Tučniaci

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
72%
Hra - Funny Volleyball
Video sa načíta

Pokúste sa vo volejbalovom zápase poraziť svojho protivníka. Najprv budete hrať za tučniaka, neskôr si užijete zábavu aj s inými postavami. Kto sa stane najlepšou hráčkou?

 
68%
Hra - Pet Stars: Baby Penguin
Video sa načíta

Postarajte sa o tohto zraneného tučniaka, ktorý potrebuje vašu pomoc. Akonáhle ho ošetríte, tak ho budete kúpať a obliekať.

 
72%
Hra - Big Hero 6 Fly Adventure
Video sa načíta

Dokážeš dostať letiaceho Baymaxe skrz všetky nebezpečné levely, aby sa zároveň vyhol všetkým možným prekážkam? Ak budeš dostatočne rýchla a všímavá, určite túto hru zvládneš bez problémov.

 
75%
Hra - Penguin Care
Video sa načíta

Kto z vás sa dokáže postarať o tohto krásneho tučniaka? Musíte ho pekne nakŕmiť a starať sa o neho.

 
91%
Hra - Farm Frenzy 3 Ice Age
Video sa načíta

Opäť ďalší vydarený diel tejto úspešnej strategickej hry! Tentoraz sa budete starať o farmu na Antarktíde plnú tučniakov a samozrejme aj ďalšieho nebezpečenstva, ktorá táto drsná zem skrýva. Cieľom je ako vždy poriadny zisk a výroba produktov. Samozrejme sa môžete tiež tešiť aj na množstvo vylepšení. Hlavne nezabudnite kupovať tučniakom jedlo zo studne!

 
81%
Hra - Hungry Penguin
Video sa načíta

Penguinova najlepšie pochúťka je zmrzlina a preto ju chce všetku pozbierať. Pomôžte mu so zberom a vyhýbajte sa prekážkam, ktoré vám stoja v ceste.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

73%
Hra - Penguin Cubes
Video sa načíta

Postreh, ale tiež trocha myslenia sa skrýva za úspechom v hre Penguin Cubes. Musíte pomôcť tučniakovi skladať ľadové bloky. Ak zložíte vždy minimálne tri rovnaké bloky vedľa seba, dôjde k ich odobratiu. Prázdna herná plocha je vstupenkou do ďalšieho kola.

 
72%
Hra - Santa Snow Ride
Video sa načíta

Pretekanie na snehu medzi tučniakom a Santom je o to zaujímavejšie, že musíte ešte zbierať darčeky. Ten kto ich nazbiera viac, bude mať rýchlejšie doplnené turbo. Do ďalšieho kola sa dostanete iba vďaka víťazstvu, takže s turbom zaobchádzajte ako najlepšie to pôjde.

 
78%
Hra - Penguin Wars 2
Video sa načíta

Cieľom hry Penguin Wars 2 je dostať dvoch tučniakov cez levely plné prekážok a nástrah. To bude vyžadovať nielen vyhýbanie sa rozličným prekážkam, ale predovšetkým spoluprácu medzi oboma hlavnými hrdinami.

 
70%
Hra - Penguin skate 2
Video sa načíta

Zahrajte si aj vy túto športovú hru s milým tučniakom, ktorý rád jazdí na snowboarde. Vašou hlavnou úlohou je s tučniakom nespadnúť a cestou zozbierať veľké množstvo lízaniek.

 
74%
Hra - Me and the key 3
Video sa načíta

Logická hra, v ktorej si pohráte s partiou klamlivých tučniakov. Princípom úloh je nájsť alebo zachrániť tučniaka s kľúčom na krku. Týmto objavom sa dostanete vždy do ďalšieho kola. Dávajte si však pozor, pretože úlohy sú veľmi zákerné.

 
76%
Hra - Rocketeer
Video sa načíta

Malý tučniak v hre Rocketeer sa rozhodne nebojí výšok. Jeho snom je pozrieť sa na Mesiac. K tomuto potrebuje Vašu pomoc aby ste ho navigovali a pomohli mu zbierať mince. Za mince a skúsenosti si následne kúpite aj vylepšenia, vďaka ktorým bude cesta na mesiac jednoduchšie.

 
75%
Hra - Penguin Heroes
Video sa načíta

Tučniak, ktorý vie lietať? Nie je to výmysel, v hre Penguin Heroes je to skutočnosť, pretože tučniaky na sebe majú lietacie prístroja. Cieľom je doletieť sa nimi čo najďalej a pozbierať po ceste čo najviac vecí, ktoré zvyšujú skóre. nezabudnite kontrolovať tiež ukazovateľ paliva, nech nespadnete do mora.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)