Azaela hry

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

82%
Hra - Pretty Pixie
Video sa načíta

Vytvorte si jedinečnú vílu za pomoci make-upu, šiat a rôznych farieb. Nechajte pracovať svoju kreativitu a uvidíte, že sa vám výsledok bude páčiť.

 
85%
Hra - Azaela's 1940s Fashion
Video sa načíta

Super hra, v ktorej si budete môcť obliecť slečnu ako zo 40. rokov z magazínu. K dispozícii budete mať veľa druhov šiat a doplnkov. Budete si taky môcť voliť vzory a farby. Zmeniť môžete aj účes alebo make up.

 
85%
Hra - Harley Quinn
Video sa načíta

Máme tu hru s členkou samovražedného oddielu a komiksovú postavou Harley Quinn. Harley budete môcť vybrať rôzne odtiene pleti, make up alebo iný účes. Tiež môžete vybrať jeden z mnohých kostýmov, šiat alebo doplnkov. Všetko môžete ľubovoľne vyfarbiť.

 
85%
Hra - Poison Ivy
Video sa načíta

Posion Ivy, je kráľovná všetkých rastlín! Bola to však len obyčajná botanička, kým ju nepremenili jedno sérum. Poznať ju môžete z filmu o Batmanovi. V tejto hre si môžete Poison Ivy obliecť podľa svojej predstavivosti.

 
85%
Hra - Epic Angel
Video sa načíta

Vytvorte si krásneho anjela iba podľa svojej predstavivosti! Vybrať budete môcť farbu pleti, tvar očí, nosa alebo pier. Tiež budete môcť vybrať niekoľko druhov účesov a príčeskov. Anjelovi môžete dať ľubovoľné šaty, korzety alebo dokonca brnenie! Tiež nesmie chýbať plno doplnkov k šatám alebo účesu. Nebol by to správny anjel, keby nemal krídla! Vybrať môžete rôzne druhy a tvary. Nakoniec môžete anjelovi pridať pochodeň, zvitok alebo meč! Môžete si tak vybrať, či váš anjel bude poslom mieru alebo vojny.

 
84%
Hra - Sci-fi Warrior 2
Video sa načíta

V tejto parádnej oblíkačce budete tentokrát obliekať podľa vlastnej fantázie chlapca. Vybrať môžete farbu pleti, očí, vlasov, alebo oblečenie. Tiež môžete meniť rôzne časti tváre a meniť typ účesu. Čo sa týka oblečenia, na výber máte niekoľko druhov nohavíc, tričiek, kabátov alebo topánok. Tiež môžete pridať rôzne doplnky a pásky. Nakoniec vyberiete nejakú masku, zbraň či pozadia.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Mermaid Scene Maker
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, v ktorej si vezmete do parády morskú pánovi alebo princa, záleží na vás, koho si vyberiete. Svoju postavu môžete upraviť kompletne podľa svojej predstavivosti. Môžete využiť farbu pleti, tvar očí, nosa alebo úst. Tiež môžete meniť tvar chvosta alebo druh. Vybrať môžete aj oblečenie a rôzne doplnky. Pridať tiež môžete všetko, čo patrí do morského sveta.

 
84%
Hra - Centaur Scene Maker
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru, v ktorej si môžete podľa vlastnej postavy prerobiť kentaura. Vybrať si môžete malé mláďa alebo Kentaur pár. Môžete meniť farbu ich pleti alebo hrivy. Tiež môžete meniť ich vzhľad alebo pridať nejaké doplnky.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)