
Hra - Halloween Cheating Ladybug
Video sa načíta

Slečna organizuje halloweensku párty a prišlo aj niekoľko hostí. Predtým však musíte slečnu upraviť a pripraviť dekorácie. Akonáhle dorazí prvý pár, budete s chlapcom na seba zamilovane pokukovať, ale pozor na jeho sprievod!

 
84%
Hra - Unicorn Kingdom
Video sa načíta

Vitajte v kráľovstve jednorožcov! Celkom na vás čakajú tri rôzne rozprávková kráľovstva, kde budete prekonávať jednotlivé úrovne. Vždy musíte pozbierať dva druhy drahokamov, ktoré vám otvoria cestu do ďalšieho levelu. Musíte si dávať pozor na prekážky, ktoré sú tak vo vzduchu tak aj na zemi.

 
81%
Hra - Colorgama
Video sa načíta

Máme tu veľmi zábavnú hru, v ktorej budete hľadať danej odtiene u každej farby. Celá hra je časovo obmedzená, ale keď správne kliknete, čas sa vám pridá. Tiež sa obtiažnosť s každým okolo zvyšuje. Čo sa týka pojmov, tak ak to po vás chce The Lightest, tak musíte hľadať najsvetlejší odtieň. Naopak pri The Darkest hľadáte odtieň najtmavšie.

 
80%
Hra - Music Line V1

Super vnímanie, v ktorom budete mať na starosti udržanie modrej čiary pozdĺž cesty, ktorú budujete. Pokúste sa ísť čo najďalej a zbierať čo najviac drahokamov.

 
81%
Hra - Cat and Ghosts
Video sa načíta

Budete pomôcť panke užívať tichý spánok? Každú noc je zrušená viac a viac duchov, že musíte odísť s mačkou, ktorá je skutočne v pohode.

 
81%
Hra - Candy Match Saga
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou skombinovať tie isté sladkosti. Musíte vždy kombinovať najmenej tri rovnaké sladkosti.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)