Nemocnica

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Olivia Real Dentist
Video sa načíta

Olivia musela k zubárovi, pretože ju veľmi bolel zúbok. Zubár zistil, že tam má niekoľko kazov a musí ich odstrániť. Možno bude musieť trhať aj zuby! Snažte sa, aby to pre Oliviu nebol veľmi škaredý zážitok.

 
82%
Hra - Catwoman Pregnant
Video sa načíta

V tejto hre budete musieť starať o tehotnú hrdinku, mačacie ženu. Musíte ju vziať k doktorovi, kde obetujete ako hrdinku, tak i bábätko.

 
81%
Hra - Dotted Girl Vaccines Injection
Video sa načíta

Slečna, zlodej, super hrdinka, musel prísť k lekárovi na pravidelné očkovanie. Ale najprv musíte počúvať a merať teplotu. Potom môžete naočkovať dámu. Nepáči ju.

 
81%
Hra - Royal BFFs Pregnant Check up
Video sa načíta

Dve najlepšie kamošky sú v rovnakom mesiaci tehotenstva a tak spolu išli aj na pravidelné vyšetrenie k lekárovi. Najprv ich musíte na vyšetrenie nachystať. Následne každej slečne zmeriate teplotu, tlak a urobíte ultrazvuk.

 
82%
Hra - Wicked High School Hospital Recovery
Video sa načíta

Pomôžete krásne slečne s vyčistením jej tváre? Najprv nanesiete rôzne pleťové masky, vytrháte obočie a zbavíte sa nechceného akné. Následne môžete zvoliť nejaký pekný makeup.

 
82%
Hra - Superhero Doll Hospital Recovery
Video sa načíta

Mladá superhrdinka si tak letí nad mestom a zrazu sa pred ňou objaví reklamné stĺp, do ktorého samozrejme narazí. Razom sa tak ocitne v nemocnici, kde ju musíte pomôcť. Dáte ju prášky proti bolesti a ošetríte ju zranenia. Vytiahnete črepy z rán a obväzy zlomeniny.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

82%
Hra - Snow White Real Dentist
Video sa načíta

Tak už sa dostalo aj na Snehulienku. Veľmi ju rozbolela zúbok a musí ísť tiež k zubárovi. Tam ju vyvŕtajú kaz a dajú plombu. Nebude to však jednoduché a Snehulienka sa u toho veľmi nudí.

 
82%
Hra - Ice Princess Hospital Recovery
Video sa načíta

Anna si vyšla na prechádzku so Svenom. Ten sa však zjavne niečoho zľakol, splašil sa a Annu zhodil. Tá sa škaredo poranila a vy ju musíte v nemocnici ošetriť. Najprv ju musíte prezliecť a dať prášky. Potom ju vyťaháme z rán triesky a ošetríte ich. Tiež budete musieť ošetriť zlomené kosti.

 
82%
Hra - Kitty Hospital Recovery
Video sa načíta

Kitty je malá mačička, ktorá sa vonku pri bláznenie vážne poranila a teraz leží v nemocnici. Vy ju musíte ošetriť a zbaviť bolesti. Mačička má v tele veľa triesok, ktoré musíte ošetriť a zlomenín, ktoré musíte zasádrovat.

 
81%
Hra - Warrior Princess Hospital Recovery
Video sa načíta

Mladá bojovníčka zrovna trénovala jazdu na koni, keď sa ju kôň splašil a princeznú zhodil. Tá nedopadla práve mäkko a veľmi sa zranila. V nemocnici ju musíte ošetriť rany, z ktorých trčia veľké triesky. Tiež ju budete musieť ošetriť veľa zlomených kostí.

 
81%
Hra - Kitty Real Dentist
Video sa načíta

Aj mačičky sa musí starať o svoje zúbky. Ak majú však nejaký problém, kaz alebo ich bolí zúbky, musí k zubárovi. U zubára ju potom musíte zúbky vyčistiť a odstrániť zubný kaz. Tiež dôjde na nejakú tú plombu.

 
84%
Hra - The Doctor Hospital
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej budete mať vlastnú ordináciu. Prichádzajúce pacienti však nemajú obyčajné problémy. Ich choroby sú veľmi zvláštne. Niektorí potrebujú zmenšiť veľkú hlavu alebo králičie uši, ktoré musíte odstrániť. Musíte však liečiť rýchlo, pretože pacienti nechcú moc dlho čakať. Za získané peniaze môžete nakúpiť lepšie vybavenie do ordinácie.

 
82%
Hra - Blonde Princess Hospital Recovery
Video sa načíta

Slečna bola na prechádzke na koni a ten sa nečakane splašil alebo zľakol a princeznú zhodil do pichľavého krovia. Slečna utrpela veľmi vážne zranenia, ktoré ju však môžete ošetriť. Musíte ju z rán vybrať kúsky vetvičiek a rany obviazať. Tiež ju budete musieť vziať na röntgen a zasádrovat všetky zlomeniny, ktoré utrpela.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)