Zimné športy

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Bratz Ice Champions
Video sa načíta

Ďalšie on-line hra pre dievčatá s úžasnými bábikami Bratz je tu. Vyber si jednu z pesničiek, čo majú na CD a pokračuj. Tieto bábiky sú veľmi nadané na všetko. Jedna z nich vie skvele jazdiť na korčuliach, len si láme hlavu so zostavou, vyber najlepšiu kombináciu, ktorú má zájsť a sleduj, ako ju ostatní ohodnotia. Snáď to vytiahneš až na celkových 30bodů.

 
65%
Hra - Pimp my Sleigh
Video sa načíta

Vianočné sviatky sa blížia a sane Santa Clausa sa už čoskoro dostanú späť na oblohu. Práve teraz je teda vhodný čas vylepšiť vzhľad sánok. Môžete vyberať z veľkého množstva rôznych komponentov, ktoré upravujte podľa svojho vkusu. Až budete hotoví, môžete si obrázok sánok uložiť do svojho počítača vo formáte jpeg.

 
82%
Hra - Snowboard Rush
Video sa načíta

Prejdite sa na snehu so snowboardom. Stlačte a držte smerové šípky hore a dole, aby ste ovládali rýchlosť. Medzerníkom preskakujete prekážky na trati. Cestou môžete robiť rôzne kúsky. Nezabudnite tiež zbierať zlaté mince, za ktoré si môžete kupovať nové predmety. Vyhýbajte sa snehovým guliam a cencúľom.

 
72%
Hra - Snowboarding Supreme 2
Video sa načíta

Dávno preč sú doby, kedy sa na snehu jazdilo len na lyžiach. Dnes hrajú prím snowboardy a na jednom si môžeš vyskúšať jazdu aj tie v hre Snowboarding Supreme 2. Najprv si zvolíš svojho hlavné hrdinu, pričom každá postava má svoje špecifické vlastnosti, a preto ti môže vyhovovať napríklad iba jeden z charakterov.

 
74%
Hra - Sliding Panda
Video sa načíta

Panda sa vydáva na poriadne dobrodružstvo. Pomôžte jej dostať sa čo najďalej. Panda sa kĺže po jej neznámom prostredí - po snehu. Našťastie má okolo seba záchranný kruh, a preto sa nestratí. Vyhýbajte sa prekážkam, aby ste neskončili na nosa. Ako ďaleko sa dokážete prepracovať, bez toho aby ste sa prevrhli?

 
74%
Hra - Barbie goes Ice Skating
Video sa načíta

Obľúbená bábika Barbie je nielen krásna, ale aj športovo nadaná. Tentoraz sa rozhodla, že si zájde zakorčuľovať. Aj pri športe jej to ale samozrejme musí náležite pristane a tak na Vás čaká milý úlohu vybrať ro ňu niektorý z krásnych krasokorčuliarskych tričiek, pančúch a korčúľ. Nezabudnite ani na typický účes, aby bola naozaj hviezdou klziska.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

80%
Hra - Downhill Snowboard
Video sa načíta

Podarí sa Vám zísť všetky hory v tejto športovej hre? Jazdiť tu budete na doske a vždy si budete môcť vybrať, akú horu chcete zísť. Na doske môžete skúšať triky a hlavne nesmiete spadnúť.

 
90%
Hra - I Stunt 2
Video sa načíta

Máte radi hory? Máte radi snowboarding? Áno? Tak toto je hra priamo pre vás! Vžite sa do role šialeného snowboarďáka, ktorý sa ničoho nebojí. Túlajte krásnymi horami, robte úžasné triky na zemi aj vo vzduchu. Od tejto hry sa nedá len tak rýchlo odísť. Keď prepnete na anglickú klávesnicu (alt + shift tak sa vám prehodí Z s Y, čo bude oveľa pohodlnejšie). Tak na čo ešte čakáte? Ukážte čo vo vás je.

 
70%
Hra - Niwit Slide
Video sa načíta

V hre Niwit Slide budete jazdiť po svahoch, ktoré sú plné nástrah. Nájdete tu aj veľa zábavy. Napríklad zelené šípky Vám pomôžu so zrýchlením. Naopak červeným sa vyhnite, pretože hráča spomaľujú. Je nutné, aby ste pred skokom boli dostatočne rozbehnutí, inak roklinu nepreskočíme.

 
70%
Hra - Penguin skate 2
Video sa načíta

Zahrajte si aj vy túto športovú hru s milým tučniakom, ktorý rád jazdí na snowboarde. Vašou hlavnou úlohou je s tučniakom nespadnúť a cestou zozbierať veľké množstvo lízaniek.

 
86%
Hra - Pet Sledding
Video sa načíta

Zahrajte si hru Pet sledding, kde bude vašou úlohou zbierať darčeky a vyhýbať sa kameňom. Predtým si môžete zvoliť či chcete hrať sám alebo s kamarátom. Vybrať si môžete aj svojho jazdca. Príjemnú zábavu.

 
70%
Hra - Dora Ski Jump
Video sa načíta

Ďalšie dobrodružstvo s Dorou zažijete na zimnej dovolenke, kam sa Dora vydala lyžovať. Na veľmi náročných zjazdovkách potrebuje Vašu pomoc. Je nutné, aby ste jej pomohli s rovnováhou, pretože inak Dora spadne a dané kolo si zopakujete.

 
75%
Hra - Putins Olympic Game
Video sa načíta

Veľa zábavy si užijete v hre Putins Olympic Game. Netradičná zimná olympiáda, kde ide o tak trochu iné krasokorčuľovanie. Cieľom je chytať padajúce predmety. Niektoré z nich sú pre Vás nebezpečné, tým sa vyhnite. Čím viac predmetov v rade chytíte, tým rýchlejšie postupujete do ďalšieho kola.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)