Postrehové

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

84%
Hra - Unicorn Kingdom
Video sa načíta

Vitajte v kráľovstve jednorožcov! Celkom na vás čakajú tri rôzne rozprávková kráľovstva, kde budete prekonávať jednotlivé úrovne. Vždy musíte pozbierať dva druhy drahokamov, ktoré vám otvoria cestu do ďalšieho levelu. Musíte si dávať pozor na prekážky, ktoré sú tak vo vzduchu tak aj na zemi.

 
81%
Hra - Colorgama
Video sa načíta

Máme tu veľmi zábavnú hru, v ktorej budete hľadať danej odtiene u každej farby. Celá hra je časovo obmedzená, ale keď správne kliknete, čas sa vám pridá. Tiež sa obtiažnosť s každým okolo zvyšuje. Čo sa týka pojmov, tak ak to po vás chce The Lightest, tak musíte hľadať najsvetlejší odtieň. Naopak pri The Darkest hľadáte odtieň najtmavšie.

 
80%
Hra - Music Line V1

Super vnímanie, v ktorom budete mať na starosti udržanie modrej čiary pozdĺž cesty, ktorú budujete. Pokúste sa ísť čo najďalej a zbierať čo najviac drahokamov.

 
81%
Hra - Cat and Ghosts
Video sa načíta

Budete pomôcť panke užívať tichý spánok? Každú noc je zrušená viac a viac duchov, že musíte odísť s mačkou, ktorá je skutočne v pohode.

 
81%
Hra - Candy Match Saga
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou skombinovať tie isté sladkosti. Musíte vždy kombinovať najmenej tri rovnaké sladkosti.

 
80%
Hra - Animal Crush
Video sa načíta

V tejto hre sa pokúsite spojiť čo najviac zvierat a získať čo najviac bodov. Pripojte aspoň dve identické zvieratá, ale snažte sa ich čo najviac spojiť. Máte tiež obmedzený čas.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
79%
Hra - Jelly Madness 2
Video sa načíta

Zahrajte si parádny postřehovka, v ktorej budete spájať farebné želé. V každom kole budete mať určitý počet nejakého želé, ktoré musíte spojiť. Tiež môžete využívať rôznych bonusov.

 
80%
Hra - Emmas lost toys
Video sa načíta

Emma stratila svoje hračky a nemôže ich nájsť. Pomôžete ju? Hračky sú všade po meste a vy budete prechádzať jednotlivé lokácie a hľadať ich. Skúste nájsť všetky stratené hračky.

 
80%
Hra - Ellie Love Trouble
Video sa načíta

Chlapec v tejto hre bude flirtovať s inou dievčinou, Ellie, ktorá rada flirtuje so zadanými chlapcov. Musíte si dávať pozor, aby ho priateľka nevidela.

 
81%
Hra - Princesses Housewives Contest
Video sa načíta

Máme tu súťaž manželiek! Súperiť proti sebe budú tri krásne slečny, ktorá z nich vyhrá? Prvá úloha je pochytať čo najviac jedla. Podľa toho, aký druh jedla pochytáte najviac, budú slečny umiestnené. Následne na vás čaká upratovanie miestnosti. S každou slečnou sa ho musíte snažiť upratať čo najrýchlejšie. Na konci budete súťažiť v tom, ktorá slečna má väčší cit pre štýl.

 
80%
Hra - Jelly Escape
Video sa načíta

Pomôžte žltému slizu dostať sa do cieľa. Tiež sa musíte snažiť pozbierať v každom kole čo najviac hviezdičiek. Veľký pozor si musíte dávať na ostré prekážky, ktoré vás môžu zabiť.

 
79%
Hra - Jewel Journey
Video sa načíta

Podarí sa vám v každom kole nazbierať všetky hviezdičky? V každom kole máte však obmedzený počet ťahov. Pre získanie bodov musíte spojiť minimálne tri rovnaké drahokamy. Ak ich spojíte viac, získate väčšie množstvo bodov a tiež bonusový drahokam.

 
80%
Hra - Trick Hoops: Puzzle Edition
Video sa načíta

Zahrajte si super basketbalovú hru, v ktorej budete mať obmedzený počet pokusov na to, aby ste trafili kôš. Pritom musíte zobrať aj všetky hviezdičky.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)