Strašidelné

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

70%
Hra - Troll Tale
Video sa načíta

Pomôžte malému Trollovi, aby prekonal svoju strašidelnú adventúru. K tomu potrebuje rôzne predmety, ktoré musíte hľadať a selský rozum, ako ich použiť. Dokážete to?

 
70%
Hra - Eyes The Horror Game
Video sa načíta

Vzbudíte sa v strašidelnom dome, bez možnosti pomoci jedinou vašou činnosťou je zber cenných vecí. Ale oplatí sa to? Alebo to bude hra o život?

 
91%
Hra - Jacko in Hell 2
Video sa načíta

Pomôžte Jackovi dostať sa do najtemnejšieho sveta, ktorým je preklo. Počas jeho výpravy mu bude stáť po boku jeho vrana, ktorá mu bude pomáhať s prekážkami, ktoré by Jacko sám nezvládol. Pridáš sa k nim pomôžeš im ?

 
67%
Hra - Arachnia
Video sa načíta

Ak máš strach z pavúkov, túto hru ani neskúšaj. Hlavný hrdina je zavretý v jaskyni, do ktorej neustále lezú ďalšie a ďalšie pavúky. Sú všade okolo neho a on ich musí zabíjať kliknutím myši. Občas z pavúka vypadne nejaký bonus, ktorý pridá zdravie, rozsvieti svetlo alebo napríklad granát.

 
78%
Hra - Deeper Sleep
Video sa načíta

Hra Deeper Sleep vás zavedie do podivuhodného príbehu hlavného hrdinu, ktorému sa snívajú strašidelné sny. Zbierajte predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí, použite ich v pravý čas a pomôžte mu tak túto záhadu vyriešiť.

 
77%
Hra - Haunted the Trapped House
Video sa načíta

Haunted je hrou veľmi desivou. Hororový príbeh sa odohráva v starom zamknutom dome, z ktorého sa nedá dostať von inak, než prejdením celej adventúry a uhádnutím správnych riešení. Myslíš si, že zvládneš utiecť? Keď si nebudeš vedieť rady s angličtinou, slovník pod hrou ti pomôže.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
63%
Hra - Slender Micro
Video sa načíta

Ak sa u hier rada bojíš, vyskúšaj si túto. S hlavným hrdinom sa vydáš do temného a nebezpečného lesa, kde na teba môže niečo číhať na každom rohu. Potrebuješ totiž nájsť päť strán akéhosi dokumentu. Pozorne sa rozhliadni, pretože v lese určite nie si sama!

 
53%
Hra - Bewitched Doll - horrible house
Video sa načíta

Čarodejnice a čarodejníci sú obľúbenými bytostmmi všetkých detí. Stretnite sa s nimi v tejto hre a užite si nejakú tú zábavu. Zobrazí sa Vám na ploche nejaká miestnosť, v ktorej bude veľa vecí. V dolnej časti budete mať napísané veci, ktoré musíte v neporiadku nájsť. Slová budú napísané anglicky, takže ak nebudete vedieť, opýtajte sa dospelých. Snažte si slovíčka zapamätať, budú sa Vám hodiť. Akonáhle predmet nájdete, kliknite na neho a on zmizne. Snažte sa všetko nájsť čo najrýchlejšie.

 
72%
Hra - Haunted House - Strašidelný dům
Video sa načíta

Vyber si kostým. Nachádzaš sa v pasci vnútri strašidelného domu a musíš si nájsť nejakú cestu von. Použi smerové šípky k pohybu a medzerníkom zbieraj predmety a tiež otvárajte dvere. Narážanie do predmetov má za následok stratu energie. Zvyšuje energiu pojedaním sladkých cukríkov. V menu My Stuff zistíš, koľko dielov už máš nájdených.

 
69%
Hra - Evil Monster Mansion
Video sa načíta

Vydajme sa spoločne navštíviť veľký dom, v ktorom žijú zlé príšery. Dievča, ktoré sa stane hlavnou hrdinkou nasledujúce hry, je naozaj odvážna a chystá sa do strašidelného domu na návštevu. Pomôž jej vybrať vhodné oblečenie a módne doplnky, s ktorými zaujme i temné sily. Úprava vzhľadu záleží len na tebe!

 
81%
Hra - Sequester
Video sa načíta

Je daždivá noc. Vy sa prebúdzate v úlohe malého bojazlivého chlapčeka, ktorý má zachrániť svojho súrodenca. Avšak je tu jeden háčik - pravdepodobne sa jedná o sen. Jediná jeho nádej je tajomný hlások jeho súrodenca, ktorý oznamuje, že bol unesený a či ho malý chlapec príde zachrániť. Podarí sa Vám to?

 
86%
Hra - Scooby Doo and the Creepy Castle
Video sa načíta

Scooby Doo a jeho najlepší kamarát sa vydávajú na ďalšie bláznivé dobrodružstvo. Dvojica kamarátov si myslia, že zvyšok party bol uväznený v strašidelnom hrade. Scooby dostal za úlohu ísť na prieskum. Dokážete počas troch pokusov nájsť zvyšok party? Udržujte si duchmi čo najďalej od tela. Scooby čuchá, ale duchovia ho vždy vystraší.

 
78%
Hra - Ghostscape
Video sa načíta

Hra nie je vhodná pre deti, pretože Ghostscape obsahuje desivé okamihy a scény pre dospelých. Ak sa nebojíte a spĺňate podmienky hry, pustite sa do strašidelného domu. Hra vám bude počítať uplynulý čas. Cestou zbierajte užitočné predmety. Dokážete si prejsť celým strašidelným domom a vyriešite záhadu?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)