Športové

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

82%
Hra - Pet Sports
Video sa načíta

Vyberte si zvieratko, s ktorým sa budete zúčastňovať veľkého športového súboja. Čakajú na vás celkovo tri disciplíny, plávanie, preteky v autách a zoskakování z poschodí. V každej disciplíne získavate úrovne. Čím vyššia úroveň máte, tým väčšia je šanca, že vyhráte preteky.

 
80%
Hra - Trick Hoops: Puzzle Edition
Video sa načíta

Zahrajte si super basketbalovú hru, v ktorej budete mať obmedzený počet pokusov na to, aby ste trafili kôš. Pritom musíte zobrať aj všetky hviezdičky.

 
76%
Hra - Blast Biliards
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Super hra na skóre, v ktorej musíte dostať gule do jamiek skôr, než im dôjde čas. Čas sú tiež vaše body. Čím viac času vám pri každej gule zostane, tým viac dostanete bodov.

 
74%
Hra - Rio 2016: Swimming Pro
Video sa načíta

Zaplávajte si a vyhrajte zlatú medailu! V tejto hre budete závodne plávať. Vybrať si môžete aj dĺžku pretekov. Za každé miesto na debne získate medailu a peniaze na vylepšenie pretekára.

 
80%
Hra - Eliza And Chloe Football Rivals
Video sa načíta

V tejto hre budete mať za úlohu pomôcť slečnám nájsť lopty pre ich futbalové tímy. Každý lopta je však schovaný. Musíte ich nájsť 5 od každého tímu.

 
80%
Hra - Rio 2016: Vodní pólo
Video sa načíta

Podarí sa vám dostať loptu cez celý bazén a skórovať? Musíte si nahrávať veľmi presne, pretože súper sa vám snažia loptu zobrať. Môžete sa pripojiť do turnaja alebo si len tak zatrénovať.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Rio 2016: Volleyball
Video sa načíta

V tejto pařba si vyskúšate ďalšie letné spot a to je volleyball. Cieľom je dostať loptu za sieť tak, aby ho súper neodrazil späť.

 
80%
Hra - Rio 2016: Běhání
Video sa načíta

Porazte všetkých svojich súperov v prekážkovom behu a zabehne najlepší čas! Môžete si tiež len zatrénovať, pretože tréning vás nepripraví o energiu. Tiež sa môžete zapojiť do turnajov a duelov.

 
80%
Hra - Rio 2016: Rugby
Video sa načíta

Podarí sa vám dať čo najviac bodov? Musíte bežať po ihrisku a trafiť každú bránu. Pozor si však musíte dávať na hráčov, ktorí sa vás snažia zraziť k zemi. Určite si hru prvýkrát natrénujte.

 
80%
Hra - Rio 2016: Basketball
Video sa načíta

Ako ďalšie letné olympijskú hru si môžete zahrať basket. Budete hádzať na kôš a snažiť sa premeniť čo najviac šancí. Pozor si musíte dať na brániaceho hráča. Skúste si hru prvýkrát natrénovať a následne sa môžete zapojiť do turnaja či duelu.

 
80%
Hra - Rio 2016: Boxing
Video sa načíta

Jednou z ďalších letných hier je aj box. Než sa pustíte do duelov alebo turnajov, tak s určite vyskúšajte tréning. Neprídete o žiadnu energiu.

 
80%
Hra - Rio 2016: Potápění
Video sa načíta

Na letnej olympiáde narazíte aj na akrobatické skákanie do vody! Z najvyššieho mostíka sa musíte vždy poriadne odraziť a vo vzduchu predviesť tie najlepšie kombinácie. Následne sa snažte perfektne dopadnúť do vody.

 
80%
Hra - Rio 2016: Hod oštěpem
Video sa načíta

Máme to parádny hru, kde si vyskúšate hod oštepom. Celkom máte tri pokusy. Tiež si môžete vytvoriť profil a zúčastniť sa aj iných letných hier v sérii Rio 2016.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)