Virtuálne zamestnanie

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
83%
Hra - Crystal's Sweets Shop
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej budete predávať zákusky vo svojom obchode. Zo začiatku však regály zívajú prázdnotou. Najskôr si musíte vytočiť ingrediencie v automate, z ktorých následne získate zákusok.

 
83%
Hra - Happy Dessert
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, v ktorej budete mať vlastný podnik, kde budete hosťom pripravovať lahodné dezerty. Zo začiatku máte len jeden stôl, ale čím viac zlatiek zarobíte, tým viac vylepšení môžete nakúpiť. Dôležití pre vás sú vaši zberači, ktorí zháňajú potrebné suroviny na výrobu dezertov.

 
80%
Hra - Ice o Matik
Video sa načíta

V tejto hre budete ovládať stroj na zmrzlinu a plniť tak priania zákazníkov. Každý zákazník má iné chute.

 
80%
Hra - Pizza Party HTML5
Video sa načíta

Tentokrát budete slúžiť zákazníkom, ktorí majú radi skvelú pizzu. Každý zákazník má iný vkus a musíte si pamätať všetky recepty. Čím rýchlejšie pripravíte pizzu, tým viac bodov dostanete.

 
81%
Hra - Burger Time Game
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou slúžiť svojim zákazníkom, ktorí majú skvelú chuť na chuť. S každou dosiahnutou úrovňou budú vyžadovať zložitejšie hamburgery. Čím rýchlejšie a lepšie pripravíte, tým viac bodov dostanete.

 
81%
Hra - Sandwich Baker
Video sa načíta

Skvelá hra, kde máte vlastnú reštauráciu a pripravíte sendviče. Každý zákazník má rád ďalší sendvič, niektoré sú jednoduché a nejaké zložité. Musíte sa uistiť, že sendvič je pripravený a pripravený rýchlo, inak nebudete mať bonus.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

81%
Hra - Pizza Cafe
Video sa načíta

Ste vlastníkom menšie pizzérie, ale robíte výbornú pizzu to hneď niekoľko druhov! Každá zákazník bude chcieť inú a na vás je, aby ste ju z ingrediencií pripravili. Ak vám ingrediencie dôjdu, musíte ich nakúpiť. V každom kole musíte zarobiť určitú čiastku.

 
81%
Hra - Diner Chef 4
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov vo vlastnej reštaurácii! Každý zákazník má iné chute a každé jedlo budete pripravovať inak. Všetky jedlá nájdete v chladničke a niektorá z nich možno pripraviť tepelnou úpravou a niektoré stačí len ako studená. Každý spokojný zákazník vám zanechá sprepitné.

 
82%
Hra - Sushi Battle
Video sa načíta

Skvelá hra, ktorú môžete hrať aj proti iným hráčom! Vašou úlohou je obsluhovať zákazníkov a pripravovať im lahodné sushi pokrmy. Avšak protihráči majú za úlohu to rovnaké a preto musíte byť oveľa rýchlejší. Za každú vyhranú objednávku získate peniaze. Vyhráva ten hráč, ktorý budete mať najviac peňazí.

 
82%
Hra - Papa's Sushiria
Video sa načíta

Ďalšia parádna papas hra, v ktorej budete mať vlastný sushi reštauráciu. Budete obsluhovať zákazníkov a pripravovať rôzne sushi pokrmy. Tiež môžete svoju reštauráciu vylepšovať.

 
82%
Hra - Emilys Cook and Go
Video sa načíta

V tejto hre budete vašou úlohou pomôcť Emily s jej obchodom na pláži. Predávať budete doplnky, ale hlavne jedlo.

 
75%
Hra - Pet Drive In
Video sa načíta

V tejto hre, budete mať za úlohu obslúžiť zvieratá, ktoré si prišla pre jedlo. Snažte sa im vydať burger skôr, než vám dôjde čas.

 
85%
Hra - Emilys Hopes And Fears
Video sa načíta

Jedno z mnohých obchodných dobrodružstiev slečny Emily je tu. Tentoraz povediete rýchle občerstvenie pri vode. Podávať budete osviežujúce nápoje, ovocie, dobroty alebo rýchle jedlo.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)