Hry pre 2

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - Fireboy and Watergirl: New Adventures
Video sa načíta

Zahrajte si ďalšie super diel hry z veľkej série! Opäť budete ovládať panáčikov Oheň a Vodu. Hra je opäť pre dvoch hráčov, ktorí musia spolupracovať, aby sa dostali do cieľa. Voda má modrú farbu a môže sa pohybovať všade, kde sa táto farba objavuje. Tiež môže zbierať modré drahokamy. Oheň je zase červený, zbiera červené drahokamy a pohybuje sa všade, kde sa červená objavuje.

 
79%
Hra - PlainChess
Video sa načíta

Máme tu super šach, ktoré si môžete zahrať s kamoškou na jednom PC alebo aj online. Ak budete chcieť hrať online, musíte založiť miestnosť za biele figúrky. Zvolené meno miestnosti potom pošlite druhému hráčovi a ten sa prihlási za čierne figúrky. Offline hru môžete hrať na jednom počítači.

 
73%
Hra - RB2
Video sa načíta

Zvládnete správne otočiť táto gule tak, aby ste ich poslali na správne miesto? Čierna na čiernu, červená na červenú. Takže stačí mať veľkú rýchlosť a presnosť.

 
74%
Hra - 5-Dice
Video sa načíta

Kocky, v ktorých sa snažíte nahádzať čo najviac bodov. Môžete ich hrať s viacerými hráčmi online. V každom kole môžete miešať kocky trikrát. Počas toho sa snažíte dosiahnuť najlepšie kombinácia. Za každú kombináciu však dostanete body iba raz.

 
67%
Hra - Bad Ice-Cream 3
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre bude, aby ste so svojim panáčikom pozbierali všetko ovocie, ktoré sa vám v hre zobrazí. Počas zberu sa budete musieť vyhnúť nepriateľom, ktorý sa vás budu snažiť zneškodniť. Aby ste sa pred nimi ubránili môžete ničiť, ale aj vytvárať kocky.

 
80%
Hra - Equestria Girls Fashion Contest
Video sa načíta

Myslíš si, že máš vkus? Over si to touto hrou a zahraj si ju so svojou kamarátkou. Každá z vás si vyberie postavu, ktorú musíte obliecť. Po výbere oblečenia sa dozviete, ktorá z vás je lepšia.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

79%
Hra - Fashion Runway Quest
Video sa načíta

Overte si či máte dobrý postreh a dokážte to v tejto hre, ktorá je určená pre dve hráčky. Na začiatku hry sa vám modelka ukáže v outfite, ktorý musíte za 10 sekúnd okopírovať najlepšie ako viete. Po výbere získate body a tak isto aj vás súper. kto z vás vyhrá?

 
72%
Hra - Wendigo Brothers
Video sa načíta

Pomôžte dvom bratom, aby sa dostali do domčeku. Aby sa im to podarilo musíte navzájom spolupracovať a vyhýbať sa zlým tučniakom. Podarí sa vám ich dopraviť do bezpečia?

 
77%
Hra - Kitty Princess
Video sa načíta

Prežite dobrodružstvo spoločne s dvoma mačkami, ktoré sú originálne nie len výzorom, ale aj schopnosťami. Podarí sa vám ich dopraviť do cieľa, čo najrýchlejšie a bez menších problémov?

 
73%
Hra - Minerics
Video sa načíta

Dvaja horníci uviazli v podzemných chodbách, spoločne musia nájsť cestu von. Využite ich spoluprácu a nezabudnite zobrať drahé kamene. Podarí sa vám im pomôcť?

 
67%
Hra - Dwoje
Video sa načíta

V tejto hre budete mať za úlohu pohltiť všetky bunky. Tieto bunky patria nebezpečnému vírusu, ktorý treba zničiť. Hru môžu hrať dvaja hráči na jednom PC.

 
76%
Hra - The Pyramid Maze
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto logickej skákačke bude dostať dvoch hrdinov cez levely plné prekážok a pritom pozbierať všetky vzácne diamanty, ktoré sa po ceste nachádzajú. V každom kole na vás čaká množstvo prekážok, ktoré je možné prekonať len spoluprácou medzi hrdinami.

 
78%
Hra - Elsa Field Loss Weight
Video sa načíta

V tejto logickej skákačke sa s Olafom a princeznou Elzou vydáte na dlhú výpravu, ktorej cieľom je pomôcť Elze schudnúť. V ceste vám budú stáť rozličné nástrahy, ktoré je možné prekonať len tak, že si obaja hrdinovi budú navzájom pomáhať. Nezabudnite po ceste vyzbierať všetky nápoje.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)