Rozprávkové

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

93%
Hra - Elsa Wedding Party
Video sa načíta

Elsa je nervózna pred svadbou a preto by potrebovala pomôcť s výberom svadobných šiat. Pomôžeš jej práve ty ?

 
87%
Hra - Now & Then Cinderella Sweet Sixteen
Video sa načíta

Vyberte krásne oblečenie Pre Popolušku v starom, ale aj modernom štýle. V tretej časti jej môžete vybrať oblečenie, ktoré sa skladá z nového aj starého. Podarí sa vám ho krásne skombinovať?

 
87%
Hra - Elsa vs Barbie Fashion Contest
Video sa načíta

Zahrajte si dievčenskú hru pre dvoch a dokážte, že máte lepší štýl než vaša súperka. Vybrať si môžete Elsu alebo Barbie.

 
75%
Hra - Frozen Elsa Shopping
Video sa načíta

Vyberte Else nový outfit. V obchode nájdete dplno a šiat a doplnkov, ktoré jej môžete kúpiť. Podarí sa vám vybrať niečo pekné?

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
40%
Hra - Super Princesses
Video sa načíta

Vyberte pre každú princeznú super dres, ktorý by mohla nosiť pri záchrane ľudí a zvierat. Trafíte sa do vkusu každej z nich?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
68%
Hra - Snow White Colouring
Video sa načíta

Jedným slovom omalovánka. Dvoma slovami on-line omalovánka a tromi? Krásna on-line omalovánka. Snehulienka je jedna z najobľúbenejších rozprávkových postáv. Sedem trpaslíkov sa sem maliari nezmestilo, ale títo dvaja ťa určite zabaví. Je tam totiž čo vyfarbovať. Vyber najvhodnejšie farbičky a pusť sa do toho.

 
78%
Hra - Cindrella Decoration
Video sa načíta

Každé dievča sníva o svojom princovi na bielom koni. Väčšinu dievčat princ nečaká, ale iba obyčajný chalan. Preto si skúste takú rozprávku aspoň predstaviť a vytvorte svoj rozprávkový svet. V dekoračce vytvorte prostredie, kde sa stretnete so svojou láskou. Zámok, jazierko a labute budú dokonalým prostredie pre princa čakajúceho na svoju, do labute zakliatu, princeznú.

 
Hra - Cindrealla 1
Video sa načíta

Nie je snáď nikto, kto by nepoznal nejakú rozprávku o princeznej, ktorú pri narodení obdarovali či naopak prekliali sudičky. V tejto hre si môžeš zostaviť pomocou postáv a predmetov z výberu vlastnej scénu z takej rozprávky. Môžeš vystrojiť slávností prestieranie aj ostatné interiér a zasadiť do prostredia kráľovnú, novorodenec princeznú a sudičky. Tak hraj a urob si rozprávku podľa svojho. Ovládanie myš

 
Hra - Cindrealla 2
Video sa načíta

Poďte si s nami vyzdobiť rozprávkové prostredie. Uprostred cestičky stojí krásny princ a čaká, čo mu doplníte do obrázku. Máte k dispozícii skutočne veľké množstvo rôznych doplnkov. Môžete tiež pridávať čarovné postavičky - draka, zlú čarodejnicu, netopiera, bieleho koníka alebo zajačika. Hurá do rozprávky.

 
72%
Hra - Snow White
Video sa načíta

Snehulienka je ďalší zábavná hra na precvičenie tvojho potřehu. Predlohu obrázku nájdeš po kliknutí ľavým tlačidlom myši na ružové srdiečko v ľavo dole. Rozmiestni postavičky a ďalšie časti obrázka rovnako, ako je tomu v predlohe.

 
Hra - Story Decoration 7
Video sa načíta

Všetci určite dobre poznáte rozprávkový príbeh o Zlatovláske. V hre Story Decoration 7 dostanete na povel obe hlavné postavy a vašou úlohou bude vyzdobenie zvyšku obrázku. Je teda len na vás, či do obrázku pridáte tajomnú veža, magického jednorožca, zvieratká z lesa, čarovné bytosti alebo rôzne rastliny.

 
Hra - Fairy Dressup 46
Video sa načíta

V rozprávkach bývajú princeznej v kúzelných šatách, v ktorých sa chodí na kráľovskej bály. Vyskúšajte si v tejto oblíkačce niekoľko takých čarovných šiat, ktoré by sa presne hodili na Princeznovský ples. Nezabudnite na črievičky, ktoré by ste prípadne mohli stratiť na schodoch. Šperky sú nutným doplnením celého vzhľadu. Tieto šaty sú neuveriteľné.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)