Krása

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Superhero Girl Maker
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej si vytvoríte vlastný super hrdinku! Meniť môžete kompletne vzhľad jej tváre a make up. Tiež môžete meniť zostrih, oblečenie a doplnky. U všetkého si môžete zvoliť vlastnú farbu!

 
81%
Hra - Princesses Nails Salon
Video sa načíta

Krátka hra, v ktorej musíte pre slečnu vybrať vhodný lak na nechty. K dispozícii budete mať niekoľko druhov farieb a vzorov.

 
82%
Hra - Ice Princess Real Makeover
Video sa načíta

Najskôr sa budete musieť u slečny postarať o vyčistenie jej pleti. Tiež budete musieť vytrhať obočie a použiť pleťové masky. Akonáhle budete mať hotovo, môžete zvoliť nejaký pekný makeup.

 
81%
Hra - Faerie Queen of Fire
Video sa načíta

Malá víla potrebuje vašu pomoc! Potrebuje pomôcť s líčením a výberom tých správnych farieb a odtieňov. Nakoniec pomôžete aj s výberom vhodného oblečenia a doplnkov.

 
82%
Hra - Mia's Real Makeover
Video sa načíta

Mia je mačička, čo práve navštívila kozmetický salón. Vy ju musíte pomôcť s vyčistením tváre a úpravou obočia. Následne vyberiete vhodný makeup a doplnky.

 
81%
Hra - Moody Ally Real Haircuts
Video sa načíta

Ally potrebuje nový účes a tak prišla do vášho kaderníctva. Teraz už je len na vás, či ju vlasy ostriháte, predĺžite alebo odfarbíte.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

82%
Hra - Barbie The Voice
Video sa načíta

Barbie sa chystá na svoj prvý koncert vo svojej profesionálnej kariére! Vy ju musíte pomôcť s jej účesom a líčením. Tiež musíte vybrať ten najlepší outfit, ktorý bude na koncert vhodný.

 
82%
Hra - Equestria Girls Avatar Maker
Video sa načíta

Skvelá hra, kde môžete obliecť toľko, koľko chcete. Môžete si vybrať ľubovoľnú farbu pleti. Samozrejme dochádza k zmene tvaru tváre, očí, úst alebo dojčenstva.

 
81%
Hra - Underwater Make Up Salon
Video sa načíta

Pod vodou môžete tiež nájsť kozmetický salón. Postarajte sa o krásne morské panny, ktoré tiež potrebujú doplniť. Vyberte si zo širokej škály rúk, lícnej kosti alebo očného tieňa.

 
82%
Hra - Crazy Mommy Beauty Salon
Video sa načíta

Dokonca aj matky potrebujú čas od času starostlivosť. Budete jednou z tých, ktorí sú v tejto hre. Najprv ju vezmeš na manikúru. Po dokončení musíte navštíviť kaderníctvo. Nakoniec navštívite kozmetický salón a ošetrujte svoju tvár a tvár.

 
81%
Hra - Blonde Princess Fall Trends
Video sa načíta

Prichádza jeseň a nové módne trendy s ním. Pomôžete peknej blonde s výberom správneho make-upu a potom výberom oblečenia a doplnkov?

 
82%
Hra - Vixy's Sweet Real Haircuts
Video sa načíta

Tentokrát príde liška do vášho kaderníckeho salónu, ktorý potrebuje nový účet, pretože jeho prítomnosť je úplne šialene zafarbená. Vyzerá to, že chce niečo menej pozoruhodné. Nakoniec pridajte niekoľko farebných doplnkov.

 
82%
Hra - Jessie's Van Gogh Couture
Video sa načíta

Pomôžte pre Jessie vybrať ten najlepší make up. K dispozícii budete mať rúže, očné tiene, tvárenky alebo farebné kontaktné šošovky. Následne môžete vybrať vhodné doplnky.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)