Krása

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
88%
Hra - Debutante Disney Princesses
Video sa načíta

Elza, Merida, Snehulienka a Bella sa chystajú na svoj debutanský ples. Pomôžte im sa naň čo najlepšie pripraviť. Každá zo štyroch princezien potrebuje nádherné nové šaty a slušný účes. Môžete im pomôcť módnou radou a skvelými nápadmi. Uistite sa, že štyri princezny vyzerajú úžasne v hre Debutante Disney Princesses!

 
85%
Hra - Princesses Bridal Salon
Video sa načíta

Vitajte v najlepšom svadobnom salóne. Princezné tu chcú nájsť dokonalé oblečenie pre svoju vysnívanú svatbu. Začnite výberom svadobných šiat, Potom účesom a šperky a vzhľad doplňte krásnym závojom a nádhernou kyticou. Užite si hranie novej perfektnej hry Princesses Bridal Salon!

 
86%
Hra - Jasmine and Ariel Wardrobe Swap
Video sa načíta

Jasmína a Ariala na sebe trochu žiarlia. Dnes ale dostali zaujímavý nápad - vymenia si na jeden deň svoje šatníky. Pomôžte princeznám vyskúšať si najviac štýlové kusy zo šatníka tej druhej. Môžete dokonca kombinovať oblečenie z oboch skríň naraz! Užite si novú, zábavnú hru Jasmine and Ariel Wardrobe Swap!

 
84%
Hra - BFF Pink Makeover
Video sa načíta

Ružová môže byť úžasnou farbou. Stačí ju len správne pre vhodnú priležitosť použiť. Vašou úlohou je spraviť ružový make-up a vlasy dvoj slečnám a potom ich zladiť aj voľbou správnych dolnkov. To všetko si môžete užiť v novej hre BFF Pink Makeover!

 
76%
Hra - My Lovely Mood Board
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre je urobiť čo najlepšiu nástenku pre štyri princezny. Je len na vás, akým spôsobom ju vyzdobíte. Dalšou úlohou je potom princezny obliecť a to vrátane doplnkov. Zahrajte si novú, perfeknú hru s názvom My Lovely Mood Board!

 
79%
Hra - Barbie 4 Seasons Makeup
Video sa načíta

Barbie potrebuje nový makeup a vy jej máte pomôcť ho získať. Vytvorte jej nový, unikátny vzhľad pre každé ročné obdobie. Zahrajte si novú parádnu hru s názvom Barbie 4 Seasons Makeup a preskúmajte možnosti pre všetky štyri ročné obdobia v jednej hre!

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

82%
Hra - Barbara Fashion Hair Saloon
Video sa načíta

Tentoraz privítame v kaderníckom salóne Barbaru. Vlasy ju môžete skrátiť či predĺžiť. Môžete ich vyžehliť alebo urobiť vlny. Samozrejmosťou je aj mnoho druhov farieb.

 
83%
Hra - Superhero Doll Real Makeover
Video sa načíta

Krásna superhrdinka potrebuje rýchlo makeup! Pomôžete ju? Najskôr ju musíte tvár vyčistiť a naniesť pleťovú masku. Potom môžete využiť rôzne druhy makeupu.

 
82%
Hra - Ice Princess Nails Spa
Video sa načíta

Pomôžte princeznej Anne, ktorá prišla do vášho salónu na manikúru. Najprv sa postaráte o ruky a následne o nechty. Na výber budete mať rôzne druhy lakov a doplnkov.

 
80%
Hra - Snow White Nails
Video sa načíta

Pripravte Snehulienku na kráľovský ples, k tomu potrebuje perfektné nechty, ktoré jej urobíte vy. Vyberte jej pekné farby a dekorácie.

 
74%
Hra - Snow White Real Haircuts
Video sa načíta

Snehulienka sa vydala k Vám do kaderníctva. Dokážete jej vytvoriť originálny účes, s ktorým sa bude páčiť nielen trpaslíkom? Môžete úplne uvoľniť fantáziu a vytvoriť moderný účes alebo tiež niečo viac usadenejšie.

 
82%
Hra - Kendal Beauty Salon
Video sa načíta

Kendal má vlastný kozmetický salón a keď ho navštívite, tak vám nalakuje nechty podľa vašej predstavy. Tiež si môžete vybrať makeup a plno ďalších doplnkov.

 
82%
Hra - Dove Trendy Dolly Makeup
Video sa načíta

Slečna si môže vybrať vždy z troch škatúľ. Každá krabica ukrýva iné farby a štýl makeupu. Akonáhle si jednu krabicu zvolíte, budete mať k dispozícii niekoľko možností.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)