Nakupovanie v obchode

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
81%
Hra - Exotic Princess Realife Shopping
Video sa načíta

Slečna by chcela ísť nakupovať, ale potrebuje peniaze. Keď pracuje z domu, môžete jej pomôcť. Pokúste sa zhromaždiť čo najviac dolárov v krátkom čase. S týmito peniazmi môžete ísť nakupovať na oblečenie.

 
82%
Hra - Wedding Shopping with Bridesmaids
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej vezme nevesta svoje kamošky na nákupy šiat. Najprv vyberiete najkrajšie šaty a doplnky pre samotnú nevestu. Následne vyberiete šaty a doplnky pre obe jej kamošky.

 
81%
Hra - Princess Haul: Young Fashion
Video sa načíta

Mladá slečna práve dostala smsku o tom, že v obchodaku prebieha výpredaj a na pultoch je plno zlacneného tovaru. Vyberajte medzi oblečením, topánkami alebo doplnky. Nakupujte iba zlacnený tovar! Čo nakúpite, si potom môžete vyskúšať a urobiť si fotku.

 
81%
Hra - Ellie Shopping Day
Video sa načíta

V tejto hre vás Ellie vezme na nákupy a vy ju s nimi musíte pomôcť. Navštíviť môžete rôzne obchody a služby. Na vaše nákupy máte však obmedzený rozpočet, 500 dolárov. Nakupovať môžete oblečenie, šperky, make up alebo využiť služby kaderníka. Všetky nakúpené veci potom nájdete doma.

 
86%
Hra - Disney Fashionistas Online
Video sa načíta

Princezné by chceli dnes večer nakupovať, ale nikam sa im nechce a preto sa rozhodli, že si objednajú oblečenie z internetu. Postaráš sa, aby si každá z nich objednala najlepšie kúsky?

 
76%
Hra - Baby Anna Shopping Rush
Video sa načíta

Elsa potrebuje pár vecí a preto poprosila Annu, aby jej ich kúpila. Pomôžte jej nájsť všetko zo zoznamu a správne zaplatiť.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

76%
Hra - Ariel and Jasmine Mall Shopping
Video sa načíta

Jasmína a Ariel potrebujú nové oblečenia a preto šli na spoločné nákupy. Poradíš každej z nich aké oblečenie, by si mala kúpiť, aby pôsobila krajšie?

 
79%
Hra - Happy Holiday
Video sa načíta

Lucy a Lily chcú cestovať a rozhodli sa, že teraz je ten správny čas, kedy by mohli navštíviť najznámejšie kúty sveta. Pomôžte im počas cesty, aby si zarobili dosť peňazí na oblečenie alebo ďalšie cesty.

 
88%
Hra - Shopaholic: Tokyo
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej budete nakupovať šaty a účastniť sa módnych prehliadok alebo fotení. Nakupovať budete v Tokyu a do začiatku máte nejaké peniaze. Nevydržia však dlho a musíte tak pracovať v kaviarni. Pracovať môžete raz denne. Následne môžete vyraziť na nákupy!

 
90%
Hra - Shopaholic: Rio
Video sa načíta

Super hra, v ktorej budete nakupovať oblečenie a zúčastníte sa rôznych akcií. Na nákupy však potrebujete peniaze, ktoré získate raz za deň prácou. Pracovať budete sprievodcu. Následne môžete nakupovať rôzne oblečenie a nepotrebné kúsky predávať. Môžete sa zúčastniť rôznych akcií, kde však musíte dodržiavať určitý dress code.

 
79%
Hra - Cheesecake Pops
Video sa načíta

Pomôžte mladej neskúsenej kuchárke, aby dokázala upiecť chutný cheesecake. Aby ste ho mohli upiecť musíte si ingrediencie zakúpiť a následne potom koláč upiecť. Podarí sa vám?

 
76%
Hra - Elsa Realife Shopping
Video sa načíta

Elsa si potrebuje zarobiť peniaze, aby si mohla nakúpiť nové oblečenie a doplnky. Pomôžte jej so zárobkom a chyťte všetky peniaze, aby mala dostatok na nákup.

 
82%
Hra - Barbie Shop Till You Drop
Video sa načíta

Barbie potrebuje nové oblečenie a tak sa rozhodla ísť do obchodov. Staňte sa jej najlepšou kamarátkou a pomôžte jej s nákupom najkrajšich vecí. Nezabudnite za každú vec zaplatiť. Príjemnú zábavu.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)