Nemocnica

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
86%
Hra - Baby Ladybug Injured
Video sa načíta

Malá lienka sa hrala, spadla a zranila sa. Potrebuje aby ju niekto utešil, vyšetril a vyliečil. Dokážeš to? Ak pôjdeš pekne krok za krokom, tak sa Lienka za chvíľu bude opäť môcť hrať.

 
82%
Hra - Ice Queen Vaccines Injection
Video sa načíta

Elsa, ľadová kráľovná je chorá a musí ísť k doktorovi. Tým lekárom ste vy a musíte jej dať injekciu vakcíny. Prosím, zachádzajte s ňou opatrne! Užijte si hranie novej hry s názvom Ice Queen Vaccines Injection!

 
76%
Hra - Draculaura's Dentist
Video sa načíta

Ach nie! Draculaura má naozaj zlé zuby. Vašou úlohou v tejto hre je pomôcť jej jej upírie zuby opraviť, aby mohla znovu jesť. Užite si hranie nové hry s názvom Draculaura 's Dentist!

 
82%
Hra - Jessie's Hospital Recovery
Video sa načíta

Jessie sa rozhodla, že si natrie dom novou farbou. Bohužiaľ počas práce spadla a zranila sa. V nemocnici ju musíte ošetriť rany, ktoré utrpela pádom medzi kríky. Tiež musíte zasádrovat niekoľko zlomenín.

 
82%
Hra - Ellie Vaccines Injection
Video sa načíta

Ellie čaká veľmi nepríjemný zážitok. Musí do nemocnice na očkovanie. V nemocnici ju musíte vyšetriť a pichnúť injekciu. Následne ju musíte ošetriť ranu.

 
83%
Hra - Star Rebel Hospital Recovery
Video sa načíta

Rebelka z Hviezdnych vojen sa snažila posprejovat imperiálnej loď. Medzitým však spadla a ťažko sa poranila. Vy ju musíte v nemocnici ošetriť všetky rany a zasádrovat zlomené kosti.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

82%
Hra - Olivia Real Dentist
Video sa načíta

Olivia musela k zubárovi, pretože ju veľmi bolel zúbok. Zubár zistil, že tam má niekoľko kazov a musí ich odstrániť. Možno bude musieť trhať aj zuby! Snažte sa, aby to pre Oliviu nebol veľmi škaredý zážitok.

 
82%
Hra - Catwoman Pregnant
Video sa načíta

V tejto hre budete musieť starať o tehotnú hrdinku, mačacie ženu. Musíte ju vziať k doktorovi, kde obetujete ako hrdinku, tak i bábätko.

 
81%
Hra - Dotted Girl Vaccines Injection
Video sa načíta

Slečna, zlodej, super hrdinka, musel prísť k lekárovi na pravidelné očkovanie. Ale najprv musíte počúvať a merať teplotu. Potom môžete naočkovať dámu. Nepáči ju.

 
81%
Hra - Royal BFFs Pregnant Check up
Video sa načíta

Dve najlepšie kamošky sú v rovnakom mesiaci tehotenstva a tak spolu išli aj na pravidelné vyšetrenie k lekárovi. Najprv ich musíte na vyšetrenie nachystať. Následne každej slečne zmeriate teplotu, tlak a urobíte ultrazvuk.

 
82%
Hra - Wicked High School Hospital Recovery
Video sa načíta

Pomôžete krásne slečne s vyčistením jej tváre? Najprv nanesiete rôzne pleťové masky, vytrháte obočie a zbavíte sa nechceného akné. Následne môžete zvoliť nejaký pekný makeup.

 
82%
Hra - Superhero Doll Hospital Recovery
Video sa načíta

Mladá superhrdinka si tak letí nad mestom a zrazu sa pred ňou objaví reklamné stĺp, do ktorého samozrejme narazí. Razom sa tak ocitne v nemocnici, kde ju musíte pomôcť. Dáte ju prášky proti bolesti a ošetríte ju zranenia. Vytiahnete črepy z rán a obväzy zlomeniny.

 
82%
Hra - Snow White Real Dentist
Video sa načíta

Tak už sa dostalo aj na Snehulienku. Veľmi ju rozbolela zúbok a musí ísť tiež k zubárovi. Tam ju vyvŕtajú kaz a dajú plombu. Nebude to však jednoduché a Snehulienka sa u toho veľmi nudí.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)