Angela

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
71%
Hra - Talking Angela At Spa Session
Video sa načíta

Táto mačka potrebuje vašu starostlivosť. Najskôr ju musíte umyť a potom aj pekne upraviť.

 
67%
Hra - Talking Angela Foot Injury
Video sa načíta

Pomôžte zranenej Angele, ktorá je v bolestiach. Vy sa stanete doktormi a musíte ju ošetriť.

 
79%
Hra - Angela Mommy Real Makeover
Video sa načíta

Angela a jej dcéra by uvítala zmenu vzhľadu preto spoliehajú na vás, že im vyčistíte pleť, vyberiete make-up a nakoniec aj pekné šaty.

 
72%
Hra - Baby Angela Bedtime
Video sa načíta

Zvládnem sa postarať o toto roztomilé zviera? Najprv ho musíte upokojiť, umyť a potom ho pekne obliecť. Urobte pre neho všetko, aby bolo spokojné.

 
68%
Hra - Talking Tom and Talking Angela Wedding Party
Video sa načíta

Angela a Tom majú v tento deň svadbu a preto si potrebujú vybrať svadobné šaty. Pomôžte Tomovi a Angele so správnym výberom.

 
74%
Hra - Talking Angela Cooking Session
Video sa načíta

Pomôžte Angele s varením, ktoré má veľmi rada. Najprv pôjdete nakúpiť a potom sa pustíte do varenia. Postupujte podľa zadania a nič nemôžete pokaziť.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

81%
Hra - Angela and Ginger Laundry Day
Video sa načíta

Angela a Ginger majú veľkú kopu špinavej bielizne a preto ju musia oprať. usušiť a nakoniec vyžehliť. Pomôžte im s týmito domácimi prácami.

 
70%
Hra - Talking Angela and the New Born Baby
Video sa načíta

Skúste Angele pomôcť s jej pôrodom, robte všetko podľa zadania. Akonáhle sa o ňu postaráte, tak sa musíte postarať aj o novorodeného.

 
76%
Hra - Angela Christmas Pyjama Party
Video sa načíta

V dnešný deň koná Angela pyžamovú oslavu a preto potrebuje navodiť vianočnú atmosféru. Pomôžte jej so zdobením stromčeka a výberom pekného pyžama.

 
68%
Hra - Angela Cat Body Paint
Video sa načíta

Angela a Tom sa boli pozrieť na výstavu zvierat a Angele sa tá výstava tak zapáčila, že by chcela zmenu na zviera aj ona. Pomôžte Tomovi, aby sa Angela premenila na zviera, ktoré si vyberiete.

 
71%
Hra - Angela Purse Decor
Video sa načíta

Angela našla starú kabelku, ktorú by chcela oživiť novými farbami a doplnkami. Oživte svoju fantáziu a pomôžte jej s týmto skvelým nápadom.

 
76%
Hra - Tom and Angela Cat Beach Holiday
Video sa načíta

Angela a Tom sa rozhodli ísť k moru, aby si oddýchli od zimy a nabrali energiu. Spríjemni im túto dovolenku a pomôž im so všetkým, čo potrebujú.

 
79%
Hra - Tom And Angela Wedding
Video sa načíta

Pekná hra, kde môžete pomôcť Angele vybrať vhodné šaty a doplnky na jej svadbu. Akonáhle je vyberiete, budete môcť vybrať aj dekorácie a ozdoby na svadobný obrad.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)