Moana

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

69%
Hra - Moana Disney Princess Adventure
Video sa načíta

V tejto hre budete vyrábať pekný totem a tiež sa starať o mladú krásku.

 
88%
Hra - Elsa & Moana's Winter Vacation
Video sa načíta

Moana a Elsa sa stali kamarátkami a vzájomne by sa chceli navštíviť. Oblečte Moanu do zimného oblečenia a Annu do teplého, aby sa vo svojich kráľovstvách cítili dobre.

 
83%
Hra - Princess Moana's Ship
Video sa načíta

Princezna Moana potrebuje pomôcť s výberom klasického oblečenia a so stavbou lode, ktorú potrebuje na presun. Vyberte jej reprezentatívne oblečenie, aby sa na svojej lodi mohla previesť.

 
79%
Hra - Moana Lilo & Stitch
Video sa načíta

Vyberte pre Moanu, Lilo a Stitcha krásne Hawaii oblečenie, ktoré sa v krajine nosí. Bude sa im výber páčiť?

 
80%
Hra - Moana's Garden Party
Video sa načíta

V tejto hre budete pomáhať Moana, s jej záhradné párty. Moana je postavička z rovnomennej rozprávky. U nás ju môžete poznať pod názvom Odvážna Vaiano. Moana si pozvala aj hostí, s ktorými sa chce zoznámiť. Sú to isté rozprávkové princezné. Najprv im vyberiete správny outfit na párty a následne sa pustíte do dekorovanie záhradnej slávnosti.

 
82%
Hra - Moana Baby Shower Care
Video sa načíta

Bavte sa hraním jednej z najroztomilejších starajúcich hier vôbec. Starajte sa o malú Moanu. Urobte teplý kúpeľ a dajte jej do nej hračky, aby sa nenudila. Potom ju musíte poriadne umyť, namazať detským krémom a nakoniec Moane nájsť perfektné oblečenie a účes!

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
86%
Hra - Moana's Paradise Escape
Video sa načíta

Vaiano je práve na výmennom študentskom pobyte v Londýne. Ale počasie jej moc nevyhovuje, preto sa rozhodla ísť na dovolenku k moru. Pomôžte jej vyberať rôzne oblečenie pre slnečný deň na pláži.

 
80%
Hra - BFF Princess Vote For Fifa 2018
Video sa načíta

V hre BFF Princess Vote For Fifa 2018 bude tvojou úlohou pomôcť Else, Rapunzel a Moane nájsť správny dres, šortky, potom topánky a nakoniec vyberieš krásny účes. Nakoniec vyberieš na akom štadióne sa budú fotiť, urobíš fotku a zistíš, kto vyhrá.

 
80%
Hra - BFF Princess Career Photoshoot
Video sa načíta

BFF Princess Career Photoshoot je skvelá hra, kde sa dve princezné, Rapunzel a Moana, rozhodujú, aké si zvolia zamestnanie, keď dokončia školu. Pomôžeš im vybrať správnu kariéru a vybrať aj vhodné oblečenie?

 
82%
Hra - First Day At College
Video sa načíta

First Day At College je skvelá obliekacia hra, v ktorej bude tvojou úlohou pomôcť dvom princeznám, Anne a Moane, vymyslieť skvelý outfit na prvý deň univerzity. Vyjadrí ich osobnosť v krásnom a žiadúcom štýle.

 
75%
Hra - Princess on Vacation
Video sa načíta

V hre Princess on Vacation budeš musieť pomôcť dvom princeznám s tromi úlohami. Najprv im budeš musieť pomôcť nájsť vhodnú cestu do izby, potom im pomôžeš s prípravou jedla a nakoniec im pomôžeš vybrať to najlepšie oblečenie pre dovolenku.

 
80%
Hra - Land vs Sea Moana vs Elsa
Video sa načíta

Máš rada Disneyho rozprávky? V hre Land vs Sea Moana vs Elsa budeš mať za úlohu obliecť princeznú z rozprávok Ľadovej Kráľovstva a Odvážna Vaiana. Na výber budeš mať zo širokej ponuky oblečenia a doplnkov. Podarí sa ti princezné zladiť?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)