Torty

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
76%
Hra - Cooking Super Girls
Video sa načíta

Cooking Super Girls je ako obliekacia hra tak aj hra na varenie a tak je to dvojnásobná zábava. Predtým, než pripravíte báječné tortičky a muffiny, musíte dať kuchárke perfektný vzhľad. S novým oblečením potom môže pripravovať recepty krok za krokom.

 
78%
Hra - Wedding Cake Factory
Video sa načíta

Postarajte sa o všetkých zákazníkov, ktorí chcú svoju originálnu tortu. Aby ste ich stihli obslúžiť, musíte byť rýchli a precízny. Zvládnete každý deň zarobiť dostatok peňazí na to, aby vaša predajňa neskrachovala?

 
88%
Hra - Anna Easter Bunny Cake
Video sa načíta

Anna chce celú rodinu prekvapiť veľkonočným zajačikom. Pomôžte jej s pečením a a jeho výzdobou, aby zaujal každého. Bude sa im páčiť?

 
76%
Hra - Princess Cake Maker
Video sa načíta

Upečte si tortu a ozdobte ju figúrkami princezien. Ale všetko postupne, najskôr si urobíte cesto, ktoré upečiete a až potom si ho môžete ozdobiť. Príjemnú zábavu.

 
70%
Hra - Baby Ariel Cheesecake Factory
Video sa načíta

Pomôžte mladej Ariel, aby prekvapila sovu rodinu chutným jahodovým cheesecakom . Pomôžte jej pri nákupu a samotnom pečení, aby sa jej výsledok podaril.

 
68%
Hra - Princess Castle Cake 4
Video sa načíta

Upravte túto peknú narodeninovú tortu! Bude v tvare krásneho rozprávkového hradu. Tak sa poriadne snažte.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

79%
Hra - Cheesecake Pops
Video sa načíta

Pomôžte mladej neskúsenej kuchárke, aby dokázala upiecť chutný cheesecake. Aby ste ho mohli upiecť musíte si ingrediencie zakúpiť a následne potom koláč upiecť. Podarí sa vám?

 
76%
Hra - Belle and Ariel Cooking Wedding Cake for Jasmine
Video sa načíta

V tejto hre budete mať za úlohu pomôcť dvom kamarátkam vytvoriť tú najlepšiu svatobnú tortu. Na začiatku si môžete vybrať tvar torty a následne polevy rozličných farieb, sviečky či ďalšie ozdoby. Pritom je najdôležitejšie, aby ste s výsledkom boli sami spokojný.

 
65%
Hra - Love Chocolate Cake
Video sa načíta

Ozdobte tento nezaujímavé koláč a ozdobte ho peknými sviečkami a rôznymi dekoráciami, ktoré máte k dispozícii.

 
69%
Hra - Strawberry Cake
Video sa načíta

Dokážete si urobiť túto jahodovú tortu? Robte všetko podľa receptu a nič nemôžete pokaziť.

 
62%
Hra - How To Make Coconut Cake
Video sa načíta

Zvládnete urobiť túto peknú tortu? Bude iba stačiť, keď budete dodržiavať postup.

 
56%
Hra - Super Barbie Birthday Cake
Video sa načíta

Barbie bude mať narodeniny a preto by bolo vhodné, aby dostala narodeninovú tortu. Pomôžte jej s výzdobou a dekoráciou, aby z nej bola nadšená.

 
65%
Hra - Cooking Frenzy Panda Cake
Video sa načíta

Kto má rád sladké, tak nech si skúsi túto hru, kde budete piecť tortu v tvare pandy.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)