Operácie

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - Arm Surgery 2
Video sa načíta

Zaujímavá vzdelávacia online hra pre všetky dievčatá. Operácie ruky nie je nič ľahkého, v tejto hre si môžeš zahrať na chirurga a pokúsiť sa zachrániť život.

 
80%
Hra - Leg Surgery
Video sa načíta

Premýšľate o kariére lekára? Uvedomte si, že táto profesia nie je ľahká a bude sa od vás očakávať maximálnu prosefionalita. Nemôže ju vykonávať človek, ktorému sa robí zle pri pohľade na krv. Teraz si to ale môžete vyskúšať. Mladý chalan si poranil svoju nohu a vy sa dostanete do profesie lekára. Vzkoušej si postup, v ktorom doktor dáva nohu späť do pôvodného stavu.

 
85%
Hra - Amateur Surgeon 2
Video sa načíta

Zahraj si na amatérskeho zato vynaliezavého doktora, za ktorým chodia väčšinou zločinci s nejakou nelegálne prácičku. Postupuj podľa inštrukcií, je to jednoduché. Rany zašívej, opaľujte proti infekcii, namazať hojivú mastičkou a zachráň pacienta. Občas dostaneš aj úloha, dostať z brušnej dutiny pašeráka nejaké schované peniaze, to potom musíš bankovky röntgenom nájsť, zločinca chirurgicky otvoriť, peniaze vybrať a zase rany ošetriť. Ale pozor! Na všetko máš časový limit, tak si pozeraj poponáhľať a postupuj v tejto zábavnej hre z kola do kola.

 
80%
Hra - Heart Surgery
Video sa načíta

Operácie človeka je vždy náročná. Ak sa jedná o mladého človeka, musí byť doktori zvlášť opatrní, aby sa neprihodilo nejaké komplikácie. Vyskúšajte si prácu lekára, operatéra, pri operácii srdca. Postupujte presne podľa inštrukcií sestry, ktorá Vám radí vždy správne. Voľte vhodné nástroje a postupy tak, aby ste operáciu zdarne dokončili.

 
80%
Hra - Operate Now Nose Surgery
Video sa načíta

V hre Operate Now Nose Surgery budete operovať nosovú prepážku klientke, ktorá má problémy s dýchaním. Cieľom je vyseknúť časť nosovej prepážky a následne všetko dobre zašiť. Vďaka tomu sa bude Vašej pacientke dobre dýchať. Je nutné, aby ste postupovali presne podľa operačného plánu a nestrácali čas.

 
77%
Hra - Operate Now Skin Surgery
Video sa načíta

Transplantácia v hre Operate Now Skin Surgery je veľmi zaujímavou operáciou, ktorá vyžaduje presnosť. Štep je nutné vsadiť tak, aby na novom mieste dobre sedel. To je podmienené aj tým, ako ho upravíte a nachystáte. Po usadení ho musíte prekryť, čo urýchľuje hojenie a tiež samotné prijatie štepu.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

80%
Hra - Operate Now Eye Surgery
Video sa načíta

Očné lekárstvo je veľmi zaujímavou oblasťou. Je nutné si uvedomiť, že sa tu kladie veľký dôraz na presnosť. Preto je nutné pracovať presne, ale tiež rýchlo, aby bol pacient čo najmenej stresovaný. Najprv vyberiete starú šošovku a na jej pôvodné miesto vložíte intraokulárnu šošovku. Cieľom je, aby pacient videl bez potreby okuliarovej korekcie.

 
79%
Hra - Operate Now Dental Implant
Video sa načíta

Náhrada zuba je operatívny zákrok, ktorý sa dnes vykonáva úplne bežne. Poďme si ho teda vyskúšať. Najprv musíte vytrhnúť starý zub, ktorý pacientovi spôsobuje bolesti. Následne miesto očistíme a vyrobíme náhradu. Túto potom inštalujeme na implantát, ktorý je navŕtaný do spodnej čeľuste. Pomôžte pacientovi zbaviť sa bolestí a doprajte mu opäť pohodlný život.

 
78%
Hra - Operate Now Stomach Surgery
Video sa načíta

Hra Operate Now Stomach Surgery je simuláciou brušnej operácie. Stanete sa operujúcim, ktorý musí pomôcť malému chlapcovi, ktorého začali trápiť problémy so žalúdkom. Musíte zistiť, čo za týmito problémami stojí a následne mu pomôcť. Operácii sa nevyhnete, takže sa pripravte a zachráňte mu život.

 
78%
Hra - Appendix Surgery
Video sa načíta

Operačný zákrok slepého čreva je dnes pomerne rutinná zákrok. Staňte sa teda operatérom a pomôžte pacientovi. Musíte previesť krvný rozbor a následne sa rozhodnúť, či ak budete operovať. Počas operácie postupujte obozretne a starostlivo. Po vybratí slepého čreva treba všetko kvalitne zašiť, aby nevznikli pooperačné komplikácie.

 
79%
Hra - Arm Surgery
Video sa načíta

Operovať zlomenú ruku si môžete skúsiť v hre Arm Surgery. Cieľom je zachrániť pacientovi ruku, aby bola opäť funkčná. Musíte vytiahnuť úlomky kosti a následne vložiť doštičku, ktorá bude zlomeninu fixovať do správnej polohy. Počas operácie robte všetko presne, nech nie je pacient stresovaný.

 
78%
Hra - Operate Now Knee Surgery
Video sa načíta

Staňte sa doktorom a pomôžte pacientovi so zraneným kolenom v náučnej hre Operate Now Knee Surgery. Kedže operácia kolena nie je vôbec jednoduchá, jednotlivými krokmi vás bude sprevádzať sestrička, ktorá vám vždy povie, ktorý nástroj máte použiť.

 
78%
Hra - Operate Now Appendix Surgery
Video sa načíta

Mladé dievča menom Tara prišla do nemocnice s hroznými bolesťami brucha. Po prvom vyšetrení zistíte, že za bolesti môže slepé črevo. Vyoperovať ho však nebude jednoduché. Našťastie vám bude pomáhať sestrička, ktoré vás postupne prevedie celou operáciou.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)