Dobývanie územia

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
70%
Hra - Stake Your claim
Video sa načíta

Je vašou prednosťou logika? Overte si to v tejto strategickej hre, kde budete bojovať o územie s cudzím kráľom. Samotné pole získate, ak ho uzamknete poslednými hradbami, skalami alebo lesmi. nemyslite si, máte oproti se silného súpera.

 
90%
Hra - Goodgame Shadow Kings - Dark Ages
Video sa načíta

Shadow Kings - Dark Ages je nová hra, od spoločnosti Goodgame. V týchto temných časoch je potrebné, aby ste sa postavili na stranu dobra a postavili veľkú pevnosť. Musíte sa ubrániť pred útočiacimi škriatkami a orkami. Rozvíjajte mesto, stavajte vojská a trénujte hrdinov.

 
79%
Hra - Solarmax
Video sa načíta

Pre tých z vás čo majú radi stratégie tak vás možno pobaví aj táto. Ponorte sa do scifi príbehu, kde budete dobývať neznáme a nepriateľské planéty! Cieľom je prevýšiť populáciu na cudzej planéte, aby ste jej získali. Zároveň by ste mali zaistiť bezpečnosť aj na vašich planétach.

 
84%
Hra - Tentacle Wars 2
Video sa načíta

Máme tu parádnu stratégiu, v ktorej budete obsadzovať cudzie bunky. Ak sú bunky červené, tak sú nepriateľské a budú sa snažiť obsadiť aj naopak vás. Šedá bunka je prázdna a dá sa obsadiť veľmi rýchlo.

 
80%
Hra - Miragine War
Video sa načíta

Skúste si túto strategickú hru, v ktorej budete bojovať proti počítaču alebo vaším kamarátom. Vašou úlohou bude zničiť nepriateľské vojská, budete môcť vysielať rôzne jednotky. Peniaze na jednotky vám budú chodiť automaticky, vždy keď časovač dosiahne nulu. Dokážete vyhrať každú bitku?

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

83%
Hra - Takeover
Video sa načíta

Zahraj si strategickú hru menom Takeover, v ktorej sa staneš veliteľkou armády. Spravuj pevnosť, ktorú môžeš vylepšovať, bojuj s tvojou armádou a tiež využívaj kúzla, ktorá časom dostaneš. Vitaj v magickom stredoveku!

 
78%
Hra - Age of War 2
Video sa načíta

Pokračovanie skvelé a obľúbené hry Age of War. Hra má pritom ešte lepšie spracovanie, ako tá pôvodná. Stretneš sa s lepšou grafikou, ovládaním a tiež napríklad s novými vylepšeniami, ktorá sa v prvom diele nevyskytujú. Hra je síce v angličtine, a tak môžeš mať zo začiatku s ovládaním trochu problém, ale časom sa to naučíš.

 
87%
Hra - Solarmax 2
Video sa načíta

Solarmax 2 je druhé pokračovanie skvelej strategickej hry. V tejto pecke budete mať za úlohu obsadzovať planéty a snažiť sa brániť pred nepriateľskými inváziami.

 
74%
Hra - Ants Warriors Defense
Video sa načíta

Dokážete pomôcť mravcom v ich bitke o územie? Musíte zapojiť tiež strategické schopnosti a robiť správne rozhodnutia. Pomôcť k úspechu môžu tiež špeciálne útoky, ktorými protivníka prekvapíte.

 
90%
Hra - Paladog
Video sa načíta

Ľudia na planéte Zemi boli veľmi zlí a chamtiví, preto sa Zem rozhodla život zničiť. Tento psí hrdina to ale nemôže nechať len tak, preto sa vydáva na boj za záchranu sveta. Cestou stretne veľa rôznych príšer a ďalších nepriateľ. Cvič nové a nové jednotky a vyhraj tento súboj!

 
65%
Hra - War Elephant
Video sa načíta

Vysielanie jednotiek musí byť dobre premyslené z taktického hľadiska. To je jeden z predpokladov, ktorý budete musieť ukázať aj v hre War Elephant. Vaša hlavná jednotka je obrnený slon, odkiaľ sa vydávajú aj všetky rozkazy. Nezabúdajte využívať aj šípy, či už jednoduché alebo aj zápalné. Malá rada na záver - nikdy nevysielaj lukostrelcov pred Vikingov.

 
81%
Hra - Age of War
Video sa načíta

V hre Age of War ťa čakajú vojny v priebehu celého vývoja ľudstva. Začínaš v praveku s primitívnymi zbraňami, ale postupne sa za skúsenosti dostávaš vpred, až sa dostaneš do budúcnosti. Povolávej vojakov, stav obrannej veže na základňu a snaž sa zničiť súperovu základňu. Nezostávaj ale pozadu a čo najskôr sa snaž zlepšiť svoju civilizáciu!

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)