Arkádové

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
73%
Hra - Dark Rolls
Video sa načíta

Zahrajte si túto postrehovú hru, v ktorej bude vašou úlohou dostať guličku do cieľa. Znie to jednoducho, lenže to bude ťažšie, než si myslíte. Ocitnete sa v členitom bludisku, v ktorom musíte previesť túto guličku a navyše musíte zbierať prstene. Vyzbierajte značnú časť guličiek, pokračujte k cieľu a dávajte si pozor, nech nespadnete z hracieho poľa.

 
71%
Hra - Crazy Digger 2
Video sa načíta

Veľa zábavy prináša hra Crazy Digger 2. Musíte však preukázať isté schopnosti. Do ďalšieho kola postúpite v okamihu, keď zjete všetky kryštály na hernej mape. Nepriateľov sa zbavíte zvrhnutím predmetu. Tieto však môžu zabiť aj Vás.

 
78%
Hra - Pac Xon Deluxe
Video sa načíta

Zábavná hra Pac Xon Deluxe je adaptácia na hru Pac-man s tým rozdielom, že nemusíte lietať po bludisku a utekať pred duchmi. Tu sa musíte snažiť zabrať čo najviac plochy a splniť percentuálne požiadavky v každom leveli. Keď spojíte pevné body, tak miesto medzi nimi sa vyplní. Dávajte si však pozor na lietajúcich duchov.

 
71%
Hra - Square Man
Video sa načíta

Hra Square Man vyžaduje od hráčov veľmi rýchle prsty. Je nutné pohybovať sa v bludisku a zároveň zbierať guľôčky. Akonáhle Vás chytí jeden z protivníkov, budete sa musieť dostať najprv k srdiečku. Až potom Vám bude umožnené zbierať zase guličky.

 
64%
Hra - CoinAthlon
Video sa načíta

CoinAthlon je hra len o peniazoch. V každom kole máš za úlohu pozbierať všetky mince. To musíš stihnúť do určitého veľmi drsne nastaveného časového limitu. Čiernych padajúcich kociek sa báť nemusíš, pretože nič nerobia. Ak ti nejaký level nepôjde, môžeš ho preskočiť. Zozbieraj čo najviac peňazí!

 
65%
Hra - Pacman War
Video sa načíta

Všetci určite poznáte dnes už legendárny počítačovú klasiku Pacman. V tejto variante si zahráte trošku odlišnú verziu. Pacman sa vyzbrojil pištoľami a vydáva sa na dobrodružstvo. Cestou zbierajte malé i veľké mince. Za menšie dostanete body, vďaka tým väčším potom dokáže Pacman požierať svojich nepriateľov - Evil PACS.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

70%
Hra - Baby Pacman
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Všetci určite dobre poznáte Pacman. Malá žltá hlavička požierajúci všetko, čo mu príde do cesty a utekajúci pred svojimi nepriateľmi sa stala známou po celom svete. Tentokrát si môžete vyskúšať ďalší z celej rady adaptáciou, konkrétne Pacman s detským hrdinom v hlavnej úlohe. Máte celkom tri životy, dokážete sa vyhnúť nepriateľom?

 
77%
Hra - Deluxe Pacman
Video sa načíta

Pacman je veľmi jednoduchá hra, ktorú si obľúbil všetky generácie. Je veľmi chytľavá, takže akonáhle si ju raz zahráte, už nemôžete prestať. Dostanete sa do podoby hlavy, ktorá v bludisku požiera malé guľôčky. Nepriatelia sú jej ale v pätách a vy sa im musíte vyhnúť za každú cenu. Snívate Ak ale väčšiu guličku, môžete nepriateľov požierať chvíľku vy. Akonáhle pozbierate všetky guľôčky, hra končí a postupujete do ďalšieho levelu.

 
79%
Hra - Pacmania III
Video sa načíta

Snáď nie je nikto, komu by bolo treba predstavovať legendárny hru Packman. Hra packmania sa nelíši pravidlami ani skvelou zábavou, ktorú u nej zažiješ. Je to jednoduché, ocitáš sa v bludisku ako žltá gulička a zbieraš si potravu, ktorá celé bludisko lemuje. Tvojou úlohou je všetku túto potravu vyzbierať, ale tiež sa vyhnúť všetkým ostatným příšerkám, ktoré by zas zožrali teba. Tak hraj a postupuj z kola do kola.

 
76%
Hra - Sonic Pacman
Video sa načíta

Všetci určite poznáte klasickú hru, ktorá sa volá Pacman. Tentoraz si namiesto Pacman zahráte s inou hlavnou postavou, známu zo seriálu o ježkovi Sonik. Princíp hry je úplne rovnaký ako u bežného Pacman. Musíte teda zbierať všadeprítomné krúžky a vyhýbajte sa nebezpečenstvu. Na začiatku máte len dva životy.

 
75%
Hra - Kill the Pacman
Video sa načíta

Neustálym celosvetovým hraním Pacman sa tieto malé hlavičky rozmnožili natoľko, že zaplavili celú zemeguli. Vašou úlohou v hre Kill the Pacman bude redukovať počty Pacman. Hra obsahuje niekoľko variantov, pričom v jednej z nich dostanete vopred stanovený časový limit a plán, koľko pacman zničiť. Ostatné varianty vám nebudeme dopredu prezrádzať.

 
67%
Hra - Simpsons Pacman
Video sa načíta

Pacman je obľúbená počítačová hra, zatiaľ čo Simpsonovci sú obľúbeným televíznym seriálom. V hre Simpsons Pacman skombinujeme hru so seriálom Simpsonovci a dostaneme veľkú zábavu. Pomôžte Homerovi pohybovať sa po hracej ploche, zbierajte jeho obľúbené Donuty v bludisku a akonáhle zoberiete všetky, postúpite do ďalšej úrovne.

 
80%
Hra - Mr. Pacman
Video sa načíta

Nemožno predpokladať, že by ste sa nikdy nestretli s hrou Pacman. Práve teraz vám prinášame ďalšie upravenú verziu tejto klasickej počítačovej hry. Dostanete na starosť Pacman a proti vám sa postaví tri fialovejú duchovia, ktorým sa musíte vyhnúť. Cestou zbierajte všetky bodky, ktoré v bludisku nájdete. Hra sa ovláda smerovými šípkami.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)