Virtuálne zamestnanie

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

84%
Hra - Ice Queen Wedding
Video sa načíta

V hre Ice Queen Wedding požiada Jack Elsu o ruku. Ale ešte predtým musí všetko poriadne pripraviť. Pomôžeš mu? Budete musieť nachystať šampanské, jahody a výzdobu. Potom pomôžeš Jackovi naladiť Elsu tak, aby povedala áno. Podarí sa ti to?

 
83%
Hra - Angela's High School Reunion
Video sa načíta

V tejto hre sa ocitnete na Angelinom školskom zraze a budete obsluhovať hostí. Hostia majú rôzne priania a vy im musúte vyhovieť, aby sa nenahnevali. Najprv budú hostia trpezliví a dajú vám dostatok času. Neskôr budete musieť zrýchliť, aby návštevníci neodišli domov nahnevaní.

 
76%
Hra - Heavenly Sweet Donuts
Video sa načíta

V tejto hre sa stanete majiteľkou obchodu na buchty. Ako správna cukrárka musíte splniť prianie každej jednotlivej zákazníčke. Ale pozor, aby vám to netrvalo moc dlho. Zákazníčky nemôžu čakať celý deň! Zvládnete splniť všetky priania?

 
84%
Hra - Burger Truck Frenzy USA
Video sa načíta

Hamburgery vždy uspokoja chute vašich zákazníkov. Kľúčová je ale aj rýchlosť obsluhy. Budete musieť rýchlo zhromažďovať suroviny, sledovať recepty hamburgerov a zbierať mince za každú dokončenú objednávku. Šťastní zákazníci vám dávajú viac mincí, ale nešťastní z reštaurácie odchádzajú! Dokážete dokončiť všetkých 30 etáp a stať sa šampiónom?

 
90%
Hra - Café Panic
Video sa načíta

Práca čašníka nieje len taká jednoduchá. V novej hre Café Panic si vyberiete za akú postavu chcete hrať a skúsite si na 40 dní/levelov aké to je. Ponáhľajte sa aby nikto dlho nečakal a zarobte čo najviac peňazí.

 
83%
Hra - Crystal's Sweets Shop
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej budete predávať zákusky vo svojom obchode. Zo začiatku však regály zívajú prázdnotou. Najskôr si musíte vytočiť ingrediencie v automate, z ktorých následne získate zákusok.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
83%
Hra - Happy Dessert
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, v ktorej budete mať vlastný podnik, kde budete hosťom pripravovať lahodné dezerty. Zo začiatku máte len jeden stôl, ale čím viac zlatiek zarobíte, tým viac vylepšení môžete nakúpiť. Dôležití pre vás sú vaši zberači, ktorí zháňajú potrebné suroviny na výrobu dezertov.

 
80%
Hra - Ice o Matik
Video sa načíta

V tejto hre budete ovládať stroj na zmrzlinu a plniť tak priania zákazníkov. Každý zákazník má iné chute.

 
80%
Hra - Pizza Party HTML5
Video sa načíta

Tentokrát budete slúžiť zákazníkom, ktorí majú radi skvelú pizzu. Každý zákazník má iný vkus a musíte si pamätať všetky recepty. Čím rýchlejšie pripravíte pizzu, tým viac bodov dostanete.

 
81%
Hra - Burger Time Game
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou slúžiť svojim zákazníkom, ktorí majú skvelú chuť na chuť. S každou dosiahnutou úrovňou budú vyžadovať zložitejšie hamburgery. Čím rýchlejšie a lepšie pripravíte, tým viac bodov dostanete.

 
81%
Hra - Sandwich Baker
Video sa načíta

Skvelá hra, kde máte vlastnú reštauráciu a pripravíte sendviče. Každý zákazník má rád ďalší sendvič, niektoré sú jednoduché a nejaké zložité. Musíte sa uistiť, že sendvič je pripravený a pripravený rýchlo, inak nebudete mať bonus.

 
81%
Hra - Pizza Cafe
Video sa načíta

Ste vlastníkom menšie pizzérie, ale robíte výbornú pizzu to hneď niekoľko druhov! Každá zákazník bude chcieť inú a na vás je, aby ste ju z ingrediencií pripravili. Ak vám ingrediencie dôjdu, musíte ich nakúpiť. V každom kole musíte zarobiť určitú čiastku.

 
81%
Hra - Diner Chef 4
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov vo vlastnej reštaurácii! Každý zákazník má iné chute a každé jedlo budete pripravovať inak. Všetky jedlá nájdete v chladničke a niektorá z nich možno pripraviť tepelnou úpravou a niektoré stačí len ako studená. Každý spokojný zákazník vám zanechá sprepitné.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)