Hotel

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
81%
Hra - High Tea Hotel
Video sa načíta

Sara sa rozhodla, že si otvorí vlastný hotel s reštauráciou problém je v tom, že by všetkých zákazníkov nedokázala obslúhiť. Pomôžte jej s obsluhou, aby zarobila peniaze a mohla si miesto vylepšovať. Podarí sa vám to?

 
75%
Hra - Frenzy Hotel 2
Video sa načíta

Overte si, či by ste dokázali viesť hotel a obsluhovať vašich zákazníkov včas. Každý z nich bude potrebovať niečo iné a vašou úlohou bude, aby ste sa každému z nich venovali rovnako. Podarí sa vám to?

 
70%
Hra - Idle Business
Video sa načíta

Ak neviete, aké je to viesť hotel, potom si to poďte skúsiť. Budujte stále nové možnosti pre svojich klientov a vďaka tomu zarábajte viac a viac peňazí. Dokážete sa dostať až na vrchol impéria?

 
72%
Hra - Frenzy Hotel
Video sa načíta

Sara si otvorila svoj prvý hotel, preto niet divu, že chce svojím zákazníkom ponúknuťb najlepšie služby. Medzi ne patrí chutné jedlo, ubytovanie a relax v bazéne. Pomôžte jej s obsluhou zákazníkov, aby mala dobré recenzie.

 
70%
Hra - Janes Hotel 2
Video sa načíta

Jane je až po ušiach v dlhoch a jej poslednou šancou je hotel, vďaka ktorému by dlhy mohla splatiť. Avšak nebude to tak jednoduché, aby k vám hostia neustále chodili a boli spokojní so službami, musíte sa skutočne obracať. Vaši zákazníci budú v mnohých ohľadoch nároční a hlavne netrpezliví preto musíte byť rýchli a želanie im splniť v čo najrýchlejšom čase. Dokážete Jane zachrániť pred krachom?

 
81%
Hra - No Extra Charge
Video sa načíta

Staň sa obsluhou v hoteli v tejto skvelej hre. Vítaj hostí a rozhodni, kam ich ubytuješ. Pritom musíš samozrejme plniť všetky ich priania, ako napr. nosiť jedlo, pitie či batérie. Nakoniec po nich upraceš izbu a vyvedieš ich z hotela.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

84%
Hra - Gala Hotel
Video sa načíta

Máme tu pre vás hru, v ktorej budete prevádzkovať váš vlastný hotel. Nebude to tak jednoduché, ako sa zdá, pretože vaši zákazníci majú potreby. Vy budete mať na starosť troch členný personál, ktorý musíte čo najrýchlejšie vyslať do izieb.

 
83%
Hra - Sami Tea Restaurant
Video sa načíta

Vezmi si na starosť novo založenú reštaurácii, do ktorej začínajú prichádzať prvé natešení zákazníci. Vyplň zákazníkom všetky priania, aby odchádzali úplne spokojní. Ak budú zákazníci príliš dlho čakať na obslúženie, potom odídu a nenaplníš misiu v úrovni. Dokážeš rýchlo servírovať a plniť priania?

 
73%
Hra - Hotel Manager
Video sa načíta

Prevádzka hotela si vyžaduje tie najlepšie služby, aké len môžete ponúknuť. Návštevníci sú veľmi nároční a vy im musíte naplno vyhovieť. Vyskúšajte si prevádzka hotela. Zákazníci majú rôzne požiadavky, ako je jedlo, upratovanie alebo napríklad čisté prádlo. Vaše služby musí byť čo najrýchlejšie a čo najkvalitnejšie. Preto sa snažte nič nezanedbať, aby sa k Vám hostia vrátili.

 
76%
Hra - Castle Hotel
Video sa načíta

Prevádzka hotela si vyžaduje kvalitné a presne vykonávané služby. Zahrajte si na recepčný v takom veľkom hoteli, v ktorom sa budete musieť poriadne otáčať, aby ste uspokojili všetkých návštevníkov. Zaistite im čistý izba, upratovanie, prípadne kávu, noviny NBO potrebné telefón. Za všetko je zákazník ochotný zaplatiť, ale služby musí byť naozaj kvalitný. V každom leveli musíte zarobiť určitý počet peňazí, aby ste postúpili ďalej.

 
78%
Hra - Brittany Birt: Hotel Job
Video sa načíta

Ak sa ubytujete v hoteli, požadujete tie najkvalitnejšie služby, chcete sa tam cítiť skoro ako doma. Preto prevádzka hotela nie je jednoduchý. V tejto hre musíte uspokojiť všetky náročných zákazníkov. Uložiť ich do izby, zabezpečiť všetky služby, ktoré si budú priať. Ak budú spokojní, zaplatí vám. V každom leveli máte daný počet peňazí, koľko musíte zarobiť. Preto sa snažte. Čím vyšší level máte, tým náročnejšie zákazníci budú a vy sa budete musieť viac otáčať.

 
84%
Hra - Theme Hotel
Video sa načíta

Postavte si svoj vlastný hotel, staňte sa hotelierom, starajte sa dobre o svojich hostí a zarábajte. Hotel opatrite recepciou, kaviarňou, reštauráciou, práčovňou a hlavne postavte dostatok izieb pre hostí. Nezabudnite starostlivo vybrať personál hotela, ktorý sa bude o hostí starať. V hre sa vám postupne otvárajú ďalšie a ďalšie možnosti, tak rýchlo, hostia čakajú.

 
85%
Hra - Jane Hotel Mania
Video sa načíta

Staňte sa hotelierom, otvorte si vlastný hotel a zarábajte. V tejto hre sa musíte nielen dobre postarať o klientov, zaistiť im to najlepšie ubytovanie, ale v každom kole musíte tiež dosiahnu určitého zárobku, aby ste mohli postúpiť ďalej. Hostia si želajú ubytovať, upratať izbu alebo si zavolajú hotelovú službu. Nenechajte je dlho čakať.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)