Barbie s koňmi

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
76%
Hra - Baby Barbie Pets Beauty Pageant 2
Video sa načíta

Mladá Barbie potrebuje pomôcť so starostlivosťou o jej zvieratká. Môžete si vybrať jedno z troch a potom jej budete musieť pomôcť s umývaním. Akonáhle budú zvieratká čisté, príde okamih, kedy sa s nimi budete hrať.

 
86%
Hra - Barbie's Country Horse
Video sa načíta

Barbie si chce zajazdiť na svojom koni avšak najskôr potrebuje vyčistiť srsť a vybrať pekné doplnky na jazdenie. Preto Barbie spolieha na vás, že ho zmeníte. Okrem toho si od vás nechá poradiť aj v oblečení.

 
94%
Hra - Barbie And Horse Dress Up
Video sa načíta

Pomôžte Barbie s výberom oblečenia, make-upu a doplnkov pred jazdou na jej krásnom koni. Po úprave jej môžete zmeniť aj koňa, ktorému môžete vybrať napríklad hrivu, srsť a všemožné doplnky. Príjemnú zábavu.

 
78%
Hra - Barbie's Winter Pony
Video sa načíta

Postarajte sa o koňa, ktorý patrí Barbie. Je zanedbaný a preto potrebuje umyť a vybrať pekné doplnky, aby ladil spoločne s Barbie. Nakoniec môžete oblečenie a doplnky vybrať aj Barbie.

 
78%
Hra - Barbie and Pony Coloring
Video sa načíta

Dnes tu máme skvelú maľovanku, v ktorej si budete môcť vyfarbiť Barbie aj s jej koníkom. Vybrať si môžete z mnohých farieb a ich odtieňov.

 
79%
Hra - Barbie Goes Horse Riding
Video sa načíta

Barbie Goes Horse Riding je klasická hra pre dievčatá, ktoré majú moderný vkus. Barbie sa chce previesť na svojom koni, ale nevie, aké oblečenie jej najviac pristane. Vyber Barbie správny účes, oblečenia a koníka aj ty.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)