Starostlivosť

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
77%
Hra - Mini Throat Doctor
Video sa načíta

Mimoň sa hral v laboratóriu, zmiešal nesprávne látky a ochorel! Vy musíte zistiť, čo mu je a začať ho liečiť. Najdite všetky potrebné lekárske nástroje, naučte sa ich používať a dajte Mimoňa späť do poriadku. Vďaka vašim lekárskym schopnostiam sa Mimoň bude skoro citiť lepšie.

 
83%
Hra - Barbie is Having a Baby
Video sa načíta

Barbie má skvelú správu. Bude mať bábetko! Najprv túto správu musí povedať ockovi Kenovi. Potom si musí vybrať nové tehotenské oblečenie a k nemu mnoho rôznych doplnkov. Nakoniec treba zariadiť detskú izbu. To všetko budú vaše úlohy v novej perfektnej hre Barbie is Having Baby.

 
83%
Hra - Mini Brain Doctor
Video sa načíta

Mimoň sa necíti dobre a potrebuje operáciu mozgu. Stante sa doktorom a naučte sa používať lekárske nástroje. Pripravte sa na operaciu tým, že zmeriate jeho teplotu, pulz a zbavíte ho vlasov. Potom už operácia môže začať. Na konci sa Mimoň už určite bude cítiť lepšie.

 
78%
Hra - Aurora Becomes A Cat Person
Video sa načíta

Aurora Becomes A Cat Peson je nová ošetrovateľská a obliekacia hra. Princenzná Aurora našla na ceste mačiatko Beauty a rozhodla sa o neho postarať. Musí ju osprchovať, vyčistiť hrebeňom, ošetriť a nakŕmiť. Nakoniec musíte Autoru aj Beauty obliecť na prechádzku. Užite si veľa zábavy s novou hrou!

 
78%
Hra - Crystal Adopts a Bunny
Video sa načíta

Pomôžte Crystal starať sa o strateného zajačika, ktorého práve našla. Potrebuje, aby sa o neho niekto postaral, vyčistil ho a nakŕmil ho mrkvou. Potom sa môžete s Crystal a zajačikom zahrať. Bavte sa!

 
74%
Hra - Ladybug Super Recovery
Video sa načíta

Kúzelná lienka a Čierny kocúr je jedným z najobľúbenejších detských seriálov. Hlavná hrdinka, Marinette zažíva so svojim parťákom Adrianom mnoho dobrodružstiev. Pri jednej takejto akcii sa Marrinette zraní a ocitne sa v nemocnici. Vašou úlohou je Kúzelnú lienku co najlepšie ošetriť, aby sa môhla vrátiť späť do akcie.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

80%
Hra - Poison Ivy Flower Care
Video sa načíta

Ivy je záporný hrdina z komiksu DC o Batmanovi. Je to vedkyňa, ktorá vie ovládať rastliny a je nebezpečne jedovatá. V tejto hre sa budete starať o jednu z ich mäsožravých kytičiek.

 
82%
Hra - Audrey Pony Daycare
Video sa načíta

Pomôžte Audrey postarať sa o jej koníka. Ten je po celom dni vo výbehu pekne špinavý a tiež trochu poranený. Najskôr ho musíte očistiť a ošetriť mu škrabance. Následne mu môžete vybrať nejakú dečku a doplnok.

 
82%
Hra - Rusty Kitten Bath
Video sa načíta

Máme tu ryšavé mačiatko, ktoré potrebuje vašu starostlivosť. Najskôr mu musíte pripraviť horúcu a voňavú kúpeľ. Následne mačiatko vysušíte a pripravíte do postele.

 
82%
Hra - Goldie Princess Toddler Feed
Video sa načíta

Dokonca aj princezná zlatých rybiek má dieťa. Vašou úlohou je nakŕmiť dievčatko. Nebudete to však jednoduché, pretože malá zlatá rybka nebude tak jednoduchá. Musíte skontrolovať, či chcete hrať s kačkou, alebo či nepotrebujete nápoj alebo bozk od svojej mamy.

 
82%
Hra - Crazy Mommy Beauty Salon
Video sa načíta

Dokonca aj matky potrebujú čas od času starostlivosť. Budete jednou z tých, ktorí sú v tejto hre. Najprv ju vezmeš na manikúru. Po dokončení musíte navštíviť kaderníctvo. Nakoniec navštívite kozmetický salón a ošetrujte svoju tvár a tvár.

 
81%
Hra - Victoria Adopts a Kitten
Video sa načíta

Victoria našla opustené mačiatko a rozhodla sa ho opustiť. Musí sa však najskôr ošetriť a očistiť. Mačiatko má veľa čipov, ktoré je potrebné odstrániť. Taktiež potrebujete dostať od neho blato a nečistoty.

 
80%
Hra - Audrey Adopts a Puppy
Video sa načíta

Audrey našla opustené a špinavé šteňa, ktoré malo veľký hlad. Hrozne sa do neho zamilovala a rozhodla sa ho adoptovať. Akonáhle ho priniesla domov, musí ho vykúpať a očistiť od tej strašnej špiny. Následne zladí svoj outfit s jeho oblečením a doplnkami.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)