Matematické

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

80%
Hra - Sunset Sudoku
Video sa načíta

Sunset Sudoku je klasická verzia sudoku, pri ktorej sa môžete započuť do relaxačnej hudby. V hre sú dostupné 3 úrovne: ľahká, stredná a ťažká. Ak by ste si náhodou nevedeli rady, môžete vždy hru požiadať o radu.

 
73%
Hra - Numeric
Video sa načíta

Super pařba, v ktorej budete zoraďovať čísla od najmenšieho po najväčšie. Musíte však zoraďovať rýchlo, pretože vás tlačí čas. V každom kole si môžete vyzdvihnúť hodiny, ktoré vám čas pridajú.

 
79%
Hra - Royal School
Video sa načíta

Elsa si otvorila škulu pre princezné, aby sa stali pre princov viac atraktivné. Staň sa aj ty jej žiačkou a odpovedz na všetky jej otázky, ktoré sa budú týkať matematiky, biológie a zemepisu.

 
72%
Hra - Salazar the Alchemist
Video sa načíta

Máme tu parádnu hru, kde budete zostavovať z troch predmetov predmety lepšie. Vždy za to dostanete mince, ktoré môžete použiť na nákup bonusov. Dávajte si pozor, aby vám nedošli ťahy.

 
80%
Hra - Math War
Video sa načíta

Parádna matematická hra, v ktorej sa zobrazujú príklady a vašou úlohou je určiť, či sú správne, alebo nie. Navyše vám uteká čas a ak sa netrafíte, tak sa vám čas výrazne skráti.

 
68%
Hra - Máša a medvěd: Počítání
Video sa načíta

Matematická hra, v ktorej musíte Máši pomôcť počítať všetky úlohy. Medveď sa s ňou na ceste domov zastaví vždy pri pni, kde začnete počítať.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
71%
Hra - Add It Up
Video sa načíta

Viete rýchlo počítať? V tejto hre sa vám to bude hodiť. Vašou úlohou je poskladať z čísel v tabuľkách požadovaný výsledok.

 
70%
Hra - Turbo Brains
Video sa načíta

V tejto hre budete mať za úlohu počítať príklady. Vybrať musíte vždy jednu zo štyroch možností. Veľmi vás však tlačí čas.

 
79%
Hra - Doodle Your Mathbook
Video sa načíta

Dokážete si poradiť so všetkými ťažkosťami v úprave zošitu? Vyber si zložky, aké sa Ti najviac páčia. Potom si môžeš dovnútra priamo medzi príklad vložiť obrázky a vytvoriť si tak zošit snov.

 
71%
Hra - Math Tap
Video sa načíta

Dokážete si poradiť so všetkými nástrahami tejto matematickej hry? Nebude to nič jednoduché, ale iste si poradíte. Skúste vždy označiť správny výsledok.

 
75%
Hra - Rapunzel Math Exam
Video sa načíta

Dokážete sa vysporiadať so všetkými matematickými úlohami, ktoré Vám budú uložené? Je potreba spočítať všetko z hlavy a rýchlo. Pokiaľ budú všetky výsledky správne, potom sa tešte na plný bodový zisk.

 
59%
Hra - Minion School Test
Video sa načíta

Poradíte Mimoňovi s matematickými a vedomostnými úlohami, ktoré si pre neho pripravila Scarlett? Dokážete nahrať 100 bodov?

 
67%
Hra - Dress Up Math
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou obliecť ženu tak, aby sa vliezla do cenovej relácie. Dokážete sa zakaždým trafiť?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)