HTML5

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

80%
Hra - Princess Curse
Video sa načíta

Princezná sa prechádzala v lese. Našla osamelý dom, pozrela sa do neho a prevrhla čarodejnícky kotol. Čarodejnica, ktorá videla, čo princezná urobila, sa nahnevala a prekliala princeznú. Vašou úlohou je zlomiť prekliatie a pomôcť princeznej vyzerať krásne ako predtým. Skúste hru Princess Curse.

 
82%
Hra - Monkey go happy Stage 80
Video sa načíta

A máme tu pokračovanie série Monkey Go Happy Stage. Tentoraz sa opičky zatúľaly do Číny. Kde musíš vyriešiť ďalšiu logickú úlohu , nájsť stratené ihly a nakoniec zachrániť poslednú z opičiek.

 
74%
Hra - Frozen Sisters In Love
Video sa načíta

Anna a Elza majú plán na svojich chlapcov - Jacka a Kristoffa. Obaja zdieľajú zopár svojich nápadov na Facebooku. Dievčatá ich pri ich realizácií chcú sledovať a spraviť pár fotografií. Pomôžte dievčatám tieto fotky zeditovať a vylepšiť, aby sa chlapcom páčili. Vychutnajte si úpravy fotografií v Sisters Frozen Sisters In Love!

 
85%
Hra - Princesses Bridal Salon
Video sa načíta

Vitajte v najlepšom svadobnom salóne. Princezné tu chcú nájsť dokonalé oblečenie pre svoju vysnívanú svatbu. Začnite výberom svadobných šiat, Potom účesom a šperky a vzhľad doplňte krásnym závojom a nádhernou kyticou. Užite si hranie novej perfektnej hry Princesses Bridal Salon!

 
86%
Hra - Jasmine and Ariel Wardrobe Swap
Video sa načíta

Jasmína a Ariala na sebe trochu žiarlia. Dnes ale dostali zaujímavý nápad - vymenia si na jeden deň svoje šatníky. Pomôžte princeznám vyskúšať si najviac štýlové kusy zo šatníka tej druhej. Môžete dokonca kombinovať oblečenie z oboch skríň naraz! Užite si novú, zábavnú hru Jasmine and Ariel Wardrobe Swap!

 
77%
Hra - Mini Throat Doctor
Video sa načíta

Mimoň sa hral v laboratóriu, zmiešal nesprávne látky a ochorel! Vy musíte zistiť, čo mu je a začať ho liečiť. Najdite všetky potrebné lekárske nástroje, naučte sa ich používať a dajte Mimoňa späť do poriadku. Vďaka vašim lekárskym schopnostiam sa Mimoň bude skoro citiť lepšie.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
84%
Hra - BFF Pink Makeover
Video sa načíta

Ružová môže byť úžasnou farbou. Stačí ju len správne pre vhodnú priležitosť použiť. Vašou úlohou je spraviť ružový make-up a vlasy dvoj slečnám a potom ich zladiť aj voľbou správnych dolnkov. To všetko si môžete užiť v novej hre BFF Pink Makeover!

 
76%
Hra - My Lovely Mood Board
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre je urobiť čo najlepšiu nástenku pre štyri princezny. Je len na vás, akým spôsobom ju vyzdobíte. Dalšou úlohou je potom princezny obliecť a to vrátane doplnkov. Zahrajte si novú, perfeknú hru s názvom My Lovely Mood Board!

 
84%
Hra - Barbie And Elsa Wedding Crashers!
Video sa načíta

Kamarádky Barbie a Elza sa rozhodli prekaziť svadbu. Aby sa im to podarilo, musia perfektne vyzerať. Vy im s tým musíte pomôcť. Vyberte im elegantné šaty vhodné na svatbu, pridajte doplnky a nakoniec aj dokonalý účes. To všetko v noje výbornej hre Barbie And Elsa Wedding Crashers!

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 78
Video sa načíta

Monkey Go Happy Stage 78 je skvelé pokračovanie logickej adventúry v ktorej je vašou dnešnou úlohou nájsť cukríky aby vám chlapec dal tlačidlo a vy ste zachranili opičky.

 
83%
Hra - Mini Brain Doctor
Video sa načíta

Mimoň sa necíti dobre a potrebuje operáciu mozgu. Stante sa doktorom a naučte sa používať lekárske nástroje. Pripravte sa na operaciu tým, že zmeriate jeho teplotu, pulz a zbavíte ho vlasov. Potom už operácia môže začať. Na konci sa Mimoň už určite bude cítiť lepšie.

 
79%
Hra - Hip Hop Fashion
Video sa načíta

Vychutnajte si novú hru Hip Hop Fashion, kde budete musieť pripraviť dievčatá do súťaže v street dance! Obe, Anna aj Elza musí na túto súťaž vyzerať skvelo. Začnete tým, že vyberiete perfekné pouličné tanečné oblečenie pre Elzu a potom pokračujete obliekaním Anny.

 
81%
Hra - Barbie's Reading Nook
Video sa načíta

Barbie má popri móde veľmi rada aj čitanie. Ibaže nemá kde v kľude čítať. Vašou úlohou v tejto hre je naprv jej čítací kútik pekne zariadiť, potom Barbie na čítanie správne obliecť a nakoniec jej aj vybrať čo bude čítať. Užite si veľa zábavy hraním novej perfektnej hry Barbie's Reading Nook!

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)