Morské panny

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Mermaid Kitty Maker
Video sa načíta

Mermaid Kitty Maker je rozkošnáhra, kde sa budete starať o morské mačiatko. Mačičku si budete môcť prispôsobiť úplne podľa seba. Môžete jej meniť účes, farbu očí, uší, tela alebo napríklad plutvy. A ak sa vám výsledok nebude páčiť, môžete kedykoľvek začať odznova.

 
80%
Hra - Barbie Fairy vs Mermaid vs Princess
Video sa načíta

S prichádzajúcou jarou prišla aj najdôležitejšia udalosť roka. Jarný ples! Barbie je z toho veľmi nervózna, pretože potrebuje vyzerať skvele. A pretože je ples tematický, rozhoduje sa Barbie medzi lesnou vílou, morskou pannou a princeznou. Pomôž jej vyskúšať všetky 3 štýly a vyber ten najlepší.

 
81%
Hra - Mermaid Princess Closet
Video sa načíta

Nahliadnite do šatníka morskej panny. Najskôr však budete musieť nájsť chýbajúce veci. Následne môžete pre slečnu vybrať vhodné oblečenie a doplnky.

 
81%
Hra - Underwater Make Up Salon
Video sa načíta

Pod vodou môžete tiež nájsť kozmetický salón. Postarajte sa o krásne morské panny, ktoré tiež potrebujú doplniť. Vyberte si zo širokej škály rúk, lícnej kosti alebo očného tieňa.

 
82%
Hra - Mermaid Princess Maker
Video sa načíta

Vytvorte si morskú pannu podľa vlastných predstáv! Meniť môžete vzhľad tváre, druh účesu alebo jej chvost. U všetkého môžete nastaviť ľubovoľnú farbu. Tiež môžete meniť farbu pleti.

 
79%
Hra - Mermaid Baby Feeding
Video sa načíta

Ariel má bábätko, ktoré potrebuje nakŕmiť, inak bude plakať. Akonáhle bábätko nakŕmite, fľaša budete musieť použiť niekoľkokrát, budete môcť vybrať pekné dekorácie do jej izby.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

80%
Hra - Mermaid Princess 80s Diva
Video sa načíta

Máme tu morskú vílu Ariel a jej šatník a líčenie z 80. rokov. Najskôr ju vyberiete vhodný make up, rúže, tiene, lícenky a podobne. Nakoniec vyberiete nejaké oblečenie a doplnky.

 
81%
Hra - Mermaid Birthday Party
Video sa načíta

Morská panna Ariel má narodeniny! Na oslavu prišli jej dve najlepšie kamarátky, ktoré ju priniesli aj nejaké darčeky. Tiež sa však spolu budú baviť, napríklad hraním na hudobné nástroje alebo fotením selfíček.

 
79%
Hra - Princess Mermaid Coronation
Video sa načíta

Podarí sa vám vybrať pre morské panny oblečenie, ktoré bude ladiť so všetkými tromi?

 
78%
Hra - Glamorous Mermaid Wedding
Video sa načíta

Vašou úlohou je vybrať vhodné svadobné šaty pre morskú pannu. Nakoniec môžete vybrať rôzne dekorácie.

 
80%
Hra - Mermaid Face Painting Design
Video sa načíta

Postarajte sa o malú morskú vílu, ktorá chce vyzerať ešte lepšie. Vyberte jej nový dizajn na tvár a krásne šaty a doplnky, aby sa stala najkrajšou pannou v mori.

 
82%
Hra - Barbie Mermaid Princess
Video sa načíta

Barbie sa zamilovala do morského muža a preto by sa chcela stať morskou pannou. Vytvorte pre ňu vhodný nápoj, ktorý ju premení a vyberte jej pekné oblečenie.

 
70%
Hra - Mermaids Makeover Salon
Video sa načíta

Upravte túto krásnu morskú vílu tak, aby sa vám páčila. Budete ju líčiť, česať a obliekať.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)