Winx

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
84%
Hra - Winx Club Bloom Season 6 Outfits
Video sa načíta

Bloom potrebuje poradiť vo výbere oblečenia a preto ste tu vy, aby ste jej poradili, ktorý outfit sa k nej hodí najviac. Príjemnú zábavu.

 
76%
Hra - Winx Club Aisha Season 5 Outfits
Video sa načíta

Aisha by potrebovala pomôcť s výberom nového outfitu do školy pre víly. Pomôžete jej?

 
85%
Hra - Winx Club Musa Season 5 Outfits
Video sa načíta

Musa sa chystá na piknik a potrebovala by vybrať krásne oblečenie a doplnky. Poradíte jej, aby sa v novom outfite cítila príjemne? Nezabudnite ani na svieži make-up.

 
82%
Hra - Winx Club Flora Season 5 Outfits
Video sa načíta

Flora potrebuje skombinovať nový outfit, ktorý by mohla nosiť do spoločnosti, ale aj s kamarátmi. Pomôžte jej s výberom.

 
82%
Hra - Winx Club Stella Season 5 Outfits
Video sa načíta

Stella má dnes dôležité rande a chce vyzerať dokonalo. Pomôžte jej s výberom šiat, doplnkov a účesu, aby sa priateľovi páčila.

 
70%
Hra - Winx Club Tecna Sophix Makeover
Video sa načíta

Tecna potrebuje nové oblečenie a make-up, aby zmenila svoj štýl. POmôžte jej s tvorbou nového, aby sa jej finálny výsledok páčil. Dokážete to?

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

76%
Hra - Winx Tecna Style: Round Puzzle
Video sa načíta

Poskladajte si univerzálne puzzle s vílou Winx a stihnite to do časového limitu, ktorý musíte splniť. Zvládnete to?

 
82%
Hra - Winx Club Bloom Season 5 Outfits
Video sa načíta

Bloom potrebuje nové oblečenie, v ktorom by sa predviedla svojim kamarátkam. Poradíte jej s výberom a vyberiete jej 5 rôznych outfitov?

 
87%
Hra - Winx Girl Magic Accident
Video sa načíta

Stella sa zranila a preto utekala do nemocnice. Podajte jej prvú pomoc, aby sa cítila lepšie. Zbavte ju špinavých šiat a vyberte jej nové, v ktorých bude vyzerať lepšie.

 
70%
Hra - Winx Club Mega Memory
Video sa načíta

Overte si, či vám pamäť dobre slúži a zahrajte si s dievčatami z Winx detskú hru pexeso. Spočiatku bude hra jednoduchá, ale každým kolom sa úroveň hry bude zvyšovať. Prekonajte všetky kola.

 
79%
Hra - Winx Club Pets Caring
Video sa načíta

Bloom má špinavého domáceho miláčika, pomôžte jej s očistením a vyberte pre neho zaujímavejší kožuch a doplnky, aby vyzeral lepšie.

 
77%
Hra - Kiko's Adventure
Video sa načíta

Pomôžte Kikovi, aby našiel svoju paničku. Aby sa k nej dostal potrebuje hviezdy a mrky, okrem toho musí zničiť aj nepriateľov, ktorý mu stoja v ceste.

 
75%
Hra - Winx Club Musa Sophix Style
Video sa načíta

Pomôžte Muse s nájdením nového štýlu oblečenia, doplnkov a krídiel. Bude sa jej váš výber páčiť?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)