Štvorkolky

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

100%
Hra - Uphill Rush 7
Video sa načíta

Ďalší výborný diel hry, v ktorej sa budete preháňať na tobogáne a robiť rôzne triky. Za triky máte body a za jazdu zase zbierate peniaze. Za peniaze potom môžete zaobstarať rôzne vzhľady pre panáčika alebo čln.

 
65%
Hra - Mario Rain Race
Video sa načíta

Ak ste závodný typ, potom sa Vám určite bude páčiť závodná hra Mario Rain Race. Na štvorkolke sa postavíte svojim súperom v neľútostnom počasí. Na trati môžete nabiehať na špeciálne oblasti, ktoré Vás zrýchlia. Pozor však na voľne sa povaľujúce krabice, ktoré Vás po náraze spomalia.

 
70%
Hra - Super Mario Racing
Video sa načíta

Máš rada Super Maria? Pretože tu je ďalšia z jeho hier! Tentoraz budeš pretekať s ostatnými. Môžeš si vybrať postavu, za ktorú budeš hrať, takže môžeš byť Mario, niektorý z jeho kamarátov alebo naopak jeho nepriateľov. Pri jazde môžeš používať zbrane, keď zoberieš hviezdičku.

 
72%
Hra - Uphill Rush
Video sa načíta

Uphill Rush je pretekárska hra, v ktorej si môžete zasúťažiť napríklad na skateboarde, štvorkolke alebo na klasickej motorke. Samozrejme vaším cieľom je zvíťaziť, a preto sa musíte naučiť bezpečne zdolávať prekážky, aby ste boli lepší než váš súper.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)