HTML5

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

88%
Hra - Salon Slacking
Video sa načíta

Sára v tejto epizóde pracuje v kaderníckom salóne, kde by sa mala venovať svojej práci. Ona by sa však radšej odreagovala inak, rada by si učesala svoje vlasy, namaľovala ústa rúžom či zaplietla chvost. Pomôžete jej splniť úlohy, tak aby vás klientka nevidela?

 
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru, v ktorej budete vylepšovať postavu a zabíjať nepriateľov. Keď budete plniť úlohy, tak môžete získavať veľa skúseností a úrovne pre svoju postavu.

 
83%
Hra - Frizzle Fraz 5
Video sa načíta

Zahrajte si skvelú hru, v ktorej budete skákať s chlpatou guličkou a snažiť sa prekonať všetky prekážky. Navyše sa snažíte nájsť všetky malé guľôčky, ktoré sú v každom leveli schované. Snažte sa tiež nájsť všetky drahokamy.

 
94%
Hra - My Dolphin show 5
Video sa načíta

Parádne pokračovanie hry, v ktorej budete predvádzať s delfínom rôzne triky. Budete skákať po balónikoch, skrz kruhy alebo cez tyče. Musíte sa snažiť získať čo najviac publika. Za získané peniaze potom môžete nakúpiť rôzne vzhľady pre delfína.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
78%
Hra - Back to Candyland 5: Choco Mountain
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej budete spájať rovnako farebné drahokamy. Stačí vždy kliknúť na už spojené, ktoré však musia byť minimálne tri. Dávajte si pozor, pretože máte obmedzený počet kliknutí a musíte dosiahnuť určitý počet bodov.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Snow White Nails
Video sa načíta

Pripravte Snehulienku na kráľovský ples, k tomu potrebuje perfektné nechty, ktoré jej urobíte vy. Vyberte jej pekné farby a dekorácie.

 
86%
Hra - Frizzle Fraz 6
Video sa načíta

Podarí sa vám v každom kole nájsť potrebný počet chlpatých guličiek? Dávajte si však pozor na prekážky a nepriateľov, ktorí vám môžu vašu úlohu zhatiť.

 
86%
Hra - My Dolphin Show 6
Video sa načíta

Máme tu pre vás ďalší dlho očakávaný diel tejto úspešnej hry. Ovládajte nadaného delfína a robte všetko, čo vám ukáže inštruktor. Pobavte divákov a získavajte peniaze!

 
68%
Hra - Tokyo Mew Mew
Video sa načíta

Oblečte 5 krásnych slečien do rozličných šiat, ktoré majú v ponuke. Nezabudnite ani na doplnky.

 
89%
Hra - My Dolphin Show 7
Video sa načíta

Dajte divákom super zábavu a získajte čo najviac bodov. Dokážete ich získať čo najviac a zároveň pobaviť publikum?

 
70%
Hra - Basket & Ball
Video sa načíta

Zahrajte si americkú hru a dokážte, že viete strielať na koš. Počas hádzania budete musieť zbierať hviezdičky a vyhýbať sa nástrahám. Zvládnete to?

 
76%
Hra - Cinderella Tailor Ball Dress
Video sa načíta

Aby mohla ísť Popoluška na ples potrebuje krásne šaty, pomôžte sudičke s ich šitím, aby sa do nej zamiloval krásny princ.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)