Scooby Doo

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
72%
Hra - Velma Vision
Video sa načíta

V tejto hre si precvičíte vašu pamäť, najprv si musíte zapamätať zločinca a potom ho popísať polícii. Dokážete ho nakoniec správne identifikovať?

 
78%
Hra - Scooby-Doo! Fast & Fury
Video sa načíta

Pomôžte Scoobymu alebo Shagymu zvíťaziť nad tým druhým. vašou úlohou je riadiť lietadlo a zbierať všetky predmety, čo potrebujete. Podarí sa vám vyhrať?

 
73%
Hra - Scooby Doo Beach BMX
Video sa načíta

Skvelú zábavu a mnoho ďalšieho vrátane adrenalínu si užijete v tejto hre. Scooby bude pod Vaším vedením lietať vzduchom a vykonávať zaujímavé triky, za ktoré bude tiež bodovo ohodnotený. Strata rovnováhy rovná sa pád a koniec.

 
55%
Hra - Run Run Scooby
Video sa načíta

Scooby musí prekonať túto dráhu, ktorá má množstvo prekážok. Pomôžte mu s tým a pozbierajte zároveň hamburgery, aby mal Sbooby silu. Podarí sa vám nahrať najviac bodov zo všetkých?

 
81%
Hra - Scooby-Doo! Dinner
Video sa načíta

Scooby si otvoril novú reštauráciu, z ktorej chce urobiť tú najlepšiu zo všetkých. Avšak aby sa mu to podarilo, potrebuje vašu pomoc s obsluhou zákazníkov, podávaní jedál a s usádzaním hosťov. Každý deň musíte zarobiť určitý počet peňazí, zo zvyšných si môžete do reštaurácie zakúpiť niečo nové.

 
70%
Hra - Defend Your Berry Bones
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Ďalšia skvelá hra, kde budete potrebovať postreh! Vašou úlohou bude chrániť cereálie pred nájazdmi duchov. Tí sa vám ich snažia ukradnúť. Stačí, keď budete klikať na duchov a zbierať ukradnuté cereálie.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

81%
Hra - Scoobyho dobrodružstvá 8
Video sa načíta

Skúste si zahrať túto podarenú adventúru s týmito dvoma borcami Scoobym a Shaggym. Musíte preskúmať morské dno a nájsť tajnú chodbu do tajomného chrámu. Zvládnete vyriešiť jeho tajomstvo a bezpečne doraziť domov?

 
65%
Hra - Scooby Shadow Race
Video sa načíta

Fanúšikov jazdy na bicykli poteší hra Scooby Shadow Race. Hráte za Scoobyho a cieľ je jednoduchý. Musíte poraziť svoj ​​vlastný tieň. Vďaka zrýchleniu sa Vám to určite podarí. Ak sa to predsa len nepodarí, musíte jazdu opakovať a do ďalšieho kola nepostúpite.

 
87%
Hra - Scoobyho dobrodružství 4
Video sa načíta

Zahrajte si túto zábavnú adventúru v hlavnej úlohe s vašimi obľúbenými hrdinami Shaggym a Scoobym! Títo známi žrúti chilli sa rozhodli navštíviť posvätný mayský chrám, v ktorom sa vraj podľa legendy má nachádzať najostrejšie čili na svete. Možno to sú strachopudi, ale čo by neurobili pre poriadnu baštu. Pomôžte im dostať sa cez rôzne pasce až k posvätnému chilli!

 
69%
Hra - Scooby Doo Monster Food
Video sa načíta

Scooby Doo je snáď najväčší bojko pod slnkom. A keďže sa mu strašidelné situácie rozhodne nevybýbají, môžete sa tešiť na ďalšiu dávku zábavy. Pomôžte mlátiť príšerky za pomoci jedla! Aby ste jedlo hodili, musíte zamerať hlavu monštrá, ktorú chcete trafiť, a kliknúť. Ak sa trafíte do stredu hlavy, získate viac bodov.

 
71%
Hra - Scoobyho dobrodružství 7
Video sa načíta

V hre Scoobyho dobrodružstvá 7 si zahráte za seriálovú postavu Scooby Doo. Musíte najprv utiecť strašnému duchovi na gondole. V ceste však stojí veľa kameňov a výčnelkov z vody. Počas jazdy môžete zbierať tiež veci, ktoré Vám opravujú loď a tiež zvyšujú rýchlosť. Dokážete utiecť za ďalšími úlohami?

 
73%
Hra - Scooby Perfect Teeth
Video sa načíta

Hra Scooby Perfect Teeth umožňuje hráčovi, aby si vyskúšal, aké je to stať sa zubárom. Vaším cieľom je ošetriť chrup známej seriálovej postavičke. Najprv je potrebné opraviť a vyčistiť zuby. Následne sa môžete uchýliť k vytrhnutiu zlých zubov. Posledným krokom je vylepšenie úsmevu. Môžete zuby nafarbiť a tiež ozdobiť.

 
78%
Hra - Scooby Doo Shag a Snack
Video sa načíta

V tejto podarené hre hrajte za Shaggyho a ste držaní v žalári. Oproti vám je váš kamarát Scooby priviazaný na stoličke. Vy máte zakaždým za úlohu trafiť sa do jeho tlamy pár kusy jedla, aby nabral silu a roztrhol laná, keď sa vám toto podarí, tak postupujete do ďalšieho levelu. Hra je obmedzená časom ie kusy jedla. Zvládnete sa dostať z toho žalára?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)