Krása

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
90%
Hra - Sery Fashion Cover
Video sa načíta

V hre Sery Fashion Cover musíte pomôcť Sery s oblečením, pretože sa bude fotiť na obálku módneho časopisu. Našťastie máte viac pokusov a môžete skúšať, čo by na nej mohlo vyzerať najlepšie. Keď budete tvoriť ďalšie zostavy, budete dostávať bonusy.

 
92%
Hra - Princess Tinder Wars
Video sa načíta

3 Princezné urobili súťaž, ktorá z nich získa najviac lajkov v aplikácií Tinder. Pomôžeš každej princeznej urobiť 3 fotky tak, aby vyhrala? Najprv si vyberieš z 6 situácií a potom vyberieš vhodné oblečenie, talent alebo filter.

 
60%
Hra - Princess Dab Queens
Video sa načíta

V hre Princess Dab Queens si najprv vyberiete dve princezné, ktoré oblečiete do pohodlného oblečenia a zábava môže začať. Pustíte sa do Dabovacej tanečnej súťaže - prvá princezná bude predcvičovať a vy to po nej budete musieť zopakovať. Tak ju pozorne sledujte, nech máte čo najlepšie skóre.

 
88%
Hra - Princess Color Run
Video sa načíta

V hre Princess Color Run budete mať za úlohu obliecť 4 princezné. Každú princeznú si zoberiete zvlášť do parády a vyberiete jej správne topánky, podkolienky, sukňu, tričko a doplnok. Keď oblečiete všetky princezné, tak vyberiete 6 farieb, ktoré sa budú na nich hádzať.

 
80%
Hra - Princesses BFFs Fall Party
Video sa načíta

V hre princesses BFFs Fall party budete mať za úlohu obliecť 2 princezné na jesennú party. Princezné budete obliekať oddelene, ale pamätajte, že by spolu mali ladiť a tiež by mali mať farby jesene. Pomôžete im?

 
84%
Hra - Kitty Beach Makeup
Video sa načíta

Kitty Beach Makeup je hra, kde sa budete musieť postarať aby toto mačiatko vyzeralo pekne. Najprv jej urobíte masáž tváre, v ktorej jej skrášlite tvár. Potom jej pomôžete s makeupom a nakoniec jej nakreslíte na tvár tiene.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

90%
Hra - Justin and Selena Back Together
Video sa načíta

Justin a Selena sú zase opäť spolu! Potrebujú pomôcť s oblečením. Pomôžeš im, aby na rande vyzerali dobre? Najprv oblečieš Selenu a potom Justina. Nezabudni, že musia vyzerať dobre a že spolu musia ladiť.

 
94%
Hra - Who wore it better - Fashion Battle
Video sa načíta

V tejto módnej súťaži oblečiete najprv jednu modelku, potom druhú a nakoniec vyhodnotíte, ktorá vyzerá lepšie. Na výber budete mať niekoľko typov súťaží a hromadu oblečenia. Veľa šťastia!

 
70%
Hra - Happy Elephant
Video sa načíta

V hre Happy Elephant sa budete starať o sloníča, ktoré chcelo vyloviť kokos z vody, ale spadlo do bahna a teraz je celé špinavé. Najprv ho umyjete a usušíte, potom mu dáte najesť a napiť, nakoniec ho upravíte a oblečiete.

 
89%
Hra - Ladybug First Date
Video sa načíta

Marinette mala veľmi ťažký deň a večer má ísť na prvé rande, ktoré musí dopadnúť skvelo. Pomôžeš jej s prípravou? Najprv jej podaj mydlo a šampón, potom sa spolu zamerajte na oblečenie. Potom jej vyberieš pekné oblečenie a vydáte sa na rande.

 
83%
Hra - Harley Quinn Blogger Around The World
Video sa načíta

V tejto hre je harley Quinn blogerka a vy s ňou budete cestovať po svete a budete jej vyberať účesy, oblečenie a doplnky, aby v každom meste vyzerala čo najlepšie!

 
60%
Hra - Twins Birthday Wishes
Video sa načíta

V tejto hre ste maminka dvojičiek a máte pre ne narodeninové prekvapenie. Najprv vezmite prvé z dvojčiat a oblečte ho do pekného kostýmu. Potom vezmete aj druhé a zase ho oblečiete do kostýmu, nakoniec všetci pôjdete spolu do parku.

 
80%
Hra - Barbie, Rapunzel and Cinderella College Divas
Video sa načíta

3 kamarátky idú prvýkrát na vysokú školu a pretože chcú určovať módu, musia vyzerať božsky. Pomôž im s výberom správneho oblečenia, okuliarov a doplnkov. Keď to budeš mať hotové, môžeš vyskúšať hrať znovu a vybrať iné oblečenie a kombinácie.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)