Plošinovky

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
100%
Hra - Fireboy and Watergirl ep. 2
Video sa načíta

Ohnivý chlapec a vodné dievča sa predstavujú v druhej epizóde hry Fireboy and Watergirl, ktorá nesie podtitul The Light Temple . Dostaneš pred seba celý rad úrovní, v ktorých sa pokúsiš prísť na logické riešenie problému. Dievčatkom pohybuješ klávesami A, W a D, zatiaľ čo chlapec sa pohybuje smerovými šípkami.

 
75%
Hra - Fireboy and Watergirl ep. 1
Video sa načíta

V nasledujúcej hre Fireboy and Watergirl in Forest Temple máš prvýkrát možnosť stretnúť sa s vodnou dievčaťom a planúcim chlapcom. Dostaneš príležitosť zahrať si celý rad úrovní, v ktorých použiješ logické uvažovanie. Dievča môžeš ovládať klávesmi A, W a D, zatiaľ čo chlapec má k dispozícii jednoduchšie ovládanie pohybu - smerové šípky. Vydaj sa na dobrodružstvo.

 
89%
Hra - Fireboy and Watergirl 5
Video sa načíta

Toto je ďalšia zo série hier s ohnivým chalanom a vodné babou. Tentoraz sa ocitneš v krištáľovom chráme plnom nástrah a samozrejme tiež plnom všakovakých portálov alebo iných mechanizmov. Podarí sa ti dostať až na koniec?

 
73%
Hra - Mario Great Adventure 7
Video sa načíta

Postup do ďalšieho kola v hre Mario Great Adventure 7 je podmienený nazbieraním všetkých mincí, preskákaním nástrah a hlavne aj zničením monštier. Dokážete postúpiť do ďalšieho kola?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
88%
Hra - Fireboy And Watergirl Forest Temple
Video sa načíta

Máme pre teba ďalšiu epizódu hry Fireboy And Watergirl. Tentoraz sa spolu vyberiete do tajného kláštoru v horách, kde spolu budete musieť prejsť celkom 32 levelov plných lávy, diamantov, prekážok a logických hádaniek. Podarí sa vám to?

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

85%
Hra - Fireboy And Watergirl 3 Ice Temple
Video sa načíta

Fireboy and Watergirl 3 Ice Temple je skvelé pokračovanie obľúbenej postrehovej hry, v ktorej je tvojou úlohou dostať ohnivého muža a vodnú ženu cez najrôznejšie levely. A ak by ťa nebavilo hrať samotného, môžeš prizvať jednu kamarátku a zahráte si spolu!

 
86%
Hra - Fun With Squirels
Video sa načíta

Fun with squirels je podarená skákačka, v ktorej musíš pomôcť veveričke skákať cez priepaste. Skočiť môžeš vždy na ďalšiu alebo ob-jedno políčko a musíš si to naplánovať tak, aby veverička nikdy nespadla do priepasti. A na to všetko máš len obmedzený čas.

 
90%
Hra - Lost Pyramid
Video sa načíta

Dnes ti prinášame hru pre dvoch, ktorú si môžeš zahrať so spolužiačkou alebo kamarátkou. V hre Lost Pyramid budete mať za úlohu vyriešiť tajomstvo stratenej pyramídy a pri tom sa stretnúť s protivníkmi, ktorí vám v tom všetkom chcú zabrániť.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)