Starostlivosť

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

82%
Hra - Audrey Pony Daycare
Video sa načíta

Pomôžte Audrey postarať sa o jej koníka. Ten je po celom dni vo výbehu pekne špinavý a tiež trochu poranený. Najskôr ho musíte očistiť a ošetriť mu škrabance. Následne mu môžete vybrať nejakú dečku a doplnok.

 
82%
Hra - Rusty Kitten Bath
Video sa načíta

Máme tu ryšavé mačiatko, ktoré potrebuje vašu starostlivosť. Najskôr mu musíte pripraviť horúcu a voňavú kúpeľ. Následne mačiatko vysušíte a pripravíte do postele.

 
82%
Hra - Goldie Princess Toddler Feed
Video sa načíta

Dokonca aj princezná zlatých rybiek má dieťa. Vašou úlohou je nakŕmiť dievčatko. Nebudete to však jednoduché, pretože malá zlatá rybka nebude tak jednoduchá. Musíte skontrolovať, či chcete hrať s kačkou, alebo či nepotrebujete nápoj alebo bozk od svojej mamy.

 
82%
Hra - Crazy Mommy Beauty Salon
Video sa načíta

Dokonca aj matky potrebujú čas od času starostlivosť. Budete jednou z tých, ktorí sú v tejto hre. Najprv ju vezmeš na manikúru. Po dokončení musíte navštíviť kaderníctvo. Nakoniec navštívite kozmetický salón a ošetrujte svoju tvár a tvár.

 
81%
Hra - Victoria Adopts a Kitten
Video sa načíta

Victoria našla opustené mačiatko a rozhodla sa ho opustiť. Musí sa však najskôr ošetriť a očistiť. Mačiatko má veľa čipov, ktoré je potrebné odstrániť. Taktiež potrebujete dostať od neho blato a nečistoty.

 
80%
Hra - Audrey Adopts a Puppy
Video sa načíta

Audrey našla opustené a špinavé šteňa, ktoré malo veľký hlad. Hrozne sa do neho zamilovala a rozhodla sa ho adoptovať. Akonáhle ho priniesla domov, musí ho vykúpať a očistiť od tej strašnej špiny. Následne zladí svoj outfit s jeho oblečením a doplnkami.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
79%
Hra - Beauty Baby Bath
Video sa načíta

V tejto hre sa budete starať o malú dievčatko. Najskôr ju musíte vykúpať a aby sa nenudila, môžete ju do vane pridať kačičku, loptičku, bublinky a kvety. Akonáhle dievčatko vykúpete, budete ju musieť osušiť a prebaliť.

 
82%
Hra - Cute Cat Hospital
Video sa načíta

V tejto hre sa postaráte o chorých mačiek. Pussy vždy prichádza s problémom a musíte ju vyliečiť. Veterinárny lekár má niekoľko izieb a každý je zaobchádzať inak. Vždy musíte dostať mačiatko do správnej miestnosti.

 
81%
Hra - Mermaid Baby Bath
Video sa načíta

Pomôžeš nám morská panna, aby si umyla svoje dieťa? Ale musíte konať rýchlo, pretože ak zostanete mimo kúpeľa, dieťa bude smutné. Do kúpeľa môžete pridať rôzne peny a mydlá.

 
79%
Hra - Kitty Pregnant Check-up
Video sa načíta

V tejto hre budete vyšetrovať mačičku, ktorá je tehotná a prišla k doktorovi. Najskôr obetujete mačičku a potom aj bábätko.

 
79%
Hra - Mermaid Baby Feeding
Video sa načíta

Ariel má bábätko, ktoré potrebuje nakŕmiť, inak bude plakať. Akonáhle bábätko nakŕmite, fľaša budete musieť použiť niekoľkokrát, budete môcť vybrať pekné dekorácie do jej izby.

 
83%
Hra - Ice Queen Mountain Resort Spa
Video sa načíta

Postarajte sa o Elsu a doprajte ju tú najlepšiu starostlivosť, aké sa ju vo vašom wellnes môže dostať. Vyčistíte ju tvár a namasírujete chrbát, na ktorá tiež použijete masku. Nakoniec vyberiete vhodný makeup.

 
80%
Hra - Arabian Princess Swimming Pool
Video sa načíta

Krásna arabská princezná sa rozhodla, že si zaplávať v bazéne. Než do neho však vlezie, musí si dať kúpeľ. Môžete ju vybrať penu do kúpeľa, kytice alebo aj mydlo a šampón. Následne sa môže vydať k bazénu, kde si môže dať niečo na pitie a zablbnúť si s kruhom alebo loptou.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)