Psy

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
65%
Hra - Dog Game
Video sa načíta

Pomôžte psovi, aby našiel všetky kosti, ktoré si schoval na záhrade. Ak uvidíte, že psovi bliká ňufák na červeno je zrejmé, že kosť je pod vami a preto musíte hrabať. Ak ju nájdete, pusťte sa do ďaľšieho hľadania.

 
65%
Hra - Paws Differences
Video sa načíta

Pred sebou budete mať dva obrázky, ktoré budú takmer na chlp totožné. Vašou úlohou je, aby ste tieto rozdiely našli. Podarí sa vám to?

 
79%
Hra - Baby Barbie School Morning
Video sa načíta

Postarajte sa o malú Barbie pred odjazdom do školy a pomôžte jej so všetkymi úlohami, ktoré ju čakajú. Pripravte jej chutné raňajky, postarajte sa o jeho psíka a pomôžte jej s výberom oblečenia. Splňte všetky úlohy!

 
68%
Hra - Pet Top Model Show
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou prvoradou úlohou, aby ste obliekli svojho psíka ako je to ukázané na obrázku. Musíte byť rýchly, aby ste to stihli na čas. Dokážete to?

 
69%
Hra - Cats And Dogs Grooming Salon
Video sa načíta

Pomôžte týmto zvieratám upratať neporiadok a potom sa o ne dobre postarať. Najprv si musíte vybrať jedno zo 4 zvierat, o ktoré sa budete starať.

 
79%
Hra - Princess Puppy Grooming
Video sa načíta

Postarajte sa o malého psíka, ktorý je špinavý a zanedbaný a naučte novú majiteľku, ako by sa o neho mala správne postarať, aby bol šťastný a zdravý.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

68%
Hra - Pet House Story
Video sa načíta

Pes, mačka a zajačik prišli o svoj domček kvôli tornádu a preto nemajú kde bývať. Pomôž im s výstavbou nového, aby boli opäť šťastní a šla im práca od ruky. Najskôr musíte vybrať zakúpiť suroviny, vyčistiť záhradu a nakoniec sa pustiť do stavby. Príjemnú zábavu.

 
70%
Hra - Pet Shop Puppy And Kitty
Video sa načíta

Dokážete čo najrýchlejšie obslúžiť zákazníkov? Presuňte psa alebo mačku na stoličku, upravte ich a potom vráťte majiteľovi.

 
77%
Hra - Dogs in Space
Video sa načíta

Dokážete si poradiť s mnohými hádankami v hre, kde je potrebné dostať dva psy z vesmírnej stanice. Títo si musia poradiť sami a zvládnuť všetko s vlastnou pomocou. Veľakrát sa bude hodiť aj štekanie.

 
74%
Hra - Cinderella Palace Pets
Video sa načíta

Popelka našla v království malé štěňátko a proto se rozhodla, že si ho ponechá. Ale aby se v království mohl zdržovat musíte ho očistit a ošetřit. Dokážete to?

 
70%
Hra - Elsa Queen Doctor Puppy
Video sa načíta

Elsa si adoptovala malého psíka z útulku, ktorý bol na pokraji smrti. Jej úlohou je ho zachrániť, okúpať a obliecť do pekných šiat. Pomôžete jej?

 
68%
Hra - Paw Doctor
Video sa načíta

Zachráňte malé šteniatko, ktoré sa zranilo a nutne potrebuje vašu pomoc.

 
50%
Hra - Snow White's Puppy Care
Video sa načíta

Snehulienka by si chcela osvojiť tohto psíka, avšak predtým než si ho vezme do svojho kráľovstva musíte ho očistiť a ošetriť. Pomôžete mu?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)