Nakupovanie v obchode

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
84%
Hra - Natalie's Winter Treats
Video sa načíta

Je tak veľká zima vonku, ale Natalia vie ako svojich zákazníkov rozveseliť. Pomôžte jej nájsť všetky obvyklé, vzácne alebo epické ingrediencie, ktoré vám pomôžu vytvoriť vynikajúce lahôdky. Objavte všetky sladkosti a získajte peniaze na ingrediencie tým, že zákazníkov udržíte spokojné.

 
88%
Hra - Anna Shopping Mall
Video sa načíta

Princezná Anna otvorila nový obchodík s oblečením a má prvé zákazníčky, ktoré chcú kúpiť nejaké oblečenie a šperky. Pomôžte im vybrať si vhodné oblečenie a doplnky pre rôzne situácie. Zahrajte si novú perfektnú hru Anna Shopping Mall!

 
86%
Hra - School Break Mall Shopping
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre je pomôcť dvoma dievčatám s nákupom nového oblečenia počas ich prestávky v škole. Okrem slušivého oblečenia im musíte vybrať aj vhodné doplnky a padnúce obuv. Využite svoj čas múdro a kúpte pre nich to najvhodnejšie oblečenie. Zahrajte si novú perfektnú hru s názvom School Break Mall Shopping.

 
81%
Hra - Exotic Princess Realife Shopping
Video sa načíta

Slečna by chcela ísť nakupovať, ale potrebuje peniaze. Keď pracuje z domu, môžete jej pomôcť. Pokúste sa zhromaždiť čo najviac dolárov v krátkom čase. S týmito peniazmi môžete ísť nakupovať na oblečenie.

 
82%
Hra - Wedding Shopping with Bridesmaids
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej vezme nevesta svoje kamošky na nákupy šiat. Najprv vyberiete najkrajšie šaty a doplnky pre samotnú nevestu. Následne vyberiete šaty a doplnky pre obe jej kamošky.

 
81%
Hra - Princess Haul: Young Fashion
Video sa načíta

Mladá slečna práve dostala smsku o tom, že v obchodaku prebieha výpredaj a na pultoch je plno zlacneného tovaru. Vyberajte medzi oblečením, topánkami alebo doplnky. Nakupujte iba zlacnený tovar! Čo nakúpite, si potom môžete vyskúšať a urobiť si fotku.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

81%
Hra - Ellie Shopping Day
Video sa načíta

V tejto hre vás Ellie vezme na nákupy a vy ju s nimi musíte pomôcť. Navštíviť môžete rôzne obchody a služby. Na vaše nákupy máte však obmedzený rozpočet, 500 dolárov. Nakupovať môžete oblečenie, šperky, make up alebo využiť služby kaderníka. Všetky nakúpené veci potom nájdete doma.

 
86%
Hra - Disney Fashionistas Online
Video sa načíta

Princezné by chceli dnes večer nakupovať, ale nikam sa im nechce a preto sa rozhodli, že si objednajú oblečenie z internetu. Postaráš sa, aby si každá z nich objednala najlepšie kúsky?

 
76%
Hra - Baby Anna Shopping Rush
Video sa načíta

Elsa potrebuje pár vecí a preto poprosila Annu, aby jej ich kúpila. Pomôžte jej nájsť všetko zo zoznamu a správne zaplatiť.

 
76%
Hra - Ariel and Jasmine Mall Shopping
Video sa načíta

Jasmína a Ariel potrebujú nové oblečenia a preto šli na spoločné nákupy. Poradíš každej z nich aké oblečenie, by si mala kúpiť, aby pôsobila krajšie?

 
79%
Hra - Happy Holiday
Video sa načíta

Lucy a Lily chcú cestovať a rozhodli sa, že teraz je ten správny čas, kedy by mohli navštíviť najznámejšie kúty sveta. Pomôžte im počas cesty, aby si zarobili dosť peňazí na oblečenie alebo ďalšie cesty.

 
88%
Hra - Shopaholic: Tokyo
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej budete nakupovať šaty a účastniť sa módnych prehliadok alebo fotení. Nakupovať budete v Tokyu a do začiatku máte nejaké peniaze. Nevydržia však dlho a musíte tak pracovať v kaviarni. Pracovať môžete raz denne. Následne môžete vyraziť na nákupy!

 
90%
Hra - Shopaholic: Rio
Video sa načíta

Super hra, v ktorej budete nakupovať oblečenie a zúčastníte sa rôznych akcií. Na nákupy však potrebujete peniaze, ktoré získate raz za deň prácou. Pracovať budete sprievodcu. Následne môžete nakupovať rôzne oblečenie a nepotrebné kúsky predávať. Môžete sa zúčastniť rôznych akcií, kde však musíte dodržiavať určitý dress code.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)