Ladové královstvo

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

85%
Hra - Frozen Sisters Shopping Eurotour
Video sa načíta

Anna a Elsa sa chystajú do Európy na nákupy! V každom meste, kde sa zastavia, chcú nakúpiť krásne veci. Vašou úlohou je obom sestrám s nákupmi pomôc a na nákupy ich vhodne obliecť. Užite si novú hru na tému Ľadové kráľovstvo!

 
86%
Hra - Princess Style Vlog: OMG WEDDING!
Video sa načíta

Aké prekvapenie! Princezná sa vydáva. Pomôžte jej a jej družičkám, aby sa obliekli a tiež s krásnym make-upom! Urobte princeznej tento deň najkrajší deň v jej živote. Ak máte radi obliekačky a princezien, potom je hra Princess Style Vlog: OMG WEDDING určená práve vám!

 
88%
Hra - Annie Mermaid vs. Princess
Video sa načíta

Anna môže byť morskou pannou, ale tiež zároveň princeznou. Čomu dávate prednosť? Je pre vás Anna morská panna alebo je princezná? Oblečte ju pre obe varianty a vyberte tú lepšiu. Užite si veľa zábavy hraním hry Annie Mermaid vs. Princess!

 
84%
Hra - Top Model Sisters
Video sa načíta

Elsa a Anna sa chcú stať najlepšími modelkami! Vašou úlohou je vybrať im šaty a pripraviť ich tak, aby uspeli. Kto je najkrajšie dievča? Záleží to len na vás! Bavte sa hraním nové perfektné hry s názvom Top Model Sisters!

 
85%
Hra - Princesses Photography Contest
Video sa načíta

Merida má vášeň pre fotografovanie a Elsa je zase skúsený fotograf. Keď počuli o novej fotografickej súťaži Instagramu, obe princezny sa bez váhania prihlásili. Vašou úlohou je pomáhať obom vytvárať rôzne fotky a musíte zostať nestranný. Prvá téma je priateľstvo, takže prechádzajte položky, ktoré môžete vytvoriť.

 
88%
Hra - Annie Dress Design
Video sa načíta

Pomôžte Anne navrhnúť perfektné šaty. Začnite výberom dizajnu šiat - ramien, horného dielu, opasku a sukne. Potom vyberte perfektnú farbu pre každú príležitosť. Nakoniec je potrebné pomôcť jej navrhnuté šaty ušiť. Bavte sa navrhovaním perfektných šiat s princeznou Annou!

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
90%
Hra - Princesses Fashion Favourites
Video sa načíta

V hre s názvom Princesses Fashion Favourites je vašou úlohou pomôcť trom princeznám, Locice, Vaiano a Else s výberom oblečenia, vhodného účesu a módnych doplnkov. Každá princezná má svoj obľúbený štýl. Užite si parádne hranie s touto novou perfektnou hrou.

 
87%
Hra - Design Your Princess Dream Dress
Video sa načíta

Anna, Elsa, Snehulienka a Locika potrebujú nové šaty. Môžete si vytvoriť jedny pre každú z nich. Po dokončení perfektných šiat, môžete každé princeznej upraviť aj jej účes podľa jej štýlu. Užite si úžasný čas hraním tejto krásnej hry s názvom Design Your Princess Dream Dress!

 
91%
Hra - Princesses Band Tshirts
Video sa načíta

V tejto novej hre je vašou úlohou pomôcť trom princeznám Anne, Else a Popoluške vybrať slušivé oblečenie, fantastické účesy a ďalšie módne doplnky pre špeciálnu príležitosť. Chcú totiž spoločne vyraziť na koncerty svojich obľúbených hudobných skupín. Zahrajte si novú perfektnú hru s názvom Princesses Band TShirts!

 
90%
Hra - Elsa Spring Favorites
Video sa načíta

Jar sa blíži a Elsa sa naň chce pripraviť tým, že vyskúša najnovšie módne trendy, ktoré budú v jari vládnuť. Pomôžte Else s výberom. Zahrajte si túto novú perfektnú hru s názvom Elsa Spring Favorites!

 
88%
Hra - Anna Shopping Mall
Video sa načíta

Princezná Anna otvorila nový obchodík s oblečením a má prvé zákazníčky, ktoré chcú kúpiť nejaké oblečenie a šperky. Pomôžte im vybrať si vhodné oblečenie a doplnky pre rôzne situácie. Zahrajte si novú perfektnú hru Anna Shopping Mall!

 
78%
Hra - Prom Queen and King
Video sa načíta

Princezná Anna má dnes večer školský ples. To je pre ňu veľmi dôležitý večer a je potrebné sa naň dobre pripraviť. Pomôžte Anne s výberom najkrajších šiat a k nim aj vhodných topánok a ďalších doplnkov. Nakoniec je všetko potrebné doplniť aj perfektným účesom. Anna a Kristoff potom môžu vyraziť na ples a stať sa kráľovnou a kráľom plesu.

 
88%
Hra - Ice Princess Wedding Day
Video sa načíta

Princezná Elza povedala "Áno" jej milovanému princovi a teraz ju čaká veľký a dôležitý deň - svadba! Pomôžte Elze vytvoriť svadbu jej snov. Vyberte jej účes, make-up a najúžasnejšie šaty. Nakoniec musíte vyzdobiť svadobné sála a zavolať hostí.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)