Virtuálne zamestnanie

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

80%
Hra - Ice o Matik
Video sa načíta

V tejto hre budete ovládať stroj na zmrzlinu a plniť tak priania zákazníkov. Každý zákazník má iné chute.

 
80%
Hra - Pizza Party HTML5
Video sa načíta

Tentokrát budete slúžiť zákazníkom, ktorí majú radi skvelú pizzu. Každý zákazník má iný vkus a musíte si pamätať všetky recepty. Čím rýchlejšie pripravíte pizzu, tým viac bodov dostanete.

 
81%
Hra - Burger Time Game
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou slúžiť svojim zákazníkom, ktorí majú skvelú chuť na chuť. S každou dosiahnutou úrovňou budú vyžadovať zložitejšie hamburgery. Čím rýchlejšie a lepšie pripravíte, tým viac bodov dostanete.

 
81%
Hra - Sandwich Baker
Video sa načíta

Skvelá hra, kde máte vlastnú reštauráciu a pripravíte sendviče. Každý zákazník má rád ďalší sendvič, niektoré sú jednoduché a nejaké zložité. Musíte sa uistiť, že sendvič je pripravený a pripravený rýchlo, inak nebudete mať bonus.

 
81%
Hra - Pizza Cafe
Video sa načíta

Ste vlastníkom menšie pizzérie, ale robíte výbornú pizzu to hneď niekoľko druhov! Každá zákazník bude chcieť inú a na vás je, aby ste ju z ingrediencií pripravili. Ak vám ingrediencie dôjdu, musíte ich nakúpiť. V každom kole musíte zarobiť určitú čiastku.

 
81%
Hra - Diner Chef 4
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov vo vlastnej reštaurácii! Každý zákazník má iné chute a každé jedlo budete pripravovať inak. Všetky jedlá nájdete v chladničke a niektorá z nich možno pripraviť tepelnou úpravou a niektoré stačí len ako studená. Každý spokojný zákazník vám zanechá sprepitné.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Sushi Battle
Video sa načíta

Skvelá hra, ktorú môžete hrať aj proti iným hráčom! Vašou úlohou je obsluhovať zákazníkov a pripravovať im lahodné sushi pokrmy. Avšak protihráči majú za úlohu to rovnaké a preto musíte byť oveľa rýchlejší. Za každú vyhranú objednávku získate peniaze. Vyhráva ten hráč, ktorý budete mať najviac peňazí.

 
82%
Hra - Papa's Sushiria
Video sa načíta

Ďalšia parádna papas hra, v ktorej budete mať vlastný sushi reštauráciu. Budete obsluhovať zákazníkov a pripravovať rôzne sushi pokrmy. Tiež môžete svoju reštauráciu vylepšovať.

 
82%
Hra - Emilys Cook and Go
Video sa načíta

V tejto hre budete vašou úlohou pomôcť Emily s jej obchodom na pláži. Predávať budete doplnky, ale hlavne jedlo.

 
75%
Hra - Pet Drive In
Video sa načíta

V tejto hre, budete mať za úlohu obslúžiť zvieratá, ktoré si prišla pre jedlo. Snažte sa im vydať burger skôr, než vám dôjde čas.

 
85%
Hra - Emilys Hopes And Fears
Video sa načíta

Jedno z mnohých obchodných dobrodružstiev slečny Emily je tu. Tentoraz povediete rýchle občerstvenie pri vode. Podávať budete osviežujúce nápoje, ovocie, dobroty alebo rýchle jedlo.

 
84%
Hra - Emilys Home Sweet Home
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru a pomôžte mladej slečne s vedením jej záhradného podniku. Budete obsluhovať prichádzajúce hostí a upratovať po nich riad. Snažte sa zákazníkmi obslúžiť čo najrýchlejšie.

 
85%
Hra - Emilys New Beginning
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru, kde pomáhate Emily s jej novým podnikom. Povediete reštaurácii, kde budete obsluhovať zákazníkov a následne ich kašírovať. Snažte sa ich obsluhovať čo najrýchlejšie.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)