Starostlivosť

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

76%
Hra - Daycare Nurse
Video sa načíta

V tejto hre sa stávate ošetrovateľkou malých detí. Vašou úlohou je starať sa o všetko, čo budú chcieť. Ako dlho dokážete hrať je len na Vás. Nezabudnite im dať najesť, napiť a prebaliť deti. Hurá do hry a užite si veľa zábavy.

 
90%
Hra - My Cute Pets
Video sa načíta

Starajte sa o zvieratká. Na začiatku si nastavte obtiažnosť a dobu, akú chcete hrať. Potom sa začnite starať o svojich maznáčikov. Dávajte im najesť, napiť, hrajte sa s nimi a nezabudnite sa starať o ich srsť.

 
96%
Hra - Super Babysitter
Video sa načíta

Stávate sa učiteľkou v škôlke. Mamičky sa chystajú do práce a tak Vám zverujú svoje deti. Vy sa o ne musíte postarať so všetkou starostlivosťou a láskou. Dávajte si pozor, aby ste deti nezanedbyli, inak by to mohlo zle dopadnúť.

 
76%
Hra - Super Mom
Video sa načíta

V tejto hre máte jeden jediný úloha. Postarať sa o syna, ktorý potrebuje prebaliť a okúpať. Postupujte podľa plánu. Ak si nebudete vedieť rady, pozrite sa na predlohu alebo použite nápovedu. Zvládnete tento neľahkú úlohu?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
64%
Hra - Baby Room Decor
Video sa načíta

Máte bohatú predstavivosť? Myslíte si, že máte vkus a dokážete vybrať správny nábytok a bytové doplnky? Ak odpovedáte áno, tak si poďte vyskúšať vyzdobiť detskú izbičku v tejto hre! Na výber máte množstvo príslušenstva - od nástenných hodín, cez detskú postieľku, až po farebného hojdacieho koníka.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Jurassic Baby Care
Video sa načíta

V dávnej dobe, žili na Zemi miesto ľudí dinosaury. Lenže raz vymreli a teraz už neexistujú. Preto sa vy musíte snažiť, aby nezomreli a starať o mláďatká dinosaurov. Kŕmiť ich, očkovať, česať je. A to všetko pomocou rôznych pohybov myši. Pohyby sú vždy nakreslené u jednotlivých dinosaurov. Ale nesmiete zaháľať. Mláďátek je veľa a všetci potrebujú tú správnu starostlivosť.

 
83%
Hra - My Cute Pets 2
Video sa načíta

V tejto postrehovej hre sa stretnete so štyrmi roztomilými zvieratkami, ktorí si žiadajú Vašu pozornosť. Budete mať na starosti psíka, mačičku, zajačika a škrečka. Všetky by ste mali uspokojiť na maximum ukazovateľa, ktorý je nad nimi. Máte na to časový limit, ktorý nemilosrdne tiká. Zvládnete sa postarať o toľko zvieratiek?

 
85%
Hra - Super Sister Sitter
Video sa načíta

V tejto hre sa stanete Rebeccou a vašou úlohou bude sa postarať o malého brata Fernanda, zatiaľ čo vaši rodičia odišli na tri dni za prácou. Musíte bračeka nakŕmiť, pohrať sa s ním, očistiť ho alebo mu dať medicínu. Dokážete sa počas troch dní o bračeka postarať a zabrániť ukladaniu žiadne starosti svojim rodičom?

 
85%
Hra - At The Countryside
Video sa načíta

Pripoj sa k roztomilým zvieratkám na ich farmu, kde zažívajú mnohé dobrodružstvá. Pomôž im postarať sa o kravičky, koníčky, sliepočky a ovečky. Nakŕmiš všetky zvieratká, aby bola spokojná a šťastná? Život na farme nie je vôbec jednoduchý.

 
85%
Hra - Horse Care Apprenticeships
Video sa načíta

Sarah vlastné peknú farmu, kde má tiež prekrásne kone. Dnes sa bude učiť, ako sa starať o koníčky - kŕmenie, ošetrovanie, česanie a umývanie. Zahraj si túto peknú hru s koňmi a zaži kus pekné chvíle na farme.

 
75%
Hra - Cute Baby
Video sa načíta

Ak máte radi Oblékací hry, tak tu je ďalší hra práve pre vás. Tentoraz sa postaráte o malú dievčatko. Môžete meniť farbu všetkého možného - vláskov, očí, topánočiek alebo napríklad šiat. Môžete dievčatku zmeniť hračku, účes a sukienku. Keď budete chcieť, stačí pridať mašličku, čiapku alebo tričko, a dievčatko bude vyzerať podľa vašej predstavy.

 
86%
Hra - My Cute Puppy
Video sa načíta

My Cute Pupp je prekrásna online hra, v ktorej budeš starať svojho domáceho zvieracieho miláčika. Áno, tušíáš správne; je to roztomilé šteniatko, ktoré je ale pekne špinavé. Pekne ho umy a postaraj sa, aby bolo šťastné.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)