Nemocnica

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Jessie's Hospital Recovery
Video sa načíta

Jessie sa rozhodla, že si natrie dom novou farbou. Bohužiaľ počas práce spadla a zranila sa. V nemocnici ju musíte ošetriť rany, ktoré utrpela pádom medzi kríky. Tiež musíte zasádrovat niekoľko zlomenín.

 
82%
Hra - Ellie Vaccines Injection
Video sa načíta

Ellie čaká veľmi nepríjemný zážitok. Musí do nemocnice na očkovanie. V nemocnici ju musíte vyšetriť a pichnúť injekciu. Následne ju musíte ošetriť ranu.

 
83%
Hra - Star Rebel Hospital Recovery
Video sa načíta

Rebelka z Hviezdnych vojen sa snažila posprejovat imperiálnej loď. Medzitým však spadla a ťažko sa poranila. Vy ju musíte v nemocnici ošetriť všetky rany a zasádrovat zlomené kosti.

 
82%
Hra - Olivia Real Dentist
Video sa načíta

Olivia musela k zubárovi, pretože ju veľmi bolel zúbok. Zubár zistil, že tam má niekoľko kazov a musí ich odstrániť. Možno bude musieť trhať aj zuby! Snažte sa, aby to pre Oliviu nebol veľmi škaredý zážitok.

 
82%
Hra - Catwoman Pregnant
Video sa načíta

V tejto hre budete musieť starať o tehotnú hrdinku, mačacie ženu. Musíte ju vziať k doktorovi, kde obetujete ako hrdinku, tak i bábätko.

 
81%
Hra - Dotted Girl Vaccines Injection
Video sa načíta

Slečna, zlodej, super hrdinka, musel prísť k lekárovi na pravidelné očkovanie. Ale najprv musíte počúvať a merať teplotu. Potom môžete naočkovať dámu. Nepáči ju.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

81%
Hra - Royal BFFs Pregnant Check up
Video sa načíta

Dve najlepšie kamošky sú v rovnakom mesiaci tehotenstva a tak spolu išli aj na pravidelné vyšetrenie k lekárovi. Najprv ich musíte na vyšetrenie nachystať. Následne každej slečne zmeriate teplotu, tlak a urobíte ultrazvuk.

 
82%
Hra - Wicked High School Hospital Recovery
Video sa načíta

Pomôžete krásne slečne s vyčistením jej tváre? Najprv nanesiete rôzne pleťové masky, vytrháte obočie a zbavíte sa nechceného akné. Následne môžete zvoliť nejaký pekný makeup.

 
82%
Hra - Superhero Doll Hospital Recovery
Video sa načíta

Mladá superhrdinka si tak letí nad mestom a zrazu sa pred ňou objaví reklamné stĺp, do ktorého samozrejme narazí. Razom sa tak ocitne v nemocnici, kde ju musíte pomôcť. Dáte ju prášky proti bolesti a ošetríte ju zranenia. Vytiahnete črepy z rán a obväzy zlomeniny.

 
82%
Hra - Snow White Real Dentist
Video sa načíta

Tak už sa dostalo aj na Snehulienku. Veľmi ju rozbolela zúbok a musí ísť tiež k zubárovi. Tam ju vyvŕtajú kaz a dajú plombu. Nebude to však jednoduché a Snehulienka sa u toho veľmi nudí.

 
82%
Hra - Ice Princess Hospital Recovery
Video sa načíta

Anna si vyšla na prechádzku so Svenom. Ten sa však zjavne niečoho zľakol, splašil sa a Annu zhodil. Tá sa škaredo poranila a vy ju musíte v nemocnici ošetriť. Najprv ju musíte prezliecť a dať prášky. Potom ju vyťaháme z rán triesky a ošetríte ich. Tiež budete musieť ošetriť zlomené kosti.

 
82%
Hra - Kitty Hospital Recovery
Video sa načíta

Kitty je malá mačička, ktorá sa vonku pri bláznenie vážne poranila a teraz leží v nemocnici. Vy ju musíte ošetriť a zbaviť bolesti. Mačička má v tele veľa triesok, ktoré musíte ošetriť a zlomenín, ktoré musíte zasádrovat.

 
81%
Hra - Warrior Princess Hospital Recovery
Video sa načíta

Mladá bojovníčka zrovna trénovala jazdu na koni, keď sa ju kôň splašil a princeznú zhodil. Tá nedopadla práve mäkko a veľmi sa zranila. V nemocnici ju musíte ošetriť rany, z ktorých trčia veľké triesky. Tiež ju budete musieť ošetriť veľa zlomených kostí.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)