Starostlivosť

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Happy Chipmunk
Video sa načíta

V hre Happy Chipmunk sa budete starať o roztomilého škrečka, ktorý si chce najprv pozbierať žalude, potom sa ale zraní a vy ho budete musieť ošetriť. Potom mu dajte najesť a oblečte ho. Nakoniec sa spolu vydajte aj na dovolenku.

 
80%
Hra - Happy Pony
Video sa načíta

Po hraní vonku je roztomilý malý poník celý špinavý a jeho kamaráti prídu čoskoro na párty! Pomôžte mu odstrániť všetku špinu a vykúpte ho. Akonáhle si po kúpeli odpočinie, je čas pripraviť sa na párty - sfarbí mu hrivu, aplikujte make-up a vytvorte jedinečný vzhľad vášho poníka. Dokončite jeho štýl zodpovedajúcimi doplnky a nakoniec vyzdobte záhradu. Teraz je váš poník pripravený na večierok!

 
82%
Hra - Baby Girls' Dress Up Fun
Video sa načíta

Tieto roztomilá batoľatá potrebujú vyzdobiť svoje izby hračkami a rastlinami. Ďalej si vyberiete svoje obľúbené dievčatko a oblečte ju. Nakoniec ju prídu navštíviť jej priatelia, ktorí majú svoje vlastné štýlové oblečenie, a môžu sa začať hrať.

 
80%
Hra - Baby Maker
Video sa načíta

Hrajte Baby Maker a vytvorte si vlastné roztomilé dieťa! Bavte sa a vyskúšajte všetky krásne kombinácie oblečenia, vyberte si farbu vlasov a vyberte dieťaťu úžasnú hračku, s ktorou si môže zahrať.

 
83%
Hra - Audrey's Mood Swing
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto novej perfektnej hre je udržať Audrey šťastnou. Aby ste to dokázali, musíte jej pomôcť sa tromi vecami - jedlom, kamarátstvom a kreativitou! Otočte kolieskom nálady, aby ste zistili, čo Audrey chce a pokúste sa ju dostať na 100% na každom status bare!

 
82%
Hra - Little Doctor Cute Makeover
Video sa načíta

Vitajte v modernom kúpeľnom salóne. Naším klientom dnes je doktorka McStuffinsová, ktorá potrebuje relaxáciu a tvárovú liečbu akné. Liečba začína umytím tváre zvláštnym mydlom, ktoré otvorí póry a očistí nečistoty. Po vyčistení tváre môžete zničiť akné špeciálnym nástrojom. Pokračujte v liečbe aplikácií dvoch tvárových masiek, ktoré vyživujú a regenerujú pokožku.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

82%
Hra - Moana Baby Shower Care
Video sa načíta

Bavte sa hraním jednej z najroztomilejších starajúcich hier vôbec. Starajte sa o malú Moanu. Urobte teplý kúpeľ a dajte jej do nej hračky, aby sa nenudila. Potom ju musíte poriadne umyť, namazať detským krémom a nakoniec Moane nájsť perfektné oblečenie a účes!

 
83%
Hra - Goldie Baby Bath Care
Video sa načíta

Dieťatko Goldie zažíva špeciálne ráno. Začnime tým, že ho vykúpete. Uistite sa, že vaňa má veľa bubliniek a dajte do nej dieťa. Naučte sa používať kúpeľňové vybavenie ako detské olejčeky a hračky. Potom je potrebné Goldie obliecť. Pozrite sa na rôzne klobúky, zvršky, spodky a topánky a urobte Goldie čo najkrajšie.

 
78%
Hra - Glittery Genies Realife Sauna
Video sa načíta

Dva dievčenský džínovia sa chcú saunovať. Zistite, ako sa pripravujú na super relaxačné kúpele, ktoré zahŕňajú sprchovanie, saunovanie a výber vhodného oblečenia. Keď sa vám všetko podarí ako má, možno vám splní vaše priania!

 
81%
Hra - Angela Skin Doctor
Video sa načíta

Angela sa stratila na ceste domov a niekoľko dní bola zatúlaná. Teraz už je späť, ale má veľa kožných problémov a jaziev. Choďte s ňou k lekárovi a zistite, ako jej vyliečiť alergie a rany. Použite cool lasery a zbavte ju všetkých problémov. Angela vám bude veľmi vďačná!

 
79%
Hra - Mini Skin Doctor
Video sa načíta

Bláznivé experimenty v laboratóriu mali na Mimoňa vedľajšie účinky. Jeho koža je chorá a potrebuje vašu pomoc! Preskúmajte lekárske nástroje, môžete použiť rôzne lasery na ošetrenie kože, ale aj masky pre upokojenie pokožky. Mimoň sa chce po ošetrení cítiť lepšie!

 
77%
Hra - Mini Throat Doctor
Video sa načíta

Mimoň sa hral v laboratóriu, zmiešal nesprávne látky a ochorel! Vy musíte zistiť, čo mu je a začať ho liečiť. Najdite všetky potrebné lekárske nástroje, naučte sa ich používať a dajte Mimoňa späť do poriadku. Vďaka vašim lekárskym schopnostiam sa Mimoň bude skoro citiť lepšie.

 
83%
Hra - Barbie is Having a Baby
Video sa načíta

Barbie má skvelú správu. Bude mať bábetko! Najprv túto správu musí povedať ockovi Kenovi. Potom si musí vybrať nové tehotenské oblečenie a k nemu mnoho rôznych doplnkov. Nakoniec treba zariadiť detskú izbu. To všetko budú vaše úlohy v novej perfektnej hre Barbie is Having Baby.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)