HTML5

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Superhero Girl Maker
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej si vytvoríte vlastný super hrdinku! Meniť môžete kompletne vzhľad jej tváre a make up. Tiež môžete meniť zostrih, oblečenie a doplnky. U všetkého si môžete zvoliť vlastnú farbu!

 
82%
Hra - 30 and 1 Ball Gown For Elsa
Video sa načíta

Elsa ide na ples a potrebuje vašu pomoc s výberom tých najlepších plesových šiat. K dispozícii ich máte niekoľko desiatok a výber to nebude jednoduchý. Tiež musíte Else pomôcť s výberom doplnkov a účesu.

 
77%
Hra - Family Weekend Decorations
Video sa načíta

Rýchla a jednoduchá hra, v ktorej budete vyberať tie najlepšie dekorácie pre vnútro paláca.

 
84%
Hra - Unicorn Kingdom
Video sa načíta

Vitajte v kráľovstve jednorožcov! Celkom na vás čakajú tri rôzne rozprávková kráľovstva, kde budete prekonávať jednotlivé úrovne. Vždy musíte pozbierať dva druhy drahokamov, ktoré vám otvoria cestu do ďalšieho levelu. Musíte si dávať pozor na prekážky, ktoré sú tak vo vzduchu tak aj na zemi.

 
82%
Hra - Scary Cabin Halloween
Video sa načíta

3 kamošky sa rozhodli, že budú halloween tráviť na chate. Musíte im pomôcť so strašidelnými dekoráciami a kostýmy. Nakoniec sa ich snažíte vydesiť. Musíte je vydesiť tak, aby sa vám miska naplnila sladkosťami až po okraj.

 
81%
Hra - Princess First College Party
Video sa načíta

3 slečny budú prvýkrát organizovať párty na svojej koľaji. Najprv im musíte pomôcť vybalením rôznych vecí na izbu. Následne musíte pre každú vybrať vhodný outfit a doplnky.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

80%
Hra - Princess Big Sale Rush
Video sa načíta

Slečna potrebuje obmeniť šatník. Potrebuje nové topánky, kabelky a šaty. Tiež by potrebovala zmeniť účes. Celkom musíte vybrať oblečenie a topánky na tri rôzne outfity.

 
81%
Hra - Princesses Nails Salon
Video sa načíta

Krátka hra, v ktorej musíte pre slečnu vybrať vhodný lak na nechty. K dispozícii budete mať niekoľko druhov farieb a vzorov.

 
80%
Hra - Wedding Preps
Video sa načíta

Ako majiteľka svadobného salónu musíte pripraviť všetko, čo sa svadby týka. Tentoraz budete dekorovať svadobný obrad aj hostinu.

 
81%
Hra - Social Media Divas
Video sa načíta

Máme tu tri kamarátky, ktoré potrebujú mať na sociálnych sieťach čo najkrajší fotky. Preto musíte pre všetky vybrať ten najlepší outfit a doplnky.

 
82%
Hra - Audrey's Fashion Blogger Story
Video sa načíta

Audrey je módna blogerka a momentálne potrebuje pomôcť s výberom nového outfitu. Akonáhle budete mať hotovo, pôstna fotky na blog. Čím viac dostanete hodnotenie, tým viac získate peňazí. Za tie si potom môžete nakúpiť nové oblečenie a doplnky.

 
82%
Hra - Ice Princess Real Makeover
Video sa načíta

Najskôr sa budete musieť u slečny postarať o vyčistenie jej pleti. Tiež budete musieť vytrhať obočie a použiť pleťové masky. Akonáhle budete mať hotovo, môžete zvoliť nejaký pekný makeup.

 
81%
Hra - Faerie Queen of Fire
Video sa načíta

Malá víla potrebuje vašu pomoc! Potrebuje pomôcť s líčením a výberom tých správnych farieb a odtieňov. Nakoniec pomôžete aj s výberom vhodného oblečenia a doplnkov.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)