Rozprávkové

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

86%
Hra - Snow White Fairytale Dress Up
Video sa načíta

Viete vôbec ako vlastne vyzerá Snehulienka? Má modré alebo hnedé oči? Aký rúž používa? A aké nosí šaty? Povoľte uzdu svojej fantázií a vytvorte si Snehulienku podľa seba v novej hre Snow White Fairytale Dress Up!

 
80%
Hra - Snow White Nails
Video sa načíta

Pripravte Snehulienku na kráľovský ples, k tomu potrebuje perfektné nechty, ktoré jej urobíte vy. Vyberte jej pekné farby a dekorácie.

 
74%
Hra - Snow White Real Haircuts
Video sa načíta

Snehulienka sa vydala k Vám do kaderníctva. Dokážete jej vytvoriť originálny účes, s ktorým sa bude páčiť nielen trpaslíkom? Môžete úplne uvoľniť fantáziu a vytvoriť moderný účes alebo tiež niečo viac usadenejšie.

 
80%
Hra - Beauty's Magical Closet
Video sa načíta

Pomôžte Kráske nájsť všetky veci, ktoré sa ju stratili v šatni. Akonáhle nájdete všetkých 10 vecí, budete si môcť vyskúšať tie najlepšie šaty a doplnky.

 
80%
Hra - Moana's Garden Party
Video sa načíta

V tejto hre budete pomáhať Moana, s jej záhradné párty. Moana je postavička z rovnomennej rozprávky. U nás ju môžete poznať pod názvom Odvážna Vaiano. Moana si pozvala aj hostí, s ktorými sa chce zoznámiť. Sú to isté rozprávkové princezné. Najprv im vyberiete správny outfit na párty a následne sa pustíte do dekorovanie záhradnej slávnosti.

 
80%
Hra - Sleeping Princess Villain Cosplay
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, kde si budete vyrábať kostým zlé čarodejnice z rozprávky Šípková Ruženka. Akonáhle budete mať kostým hotový, môžete slečnu namaľovať.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
84%
Hra - Princesses Royals Vs Hipsters
Video sa načíta

Máme tu super hru, v ktorej napadlo tri princezné urobiť si fotky, ako by mohli vyzerať v hispter oblečneí. Tieto fotky potom porovnajú s fotkami, kde majú svoje princeznovské šaty. Na výber budete mať v šatníku veľa druhov kúskov.

 
82%
Hra - Snow White Gone Bad
Video sa načíta

Vašu pomoc s výberom oblečenia momentálne potrebuje Snehulienka. Má nový hudobný štýl a k tomu sa viaže aj špecifické oblečenie. K dispozícii budete mať veľa rôznych kusov a doplnkov.

 
80%
Hra - Rapunzel And Flynn Happy Family
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru a pomôžte Rapunzel s jej šatníkom. Na výber má veľa kusov oblečenia. Tiež môžete využiť vybrať pekné dekorácie pre detskú izbičku.

 
85%
Hra - Ariel Modern Makeover
Video sa načíta

Ariel chce ísť s Ericom na ples a preto potrebuje krásny make-up a k tomu šaty. Poradíte jej aj tentoraz, aký outfit by si mala vziať, aby sa Ericovi páčila?

 
80%
Hra - Olaf's Stuffed Snowman Shop
Video sa načíta

Pomôžte Else so šitím Olafa. Vyberte si látku a pusťte sa do šitia, aby ste vytvorili krásneho plyšového Olafa. Bude sa Vám páčiť?

 
86%
Hra - Modern Rapunzel Rainbow Trends
Video sa načíta

Rapunzel by chcela nový letný účes, ktorý by sa na toto ročné obdobie hodilo. Pomôžte jej s farbením vlasov, aby jej všetky princezné závideli.

 
78%
Hra - Disney College Life
Video sa načíta

Pomôžte princeznám s rôznymi úlohami, aby nemali na vysokej škole problémy. Budete im musieť pomôcť napríklad s upratovaním, opisovaním, či výberom šiat. Pomôžte im splniť každú z nich.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)